Lekeler, Çiller Herbaderm yüz beyazlatıcı krem kullanan var mı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Canım bende yaklaşık 4 ay kullandım ama hiç bi faydasını görmedim. Alma derim parana yazık,ben eczacıyla konuştum bu şekilde kozmetik ürünlerini alma dedi her ne kadar adı herbaderm olsa da alma benden sana tavsiye.. :KK34:

Siz ne amaçla kullanmıştınız? sivilce lekeleri için mi renk düzensizliği için filan mı?

HerbaDerm kullananlardanım

yüze aydınlık hoş bir görünüm verıyor

çillerde ve lekelerde tamamen görünmezlık elde etmek sanırım sadece Lazer uygulamaları ile olur diye düşünüyorum
Sonuçta her kremın yapabileceği görsellık ve tedavısı sınırlıdır

Onun için Çok büyük beklentılere girmemişimdir

Ama dediğim gibi gerçekten yüze çok hoş bir aydınlık katıyor
ve cilt yüzeyının görünüşü gözle görülür bir şekilde düzgünleşiyor

ben de kullanıyorum.geçen yıl hamilelikte lekeler oluşmuştu, düzenli kullanmadığım halde lekelerde açılma oldu. ben de lekelenme az olduğu için kremin faydası oldu kış geldiği için daha düzenli kullanmaya başladım. dokuz yaşındaki oğluma da kullandım onun yüzün rengi açıldı onda daha çabuk etki etti.

Bende Herbaderm kullananlardanim. 3 ay once kuzenimin tavsiyesi uzerine aldim. Sabah - aksam nemlendirici krem yerine kullandim. yuzumdeki gunes lekelerinde bir acilma olmadi fakat cildim aydinlandi ve ton farkliliklari azaldi. Fakat kuzenimin ne yaptiysa gecmeyen degisik bir sivilceleri vardi. ( sivilceler cildin disinda degil icine dogru fakat ciltde kirmizidan mora giden renklerde noktalar halinde gozukuyordu ) dugununden once sans eseri aktarda karsilasmis ve almis. Gorunce inanamadim ne ilaclar , ne kimyasal peelingler uygulaasina ragmen gecmeyen sivilceleri gecmis. Kaymak gibi bir cildi vardi. Ama bende ondaki kadar fark yaratmamasina ragmen nemlendirmesinden ve azda olsa cildimin rengini acmis olmasindan memlunum. Sanirim etkisi cilt tipine gore degisiyor. Benim cildim karma ve alerjik o sebeple her kremi kullanamiyorm fakat bu krem hicbir sikinti yaratmadi. Bu arada ben 25 tl ye aktardan almistim.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de kullanıyorum.geçen yıl hamilelikte lekeler oluşmuştu, düzenli kullanmadığım halde lekelerde açılma oldu. ben de lekelenme az olduğu için kremin faydası oldu kış geldiği için daha düzenli kullanmaya başladım. dokuz yaşındaki oğluma da kullandım onun yüzün rengi açıldı onda daha çabuk etki etti.
rengi açılan doğum lekelerim kayboldu ama eski lekelerde değişiklik olmadı ten rengimde açılma ve göz altında morluklarım azalma oldu

hanımlar ben de aldım bu kremi uzun zaman önce... burnumun üstü ve bıyık bölgemde 2 yıldır geçmek bilmeyen güneş lekeleri var... bunun için almıştım... bi süre düzenli kullandım ama pek bi etki gördügüm söylenemez... ben bunun yanında kantaron yağı da sürüyodum lekelerime... güneş lekelerim geçmedi az bi açılma oldu... hangisinin etki yaptıgını anlamış deilim ama... arkadaşlarım 2-3 tüp bitirmek gerekitğini söylediler, bu kremin etki etmesi için... hanımlar şu yazıyı da okumanızı tavsiye ederim çünkü cilt beyazlatıcı kremlerin zehir etkisi yarattığı söylenio.. link atıyorum..

Eğer cilt beyazlatıcısı kullanıyorsanız ihtiva ettiği maddeler arasında şu kelimelerin olmamasına dikkat edin:
  • mercurouschloride
  • calomel
  • mercuric
  • mercurio
  • mercury

selam benim de sır ağdadan oldu sanıyorum bıyık kısmımda kararma var biraz üstte kalıyor ama pala bıyık gibi:KK43:( ilk defa böyle bişey oldu bende. bu ürünü dün satın adldm netten 19 tl ye bugün geldi ve şimdi ilk defa sürdüm bakalım nasıl etki edicek:) inşaallah az da olsa bir açılma olur kısa süre sonra düğün var :KK43: bir de salyongoz kremi aldım o da yarın gelir onu da kullanıcam onun da biraz etkisi oluyormuş öyle okudum biraz araştırınca bilmiyorum ne kadar etki eder :/

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda kozmetik marketine gittiğimde hep karşıma çıkıyor ama emin olup bir türlü alamadım kullanıp memnun kalan varmı cvplarınız için şimdiden teşekkürler...Eki Görüntüle 461799
.....com dan aldım fiyatı gayet uygun faturalı olarak gönderdiler ve kesinlikle işe yarıyor denemelisiniz

yirmi gün olmuş kullanalı bende etkili oldu yani beyazladı lekem bilmiyorum kendi kendine geçmediyse bu krem sayesinde oldu:) çok şükür çok az kaldı daha devam ediyorum bi haftaya tamamen geçer zannediyorum. tavsiye ederim yani.

cildim beyaz olmasaydı kullanırdım diye düşünüyorum ama kuzenim kullana bilir ne kadar kullanım gerektiriyor ögrenebilirmiyiz

Kizlar ben beyaz tenli bi kadinim ozellikle sir agdadan dolayi genital bolge ve koltukaltinda kararma olmustu. Lazere baslayinca iyice sinirimi bozmaya basladi dikkatimi cekti kararan bolgeler. Yaklasik 10 gundur 2 gunde bir suruyorum ciddi anlamda acildi bazi yerler ten rengimle nerdeyse ayni olmaya basladi.
Ciltten cilde farkeder ama ben cok memnunum devam edecegim. Internetten 24 TL ye aldim.

Ben de konuya genel bir yorum birakmak istedim. Gecen baharda bir iki ay kullanmistim. Gercekten yuzume cok cok iyi geldi. Denildigi gibi kesinlikle bir aydinlanma yapiyor ciltte. Sanki bakim yapilmis gibi renk gelmisti yuzume. Bu arada ben bugday tenliyim beyaza yakin. Soluk olan suratim canlandi renk esitsizlikleri gitti. Hatta bir tanidigim bile sen beyazladin mi yuzun bi aydinlanmis dedi gercekten ben de ise yaradi. Uzun zamandir kullanmiyorum fakat yeniden alip baslamayi dusunuyorum

yirmi gün olmuş kullanalı bende etkili oldu yani beyazladı lekem bilmiyorum kendi kendine geçmediyse bu krem sayesinde oldu:) çok şükür çok az kaldı daha devam ediyorum bi haftaya tamamen geçer zannediyorum. tavsiye ederim yani.
bir cv m göndersem beni de herbaderm de işe alır mısınız ??? ne demek istediğimi anlamayaksınız tabiii...

kızlar memnun kalan üyelerin yarısının kaç tane mesajı olduğuna ve sadece güzlellikle ilgili mesajlar yazıp yazmadıklarına bir bakar mısınız?

kızlar memnun kalan üyelerin yarısının kaç tane mesajı olduğuna ve sadece güzlellikle ilgili mesajlar yazıp yazmadıklarına bir bakar mısınız?

Merhabalar. Ben uzunca bir sure kullandim ben ic bacakta surtunmeden dolayi olan kararmalar ve dirsek icin. Ciddi sonuclar aldim. Basta cok kasiniyor ve deri dokuluyor resmen kasirsaniz kipkirmizi kabariyor kasimamak lazim. sonucta cilt rengini aciyor koltukalti icin de kullanacagim.

Merhabalar. Ben uzunca bir sure kullandim ben ic bacakta surtunmeden dolayi olan kararmalar ve dirsek icin. Ciddi sonuclar aldim. Basta cok kasiniyor ve deri dokuluyor resmen kasirsaniz kipkirmizi kabariyor kasimamak lazim. sonucta cilt rengini aciyor koltukalti icin de kullanacagim.
sizin mesajınızın alıntıladığınız mesajla bağlatısınız anlyamadım burada dikkat çekmek istediğim başka bir husus sadec bir mesaj bırakmışi arkadaşlar örn ve ürünü övüyorlar

X