Herşey üst üste geliyor, bahtsız mıyım ben

Yalnizkelebek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2015
3.452
1.116
28
Günaydın sevgli kk üyeleri :KK25:
Biliyorsunuz sevgilimden ayrıldım , ne kadar ohh be olması gereken oldu desem de haliyle 3 yılın vermiş olduğu bi alışkanlık sebebiyle kendimi sudan çıkmış balık gibi hissediyorum.

Onun üstüne bide erkek kardeşimin tedavisi var ona ayrı üzülüyorum.
Kardeşim benim herşeyim çok seviyorum onu , kendimi ablası değilde annesi gibi hissediyorum
Daha 11 yaşında gözlerinde rahatsızlık var hipermetrop ayrıca da gözbebeğinde kayma var .
2 yaşındayken dünyagöz hastanesinde ameliyat ettirdik 2 gözüde rahatsızdı ama birinin kayması düzeldi diğeri hala aynı. Gözlük kullanıyor mesela gözlüğü çıkartınca tv falan seyrederken gözbebeği kayıyor hemen yukarıya doğru .

Onu öyle gördükçe canımdan can gidiyor neyse çok şükür ki biizmkiler tekrar hastane yollarına koyulacaklar içim rahatladı.
Babam birisnden duymuş Türkiye Hastanesi varmış özel hastane ama her alanda hizmet veriyor. Bende babama Dünyagöze götürelim ama doktor araştırması yapalım en iyisi olsun falan diyorum orasının ismi daha duyulmuş diye netten de araştırdım tabi biraz.
Var mı bana yardımcı olabilecek, bu hastanlere giden memnun kalan kalmayan... Fiyatlar konusunda bilgisi olan ?
Lütfen bana yardımcı olun
Hepinizi öpüyorum:21:

Dünya gözde bir kampanya başladı. Lazer ameliyatlarında sanırım. Bir
araştırın isterseniz. Ama iyimidir dr ları bunla alakalı bir bilgim yok açıkçası

dr konusunda bilgim yok.ama sen niye nasıl ayrıldın ne zaman ayrıldın önceki konunu okumuştum en son teli kapatmıştınız ikinizde.polisti dimi doğuda sevgilin.

Komşum cocugunu da tembel gözu varmış. Okadar cok özel göz hastanesine gitim, hic bilemediler demişti... Taki Surp Pırgiç Ermeni Hastanes gidesiye kadar.. Bide orayi arastirin...

Bu kadar uzulecek kendiji yipratacak bir sey yok bence, ikiz arkadaslarim vardi ikisinde de goz kaymasi vardi, birinin ameliyatla duzelmisti, oburu de gozluk takinca normaldi, sanirim onun iki gozunde de vardi. Baska bir arkadasim vardi, onun da yorulunca gozu kayiyordu. :) derecesi gozlugu vardi, arada kullanirdi. Ki benim gozlerimden de bir tanesi ice dogru, ama muayene vs edilmedikce anlasilmiyor. Allah baska dert vermesin. Ha gozu ileri derecede bozuksa bir sey diyemiyorum ama ileride derece artmasi durunca operasyon gecirebilir.

kayma için tedavi uygulanmadı mı ?
düzelmeyen diğer göz için yani ?
yada ameliyattan önce ?
öyle hemen ameliyat yapılmıyor benim bildiğim..
bu işin piri bir prof vardı ama bıraktı gitti bodruma yerleşti .. tek bir doktora götürüp karar vermeyin .

Benim esimde de şaşılık varmiş küçükken iki gözünde de ablasında da öyle ırsiymiş yani ama onlar küçükken ameliyat olmuşlar fakat sürekli gözlük kullanıyorlar eşim istanbul gata da olmuş yıllar önce geçmiş görümcemde öyle. bi araştırın derim sonucta ilk ameliyatta verim almışsınız korkmanıza gerek yok.göz çok hassas olsada ameliyatları kolay oluyor cok sukur rabbimin hikmeti.Göz teknolojisi çok ilerledi allah kolaylaştırsın.gecmis olsun

dr konusunda bilgim yok.ama sen niye nasıl ayrıldın ne zaman ayrıldın önceki konunu okumuştum en son teli kapatmıştınız ikinizde.polisti dimi doğuda sevgilin.
Evet, son konuda ayrıldık zaten o ayrıldı bende bidaha dönüş yapmadım aramıyorum sormuyorum merak etmiyorum diye ayrılmış

Biliyorsunuz sevgilimden ayrıldım , ne kadar ohh be olması gereken oldu desem de haliyle 3 yılın vermiş olduğu bi alışkanlık sebebiyle kendimi sudan çıkmış balık gibi hissediyorum.

Kardeşim benim herşeyim çok seviyorum onu , kendimi ablası değilde annesi gibi hissediyorum
Daha 11 yaşında gözlerinde rahatsızlık var hipermetrop ayrıca da gözbebeğinde kayma var .
2 yaşındayken dünyagöz hastanesinde ameliyat ettirdik 2 gözüde rahatsızdı ama birinin kayması düzeldi diğeri hala aynı. Gözlük kullanıyor mesela gözlüğü çıkartınca tv falan seyrederken gözbebeği kayıyor hemen yukarıya doğru .

Onu öyle gördükçe canımdan can gidiyor neyse çok şükür ki biizmkiler tekrar hastane yollarına koyulacaklar içim rahatladı.
Babam birisnden duymuş Türkiye Hastanesi varmış özel hastane ama her alanda hizmet veriyor. Bende babama Dünyagöze götürelim ama doktor araştırması yapalım en iyisi olsun falan diyorum orasının ismi daha duyulmuş diye netten de araştırdım tabi biraz.
Var mı bana yardımcı olabilecek, bu hastanlere giden memnun kalan kalmayan... Fiyatlar konusunda bilgisi olan ?
dünyagözde kampanya var yeni balşladı

Bu kadar uzulecek kendiji yipratacak bir sey yok bence, ikiz arkadaslarim vardi ikisinde de goz kaymasi vardi, birinin ameliyatla duzelmisti, oburu de gozluk takinca normaldi, sanirim onun iki gozunde de vardi. Baska bir arkadasim vardi, onun da yorulunca gozu kayiyordu. :) derecesi gozlugu vardi, arada kullanirdi. Ki benim gozlerimden de bir tanesi ice dogru, ama muayene vs edilmedikce anlasilmiyor. Allah baska dert vermesin. Ha gozu ileri derecede bozuksa bir sey diyemiyorum ama ileride derece artmasi durunca operasyon gecirebilir.
İlginiz için teşekkür ederim, okula gidiyor ya sınıfta çocuklar dalga geçiyorlarmış gözlüğünü taksa 4 göz diyorlarmış oda takmadan gitmiş geçen gün o günde tahtaya mı bakıyosun bize mi belli değil demişler .
Çok ağladı okula gitmcem diye tutturdu o an o çocukları gidip dövesim geldi Allah biliyo
O yüzden bian önce tedavi olsun istiyorum. Dünyagöz de prog 400 tl opr. 200 tl imiş muayene ücrtleri
Bende prof. götürelim diyorum

İstanbul da değildin sen, di mi? Eğer buradaysan, ya da kardeşini getirebilirsen, kendi doktorumu öneririm.

yada ameliyattan önce ?
bu işin piri bir prof vardı ama bıraktı gitti bodruma yerleşti .. tek bir doktora götürüp karar vermeyin .
yada ameliyattan önce ?
Küçükken amilayat olduktan sonra gözlük verdiler o günden beri kullanıyor ama bidaha o hastaneye götüremedik İstanbul dünyagöze, yaşadığımız şehirde özel hast. götürdük burası da küçük bi yer hastane dünyagöz kadar donanımlı dğeil haliyle gölüğe devam demişlerdi 1 yıl oluyor

X