Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

Hoş buldum canım. . Insallah biran önce gelirlerde bu hafta baslariZ 10 kişi filan olsa payimiza düşen daha az olur daha kolay okuruz

samsung Galaxy s3mini

Kesinlikle canım süreleri kısa tutmaya çalışırsak herkese bir an evvel sıra gelmiş olur yoksa diğer türlü bıktırır

Yani canım ben tek basima cesaret edemedim. . Konu acayim derken senin topigini gördüm. .

samsung Galaxy s3mini

Tek başına zaman alır el birliğiyle daha iyi olur, hiçbirşey tesadüf değil be gülüm bu topici görmende muhakkak bir hayır var .. Allah şimdiden kolaylığını sağlamış sana, inşallah dileğine de en kısa sürede kavuşursun :KK16:

Arkadaşlar okumaya katılanları ve okuma sırasını yazıyorum. Bittikçe bir diğer sıradaki arkadaşımızın niyeti her ne ise onun için okuyacağız. An itibariyle sıralamayı yazıyorum.

1. perican55

2. ilknur46

3. Emily_bostonci

4. ademelmas33

5. tolin

6. yedinoktabes

7. Hellowomen

8. Kelebekcim

9. Nara87

Hoş buldum canım. . Insallah biran önce gelirlerde bu hafta baslariZ 10 kişi filan olsa payimiza düşen daha az olur daha kolay okuruz

samsung Galaxy s3mini

Tek başına zaman alır el birliğiyle daha iyi olur, hiçbirşey tesadüf değil be gülüm bu topici görmende muhakkak bir hayır var .. Allah şimdiden kolaylığını sağlamış sana, inşallah dileğine de en kısa sürede kavuşursun :KK16:

Aynen canimm insallah rabbim hepimizin duasini kabul etsinn gonlumuze gore versin..

samsung Galaxy s3mini

X