Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları Hemoroid - Basur

yanisacede makat ta delik olan tarzda bir pantolon giyiniyosun hiç biyerin görünmüyo
sende bu belirtiler yoksa hemoroit olmayabilirsin ama yine de ihmal etme derim ben

anladım kaneviçe ama bizim burda varmı bilmiyorum .zannetmiyorumda.sağol yinede

bence de hemoroit değilsindir.çünkü o tek bir şişlik olmuyor benim bildiğim.yinede geçmiş olsun.

kulak memesi gibi birşeyse şişlik hemoroit olabilir.genel cerrahiye git bence bendede var ama ileri derecede.sakın ihmal etmeyin.erken tedavi edilirse sorun ortadan kalkabilir.yediklerinede dikkat et sıvı tüketmeye çalış.lokmalarını çok çiğne.muz yeme,hamur işi yeme,bulgur pilavı özellikle yeme,gaz yapacak şeyler yeme.eeee ne kaldı diyeceksin ama işte böyle malesef..sevgiler...

enfeksiyon kaparsın kanatma sakın.birde ben o merhemi kullanmıştım zaten çok önceden o anda işe yarıyor ama tedavi edici özelliği yok.benimki çok ilerledi ondan olabilir.ankarada bir doktor varmış ışınla tedavi ediyormuş yaptıranlar çok memnun araştırıcam.birşey çıkarsa haber veririm.sevgiler...

canım yedıklerıne dıkkat et.kanama ılerı evrelerde oluyo.sıvılce dedıgın et parcası gıbımı?patlıcan sapını dene.selvı yagı al aktardan ıyı gelıyor dıye bılıyorum.gecmezse gıdersın

evet canım ya sanki sarkma gibi oldu şişlik.kulak memesi gibi bişey snırım ama büyük değil.

e bende de mercimek tanesi kadar bi et parçası var ama küçüklüğümden beri var kaşıntı yapmaz sıkıntı vermez öööylece var ne yani bende de mi var???????
ama annemde doğumdan dolayı var ve baya sıkıntı çekiyo kesinlikle acılı şeyler yeme fena eder bir de g-string tanga tipinde çamaşırlar sakın giyme

Başlangıç aşaması.kanama yapmaz o daha ileride olur.zaten kanama yapan yırtıklar oluyor.meme kanama yapmaz.onun kenarında yırtık oluşursa o yapar.suppazituarlar ve kremler var kullanabileceğin.ama yine doktora git bence.korkma ya birşey yapmıyorlar.yan yatıyorsun eldivenle kontrol ediyor.başka türlüde anlayamazki zaten.

Başlangıç aşaması.kanama yapmaz o daha ileride olur.zaten kanama yapan yırtıklar oluyor.meme kanama yapmaz.onun kenarında yırtık oluşursa o yapar.suppazituarlar ve kremler var kullanabileceğin.ama yine doktora git bence.korkma ya birşey yapmıyorlar.yan yatıyorsun eldivenle kontrol ediyor.başka türlüde anlayamazki zaten.

dış kısmında oluşan her ufacık meme kıvamındaki hiç rahatsız etmese kaşıntı yapmasa kanamasa yani öylesine dursa bile hemoroitle mi yorumlanır? ay ben bu konuyu okudum ben de kendimden şüphelenmeye başladım:uhm:

ayy banu ya ben de korkuyom zaten valla ne yapacam bilmiyom.inşallah hemoroit değildir.benim duyduğum kadarıylaiçten oluşuyomuş ama sanki fistül gibi bişey bendeki dışında yani.dış hemoroitte olabilir bilmiyomki valla.sendeki hemoroit değildir doğuştansa.

canım hamilelikte ıkınmadan ve bebeğin uyguladığı basınçtan dolayı oluşan hemoroidler gebelik bittikten sonra düzenli tedavi ile iyileşebilir.veya beslenme şeklinden kaynaklananlar beslenme alışkanlığı değiştirildiğinde ve tedavi ile iyileşebilir.ama diyelimki kronik sindirim sistemi tembelliğiniz var benim gibi o zaman beslenmeyi değiştirmekte bir işe yaramayabilir.benim aileden geliyor sindirim sorunum.kabızlık değil kastettiğim o bir iki defa olur biter.bu sürekli olan bir sorun ve iyileşmesi çok zor oluyor.işte aradaki farkları iyi bilmek lazım hemoroid için.mesela çok sıkmı tekrarlıyor,ara sıramı,ne zamanlarda nüksediyor.ne yersen oluyor mesela.her meme tabiki ileri derecede hemoroid demek değil ama bu sorun çok yaygın özellikle bayanlarda.bir kere olmuşsundur meme vardır ama bir daha olmadığı için meme seni rahatsız etmeyebilir.sadece izi kalmıştır.anlatabildimmi.

yaa bende çocukluğumdan beri dış kısımında mercimek tanesi kadar var ama ben varlığını fark etmiyorum bile! peki aşk seninki de benim gibi mi? çünkü araştırdım baktım o meme tuvalete girip çıkmayla büyüyomuş küçülüyomuş kaşınıyomuş yani hissettiriyomuş kendini bi şekilde. ama eğer sen evliymişsin çocuk düşünüyosan mutlaka baktır normal doğumla birden ortaya çıkartabilir kendini

kızlar benimde hemoroidim var
ben kabızlık yapacak şeyler yemiyorum
yani önceden beri vardı bende hemoroid
hamileyim diye illaki kabızlık oluyor işte
dün inanılmaz kanadı
bende bebekle ilgili diye düşünüp aglamaya başladım
allahtan hemoroidmiş
çok fena bu hemoroid çok agrı yapıyor

kalemine sağlık bayıldım güzel bir tesbit.ama bir galatasaraylı olarak üzüldüm bu maçTA fener galip.....

arkadaşlar patlıcan sapı suyunu içtimhemde 7gün ama hiçbi faydasını göremedim....

derda.öncelikle geçmiş olsun .Bende'de aynı şikayet var,utana sıkıla doktora gittim.ileride kötü sonuçlar doğurmaması için ,fitil ve krem verdi egzersis yap yiyeceklerine dikkat et dedi .patlıcan sapını bende deneyeceğim.derdacım,7 gündür içtim faydasını göremedim diyorsun ,acele etme derim ,etkisini hemen göstermeye bilir.Ben kendim sabahları aç karnına 15 ,20 tane çörek otunu bol su ile yutuyorum tabiki yediklerime de dikkat ediyorum baharat türü şeyler yasak şimdilik iyiyim şükür.tekrar geçmiş olsun.

patlıcan işe yararmı bilmem ama.ben bi çözüm biliyorum.250 gram defne tohumunu teflon tavada kavuruyosunuz sonrada soğuyunca blendırda çekip un haline getirip 125 gram balla karıştırıyosunuz.sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı içiyosunuz kesin çözüm 2 haftada kayboluyo ama 2 üç şişe içmek gerek öptüm geçmiş olsun ama tadı çok kötü....

X