hersey kaynanamin bize geldigi gun basladi

Esim cok vefakar hala onlari dusunur aman iyi olsunlar diye bende diyorum butun dislerini bana mi gosteriyosn diye onlar ne yaparsa yapsin hic agzinda kotu bi soz cikmiyo... esim bizim evi alirken kp 15 milyar para vermis onu istiyo kadin neymis kocasi vermis kocayi bosamak istiyo hala kocam para verdi diger cocuklariminda hakki var diyo siz ana baba olarak ne yaptiniz ki dedim bi dugun bile yapmadilar en ufak bi taki bile takmadilar herseyi esimle beraber yaptik tutmus ya bu evden cikcakmisiz yada 15 milyari vercekmisiz bende verdiyse kp verdi sana noluyo bosaniyodunya dedim

Terbiyesiz resmen mesafenizi koruyun kimseye de hizmet edicem diye yipratmayin kendinizi.
Ayrıca kiraya çıkmasını değil de evde beraber yaşamayı teklif etmenizi beklemiş aslında aman haa uzun durmalı.

Ölurumde oyle sorunlu insanlarla ayni evde oturmam geldi 15 gun kaldida butun psikolojimi bozdu hayatimda hic boyle problemli insanlar gormedm

Esim cok vefakar hala onlari dusunur aman iyi olsunlar diye bende diyorum butun dislerini bana mi gosteriyosn diye onlar ne yaparsa yapsin hic agzinda kotu bi soz cikmiyo... esim bizim evi alirken kp 15 milyar para vermis onu istiyo kadin neymis kocasi vermis kocayi bosamak istiyo hala kocam para verdi diger cocuklariminda hakki var diyo siz ana baba olarak ne yaptiniz ki dedim bi dugun bile yapmadilar en ufak bi taki bile takmadilar herseyi esimle beraber yaptik tutmus ya bu evden cikcakmisiz yada 15 milyari vercekmisiz bende verdiyse kp verdi sana noluyo bosaniyodunya dedim

iyi demişsin :))

Aha işte bir manyaklar ordusu daha. Cevabını ver muhatap olma eşine de artık çok yansıtma önce kendi evinin huzuru olsun kv ile ben olsam hayatta muhatap olmam bir daha.

X