Herşey bir anda değişir mi

Cok gecmis olsun. Maddi imkaniniz varsa psikolojik destek alin. Bir ara hastaydim ve bir cok test yapildi. O süreclerde insan her ihtimali düsünüp geriliyor. Yipranmis olmaniz cok normal. Destek almakta fayda var.
Cocugunuza gelince bu aralar öyle bir salgin var ki ortalikta hasta olmayan veya en azindan kücük bir enfeksiyon gecirmeye cocuk tanimiyorum. Muhtemelen cocugunuzun bagisiklik sistemi de birseye tepki veriyor. Hemen kötüye yormayin.

Çok geçmiş olsun. Aynısını geçen sene oğlumun boynunda tesadüfen farkettim. Götürmediğim doktor kalmadı. Ultrason çekildik. Sonuçlar normal inmesi uzun sürebilir dendi. Bunu o kadar çok kafama taktım ki şu anda antidepresan kullanıyorum. Kendimi bir türlü ikna edemiyordum. Ultrason ve kan tahlili bakıldıysa korkmayın sürekli kontrol etmeyin.

Çok geçmiş olsun. Aynısını geçen sene oğlumun boynunda tesadüfen farkettim. Götürmediğim doktor kalmadı. Ultrason çekildik. Sonuçlar normal inmesi uzun sürebilir dendi. Bunu o kadar çok kafama taktım ki şu anda antidepresan kullanıyorum. Kendimi bir türlü ikna edemiyordum. Ultrason ve kan tahlili bakıldıysa korkmayın sürekli kontrol etmeyin.
Şuan nasılsınızpeki hala götürüyor maınız

Şuan nasılsınızpeki hala götürüyor maınız
Başını iyice sağa ve aşağı çevirip bakarsam fark ediliyor. En son gittiğimiz dr bağışıklık sisteminin tepkisi olduğunu, üst solunum yolu hastalıklarında şişip inebileceğini söyledi. Çocuğun normali bu uğraşmayın artık dedi.

Hasta olunca bilye gibi şişiyor bazen de hasta olmaya yakın olunca şişiyor öyle olunca hasta bile olmuyorum.

Başka bir şey için doktora gittiğimde sormuştum o da ağrı yapıyor mu diye sordu hayır değişik bir his oluyor ama ağrı yok demiştim o da sorun değil öyleyse demişti.

Düzenleme Notu: Alıntıya eklemeyi unutmuşum. P Prensescann , P Primaya
Peki sizin köprücük kemiğinde de şişiyor mu

X