Herkes Okusun...

yaxgxmur sxixla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
117
1
41
merhaba kızlar ben hamiş olduğumu açıklamıştım kan testinde çıktı demiştim 15 günlük hamiş olduğumu söylemiştim sanırım ozaman sohbette kimse
inanmadı bana,bana öyle sorular sorulduki benide endişelendirdiniz ve çok üzdüler.o gece uyuyamadım dr aradım salı günü için randevu aldım ve allahıma şükür bebeğimi gördüm...5 haftalık hamişim 17 aralıkta en son adet görmüştüm ama 17 ocağa göre hesaplandı..bunuda açıklayım..beni o gün üzenlerde umarım okurlar...dilek286 ve hand e ye selam.sohbet olmadığı için görüşemiyoruz.latife sanada selamlar...

merhaba kızlar ben hamiş olduğumu açıklamıştım kan testinde çıktı demiştim 15 günlük hamiş olduğumu söylemiştim sanırım ozaman sohbette kimse
inanmadı bana,bana öyle sorular sorulduki benide endişelendirdiniz ve çok üzdüler.o gece uyuyamadım dr aradım salı günü için randevu aldım ve allahıma şükür bebeğimi gördüm...5 haftalık hamişim 17 aralıkta en son adet görmüştüm ama 17 ocağa göre hesaplandı..bunuda açıklayım..beni o gün üzenlerde umarım okurlar...dilek286 ve hand e ye selam.sohbet olmadığı için görüşemiyoruz.latife sanada selamlar...

canım tebrikler. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin. bişey merak ettim neden 17 ocağa göre hesaplandı ona anlam veremedim? benimde son adet tarihim 22 aralık ama 8+5 im neden açıklayabilirmisin?

Canım hayırlı olsun.İnşallah sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirirsin.Boşver canım sen takma kafanı, bebeğini düşün.Tekrar tebrik ederim.

ya niye sohbet açık değil tam sorularımız varken kapanmış bende bişii sorcam adetim 5 gün gecikti evde test yapsam çıkar mı?

CNM ÖNCELIKLE TEBRIKLER. SENIN ADINA COK SEVINDIM. SIMDI BEBİŞİNİ DÜSÜN BASKA BISEYE KAFANI TAKMA.
NIYE INANMADILAR SANA ONUDA ANLAMIS DEILIM AMA. BENDE BENDE 2 HAFTALIKKEN HAMILELIGIMI OGRENDIM. TESTTE CIKTI. SONRA KAN TESTI YAPTIRDIM. ORDADA CIKTI. OLABILIYO YANI...
SAGLICAKLA KAL..

tebrik ederim, Allah sağlılı bir şekilde doğmasını ve kucağına almanı nasip eder inş. bende çok istiyorum, Allah tez zamanda banave tüm isteyenlerede nasip eder inş.

:teytey:selam kızlar bende hamişim 2 aylık sayılır ama bende bu hesaplama işini anlayamadım yağmur sıla anlatırsan seviniriz neden ole hesaplandı bide bu sohbet neden yok yada açılcak mı tamamenmi kapandı bilen var mı

canım hayırlı olsun.inşallah hayırlı bı hamılelık donemı gecırırsın.
ilk soyledıgınde nıcın sana dıger arkadaslar ınanmadılar.onu anlamadım
nıcın ınsanlar art nıyet ararlar anlamıyorummm yerimseniben

yağmur sıla ve bannu tebrikler sağlıklı güzel bi hamilelik geçirmenizi dilerim darısı başımıza dün bende yeniden tedaviye başladım hamişler dua edin hamişlerin duası kabul olurmuş:emir_bebek::içelim:

X