Her seyi yarim birakiyorum

18 yasindayim ben de yeni yeni farkediyorum bu durumu

Hah iste tam o yaslarda boyleydim ben de.. bunlari dert edip kendini uzme canim.. birak ne istiyorsan onu yap. Yapmak istemedin misikildin mi birak baska bir sey yap.. hem boylece cok yonlu kendini gelistirme firsatin olur. Yasin ilerledikce ozellikle de soyle 30lar uzaktan gorunmeye basladikca gececek bu hislerin merak etme :)

Baslarda canim ne isterse onu yapiyorum iste ne guzel falan diyordum:) Karsi cins meselesinde de ayni olunca hayattan zevk almamaya baslarsam, maymun istahli olursam, kucuk seylerle mutlu olmazsam gibi dusunmeye basladim. Bir arkadas da unutkanlik yapiyor demis iyice tedirgin oldum.

Yok annem yok, karşına öyle bir adam çıkar ki bırak sıkılmayı 1 dk ayrı kalmak istemezsin :KK52:

Biliyordum işte bu dengesizliğimin burçlardan kaynaklandığını. burç boğa yükselen ikizler işte ikizler beni bozuyor bu yaştan sonra.:KK52::KK52:

Bende bogayim ve birebir aynilarini yasiyorum malesef, belki daha bile fazlasi😕 bi cikolata bile secerken abartisiz 1 saat markette karar vermeye calisiyorum, hoslandigim askindan öldügum geceleri düşünmekten uyuyamadigim insandan ertesi gun bi bakiyorum nefret etmisim sogumusum 😕 valla bu bi hastalıksa tedavisi falan varsa allah rızası icin biri cikip soylesin vallahi bıktım

Bende bogayim ve birebir aynilarini yasiyorum malesef, belki daha bile fazlasi😕 bi cikolata bile secerken abartisiz 1 saat markette karar vermeye calisiyorum, hoslandigim askindan öldügum geceleri düşünmekten uyuyamadigim insandan ertesi gun bi bakiyorum nefret etmisim sogumusum 😕 valla bu bi hastalıksa tedavisi falan varsa allah rızası icin biri cikip soylesin vallahi bıktım

bende boğayim ve bende varsa bi tedavisi bilmek istiyorum.
ya nişanlım hergün neyin var diyo. sürekli sıkılıyorum sürekli kararsizlık . hep birşeye başlıyorum ve yarım bırakıyorum. 17 yaşımda başladı ve 21 yaşımdayim kendimden soğudum.
arkadaşlarla birşeyler yapalım diyoruz tam onlarla görüşeceğim gün vazgeçiyorum. hastaneye randevu alıyorum gitmiyorum. ise başlıyorum 1 ay zor dayanıyorm . üniversiteyi bile yarıda bırakıp geldim. zor geldiğinden değil hiç birşey. çabuk sıkılıyorum . hiç birşeyden tat alamıyorum. sürekli bunalim bi hayat. bıktım kendimden ya.

X