Hergün Soğuk Su İçerek 20 Kilo Verdi.

ben faydasını goruyorum. birkaç gundur deniyorum ve karımdaki şişlik indi ve içimi cok guzel. sabah kalkar kalkmaz ve ogunlerden sonra büyük ve serin bir bardak su cok iyi geldi bana. içimi keyif verdiği için normalde hiç aramadığım oda sıcaklığında suyu şimdi soğuk tükettiğim için daha çok kullanır oldum.

canim benim benim doktorum sicak suyu su yüzden icin diyordu:
sicak su icersen gün asiri yemek iseme arzun körelirmis yani istahi kesmek icin bencede gayet yerinde bir teknik sicak su
onu ictigimde midem sanki yemek doluymus gibi oluyordum ama bende soguk su iciyorum devamli hatta kislari bile su koyarim buzluga

:roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol:biraz tanıdık geldi bu tablo ben zayıflayım diye sıcağa yakın su içiyorum bolbol babamda dolaptan içer

bence burda işin özü su içmek gibi ya:)
ben günde 2 litre ne şekilde bulursam su içtiğim zaman bütün fazlalığı veriyorum. su fazladan yemek yememizi atıştırmayı oburluğu önlüyor çünkü.. aynı zamanda da oksijen vücutta çözünerek yağ yakımını hızlandırıyor. yani işin özü;
SU ıÇMEK:)

bir de anekdot eklemek isterim kızlar..

insan bedeninin öyle enteresan bir dili var ki..ne demek istediğini anladığınızda o size en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. beyin - mide sinyali farklı çalışıyor. yani sadece acıktığımız durumlarda açlık hissetmiyoruz. bazen vücut susuz kaldığı zaman da açlık sinyali gönderiyor. atıştırma hissi dediğimiz şey de bundan kaynaklanıyor. normal öğünleriniz dışında her atıştırma hissi geldiğinde bir bardak su içerseniz bu isteğin geçtiğini göreceksiniz :) bu da ne demek? kilolara bay bay demek :KK66:

ayrıca su içmek cildinizi pırıl pırıl yapar, selülitlerinizi yok eder, yaşlanmanızı geciktirir..e daha ne diyim:)

Son düzenleme:
arkadaşlar benim soğuk su kafama pek yatmadı benim bir tanıdığım var yaz kış dolaptan buz gibi su içer zayıflasa o zayıflardı hemde bayağı kilolukaydirigubbakcemile 3

kızlar boşverin sıcak su yok soğuksu vücudumuzu yıkayan toksinleri zararlı maddeleri vücudumuzdan atan suyu nasıl içersek içelim. önemli olan sağlığımızı bozmadan allahın bize bahşettiği her besini ölçüyü kaçırmadan yiyip bol bol hareket edelim. biliyorsunuz hepsini tekrar yazmak istiyorum dr.mehmet özün ve şimdi diğer doktorlarında söylemeye başladıkları gibi günde 10.000 adım yürümek vücudun heryeri çalışıyor yürürken. herkes kendine göre yavaş veya tempolu hiç farketmez ardındanda biraz plates dans koyun müziği atın göbecikleri bakın bakalım kilo milo kalıyormu. ama bu arada ilaç almak zorunda olan hormon gibi vs. o arkadaşları bütün bunların dışında tutmak lazım onlara sevgi ve saygılarımı göndermek istiyorum. böyle bir komşum var çok zorlanıyor. dün tv.de selahattin dönmez diyetisyen çok mantıklı şeyler söyledi. çikolata dahil yenecek dedi yani daha nediyim. ama ölçüsünde.

Kola içsek yerine olmaz mı? :KK70: Şu su kadar sevmediğim bir şey yok işin gerçeği. Çay, kahve, kola ya da diğer içeceklerle dolaylı olarak almak haricinde şöyle bir bardak su hiç içemiyorum.Pfff.

Herkes sıcak su için der bu kadın soğuk mu içmiş :bbo: yağlar donar be:1shok:

ayrıca da bademciklerim şişer :kızgın:

Soğuk su içerek 20 kilo verdi
Spice Girls grubu üyelerinden Melanie Brown, doğum sonrası aldığı fazla kilolarından hiç diyet yapmadan kurtulmuş! Brown "Sadece her öğün soğuk su içtim" diyerek sırrını verdi.
Şu sıralar grubu Spice Girls ile çıkacakları dünya turnesinin heyecanını yaşayan Melanie Brown, güzel fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor. 32 yaşındaki iki çocuk annesi ünlü yıldız, In Touch dergisine "Hayatımda kendimi hiç bu kadar güzel hissetmemiştim" diye konuştu.

VÜCUT ENERJİ YAKIYOR

Geçtiğimiz Nisan ayında kızı Angel Iris'i dünyaya getiren Brown, hamileliği döneminde yaklaşık 30 kilo aldığını ancak çoğunu hiç diyet yapmadan, sadece soğuk su içerek verdiğini itiraf etti.
Amerika'nın ünlü beslenme uzmanlarından Joey Kormier'in tavsiyesi üzerine; her öğünle birlikte soğuk su içen Brown, kilo verme sürecini şu sözlerle anlattı: "Her öğünde soğuk su içtiğiniz zaman vücudunuz sindirim sürecinde içtiğiniz suyu ısıtabilmek ve vücut sıcaklığına getirebilmek için enerji harcıyor ve bu sayede kalori harcıyorsunuz. Bu formülle tam 20 kilo verdim." Sıkı diyetlere inanmadığını söyleyen Melanie Brown, günde üç ana öğünün yanında, ara öğün olarak taze sebze ve meyve tüketiyor. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak.

komedi gibi ya :) yazıya bak sadece soguk su içerek 20 kilo vermiş buna inanan var mı cidden :)) o zaman hiç birimizin kimsenin dikkat etmesine gerek yok soguk su içelim verelim...bence sadece bu kadar basit olsaydı şimdiye kimsede kilo diye bir dert kalmazdı....sogukguy sıcagı gunde içilecek su miktari belli saglıklı yasam sebze meyve beslenme şeklini kesinlikle değiştirmek (sebze meyve ve gunde 2.5 lt su ile )...ve tabii de spor haftada 3 gun....zayıflamanın baska formulu de yok...

slm kızlar benim 9 aylık bir oğlum var hamileliğimde tam 35 kilo aldım 56 dan 91 e çıktı ve nasıl vereceğimi bir türlü bilemiyorum emzirdiğim için bir bilen varsa bana yardım etsin

arkadaşlar sadece soğuk yada sıcak su içilerek kilo verilmez yapılacak en güzel şey diyetisyene gtmektir kilo almak biçok hastalığında habercisidir eğer bi hastalık durumu yoksa dengeli beslenin inanın çok sağlıklı kilo verirsiniz

komedi gibi ya :) yazıya bak sadece soguk su içerek 20 kilo vermiş buna inanan var mı cidden :)) o zaman hiç birimizin kimsenin dikkat etmesine gerek yok soguk su içelim verelim...bence sadece bu kadar basit olsaydı şimdiye kimsede kilo diye bir dert kalmazdı....sogukguy sıcagı gunde içilecek su miktari belli saglıklı yasam sebze meyve beslenme şeklini kesinlikle değiştirmek (sebze meyve ve gunde 2.5 lt su ile )...ve tabii de spor haftada 3 gun....zayıflamanın baska formulu de yok...

Tabii şekerolumunekankayizsmile Gercekten inanılması zor. Hem şunu bi düşünün böbrekler iflas eder. O kada suyu bünye kabul etmez.. Ayrıca günde 3 litre sudan fazlası zararlı bile olabilir.

valla kızlar soğuk ve çok su içmekle kilo verilseydi benim annem ve babam tığ gibi olurdu.insilünden alıp duruyorlar garipler. kadın düzenli 3 ana 3 ara öğün yemiş sanırım verme sebebi bu bence tabi bunun yanında suda içmek gerekiyor ama sudan değil bence

hıı spor mpor yapmayın ne bulursanız yiyin ondan sonra su içince zayıflayın. e oldu artık =D

bende soguk suyla kilo verenlerdenim ama yemeyede dikkat etmek lazım tabi bir ay düzenli olarak içtigim zaman 3-4 kilo kesin veririm

X