Herpes mi acaba ?

fairly94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2014
155
49
Merhaba kızlar dış genitalda sivilce gibi bi şey çıktı. Kaşınıyor da. Herpesten şüpheleniyorum. Şuan reglim. Acaba eğitim araştırma hastanelerinde herpes için test yapıyorlar mıdır ? Yoksa özel bir laboratuvara mı gitmek lazım. Dediğim gibi reglken hiç kadın doğuma gitmedim. Acaba kontrol yapar mı?

hsv 2 den ben de şüphelendim şimdi. zaten hpv var bende ve vajinamda beyaz bişey var. dr siğil diyor ama ne asit iyi geliyor ne de aldara.

hsv 2 den ben de şüphelendim şimdi. zaten hpv var bende ve vajinamda beyaz bişey var. dr siğil diyor ama ne asit iyi geliyor ne de aldara.
Başka doktora gidin isterseniz. Doktora gittim kontrol etti kistim olduğunu söyledi. Ve de o herpes sandığım şeyin sivilce olduğunu söyledi. Bu arada bu dönem içinde bir sürü doktora gittim kimse kistim olduğunu söylememişti canımı sıktı bu durum.

Ne kisti peki? Bilgi verdi mi?
Ne kisti olduğunu söylemedi sadece bu kistin adetimin düzensizliğine sebebiyet vereceğini söyledi. Gerçekten öyle geçen yıl bir ay rwgl olmadığım zaman olmuştu. Ve de regl döndüm çok uzun 35 gün 40 gün. İltihap için kuruturucu filan verdi bir de fitil de verdi. Leep ameliyat olmuştum yaklaşık 10 gün önce. Hem o kisti tedavi edecek hem de leep ameliyat sonrası iyileşmeyi hızlandırıcak fitil ve ilaçlar verdi. Fitili herhalde reglimden sonra kullanacağım. Fitil reglken kuLlanılmaz diye düşünüyorum. Onu sormamışım 🙂↕️🙂↕️

Çok geçmiş olsun iyi misiniz şuan. Bana kist adı vs söylemedi hiç. Sadece ilaçlardan sonra 2 ay sonra gel bakalım dedi kistim kaybolmuş mu diye
Sizinkisi folikül kisti demek ki. Yani adetle atılan kistlerden. Merak etmeyin o herkes de oluyor. Boşuna canınızı sıkmayın

X