Hem evlilik hazırlığına katkı hem sevgililer gününe süpriz???

Eudorabeta ; canım çook sewindim ne güzeeel, bütün hazırlıklarına değmiş ..
Gülçincim, seninde gözün aydın tatlım çiçekler elinde senden mutlusu yoktur şimdi

Şiiit kızlar ya bu ne acele biri hediyesini vermiş biri çiçek almış daha sevgililer gününe var kıskandım bakın hee :1rolleyes: İşin şakası tabi.Sanırım benimö çiçeğimde yarın gelir ama hediyeleri pazar günü vereceğiz çünkü yarın ikimizde çalışıyoruzz :eek:klava:
Gülçin taa oralardan seni düşünmesi ne hoş bir jest dimi heleki imkanları kısıtlı olduğu halde ne güzel.
Eudorabetacım eniştemin hediye beğenmesine çok sevindim ne ince fikirliyiz biz kızlar yaakaydirigubbakcemile5

Eee şimdiden ne kadar değer verdiğmizi anlasınla ona göre ayaklarını denk alsınlar :mymeka: kaydirigubbakcemile3 insan sevince gözü hiç bişeyi görmüyor zatenn sırnaşık şey

Gülçincim, seninde gözün aydın tatlım çiçekler elinde senden mutlusu yoktur şimdi

evet gerçekten mutlu ediyor insanı küçüçük birşey bile :1hug:

Evet canım yaa değdi walla :1hug: Sıra sevgililer günü kutumu vermekte onuda yarın artık.İlk verdiklerim doğum günü içindi.

Bu arada ben doğum günü hediye paketlerini çekemedim :1no2: onlarda pek süslü olmuştu.sırnaşık şey

galatasaray store dan çanta ve şapka aldım bır de nazar boncuklu anahtarlık aldım hepsı toplam 44 tl

Eccu canım kutun çok cici olmuş.

Bende kutumun son halinin resimlerini koyayım. Herşeyi tamam sadece gül yaprakları eksik onlarıda akşama koyacağım ve yarın vereceğim hediyeleri..

Beceriksiz arkadaşınız kutunun içini anca böyle kaplayabildi :1rolleyes:
p2140591custompe0.jpg
p2140587customwq5.jpg

p2140589customwa3.jpg

p2140590customsn5.jpg

Hediyeleriniz harika.Sizleri EN YARATICI SEVGİLİ İLAN EDİYORUM.
Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun dostlar

Hediyeleriniz harika.Sizleri EN YARATICI SEVGİLİ İLAN EDİYORUM.
Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun dostlar

Oleyyy sonunda hediyeler verildii hihoyyyt Aşkımm çok mutluu olduuu çok sevindi :eek:

Çok saol mısraaacımm sen naptın bakalımm :jeyyar:

Mısracım çok teşekkür ederim.Biz sevgililer günümüzü 1 gün rötarlı kutladık. Dün hayatımın nadide günleri listesine ekleyebileceğim bir gün geçirdim. O kadar dolu dolu geçtiki anlatamam. Çok cici hediyeler almış aşkım bana sağolsun. Güzel bir yemek ve harika bir gündüü.

X