Her ay 1 hatim yapıyoruz

Nego

Özgür Filistin ☝️Bir sabah gelecek kardan aydınlık
Pro Üye
10 Haziran 2010
84.676
355.200
Her ay bir hatim yapıyoruz. Başka konum da bir kaç aydır okuyoruz. Artık buradan devam etmek istiyorum.
Her ay bir aşağı da ki cüzü almaya çalışıyoruz, böylece sonunda herkes baştan sona Kuran-ı Kerimi okumuş olacak.
Diğer konu

Her ay bir hatim yapıyoruz. Başka konum da bir kaç aydır okuyoruz. Artık buradan devam etmek istiyorum.
Her ay bir aşağı da ki cüzü almaya çalışıyoruz, böylece sonunda herkes baştan sona Kuran-ı Kerimi okumuş olacak.
Diğer konu
Yeni mekanımız hayırlı olsun ❤️

Diğer konu
Yeni mekanımız hayırlı olsun. 😍Maşallah bereketli başladı, yeni arkadaşlar gelmiş😍:nazar:

Bende katılmak isterim canım 🤗
Tamam 😊
Bende katilmayi isterim
Tamam 😊
7 8 beni yazabilir misiniz bunlar cüz numarası dimi
Sırayla gidiyoruz diğer aydan dolayı 7,8 Bonus Bonus un o almazsa vereyim size yoksa başka veririm olur mu😊
12, 13 alabilirmiyim ☺️
Tabii 😊
İlk 4 cüzu alabilirim müsaitse ☺️
Müsait diye biliyorum geçen aya göre😊
Talep çok olursa 2 cüz vereyim sana olur mu😊
5.cüzü ben alicam Nego Nego m ❤
5 alındı canım😊
Yeni mekanımız hayırlı olsun. 😍Maşallah bereketli başladı, yeni arkadaşlar gelmiş😍:nazar:
Amin İnşallah 💜😊

Tamam 😊

Tamam 😊

Sırayla gidiyoruz diğer aydan dolayı 7,8 Bonus Bonus un o almazsa vereyim size yoksa başka veririm olur mu😊

Tabii 😊

5 alındı canım😊

Amin İnşallah 💜😊
tamam ne boşsa o zaman 😁

Ekim ayı hatim listesi. Bir kaç aydır okuduğumuz için yeni gelen arkadaşlar boşta kalan cüzleri vericem sizlere, sorun olmaz umarım😊 Her ay bir altta ki cüzü alacağız İnşallah.
Genelde ikişer cüz alıyoruz,talep çok olursa dileyen bir cüzünü isteyene verebilir.

Ekim ayı hatim listesi
1. burcusami burcusami
2. burcusami burcusami
3.
4.
5. deynepnaz deynepnaz
6. deynepnaz deynepnaz
7. Bonus Bonus
8. Bonus Bonus
9.
10. C Calcifer
11. C Calcifer
12. Aktif Lora Aktif Lora
13. cevizli tarcinli kek cevizli tarcinli kek
14. Nego Nego
15. Nego Nego
16. Dutt Dutt
17.
18.
19.
20.
21. SoLeiL12 SoLeiL12
22. SoLeiL12 SoLeiL12
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30. Efser Efser

Tamam 😊

Tamam 😊

Tabii 😊

5 alındı canım😊

Amin İnşallah 💜😊
Bana fark etmez ama anlamadığım Kasım'da kaçıncı cüz benim olacak 😁😁 nasıl ilerliyor ?

Bana fark etmez ama anlamadığım Kasım'da kaçıncı cüz benim olacak 😁😁 nasıl ilerliyor ?
Şimdi boşta olanı veririm, kasım da bir sonraki cüz otomatik senin olur, tabii devam etmek istersen😁

X