Herşey üst üste geliyor, bahtsız mıyım ben

Yeditepeye gidin bi derim abim orda tedavi gördü çok titizdir aşırı derecede hemde
Takıntı boyutunda göz rahatsızlığı
Heryeri araştırdı gitti görüştü herkese sordu sahibinden tutunda tüm ekibe kadar baktı. Ve yeditepeyi seçti çokta memnun kaldı.

Kuledibi göz hastanesi devlet hastanesi mi?
Evet devlet orayada gitmiştim iyi diyorlar bende gittim ama şuan beşiktaşta sait çiftçi var oraya gidiyorum dr.Bülent züre çok iyi bi doktor ençok onu tavsiye ederim eğer devlet diyorsanız. Ama özele gidecekseniz yeditepe derim

Açıkçası bn bu tip şeyleri önce şikayet sitelerinden araştırıyorum. bende bebeğimi rutin kontole götürmek için hastane araçtırıyordum sizin dediğiniz gibi dünya göz bilinmiş isim yapmış diye randevu almıştım. ancak okuduğum şikayetler beni dehşete düşürdü ve hemen başka bi hastane buldum.

Yeditepeye gidin bi derim abim orda tedavi gördü çok titizdir aşırı derecede hemde
Takıntı boyutunda göz rahatsızlığı
Heryeri araştırdı gitti görüştü herkese sordu sahibinden tutunda tüm ekibe kadar baktı. Ve yeditepeyi seçti çokta memnun kaldı.
Teşekkür ederim ben hemen Yeditepe yi de araştırmaya başlayayım :)

Açıkçası bn bu tip şeyleri önce şikayet sitelerinden araştırıyorum. bende bebeğimi rutin kontole götürmek için hastane araçtırıyordum sizin dediğiniz gibi dünya göz bilinmiş isim yapmış diye randevu almıştım. ancak okuduğum şikayetler beni dehşete düşürdü ve hemen başka bi hastane buldum.
Evet ya şikayet de çok var kararsız kaldık bizde hala araştırıyoruz.
Babam arıyo beni şu doktara gidelim bi sürü alanda uzman vs diyo ya baba olsun uzman bi araştıralım bi dur diyorum bende gerçekten zor bi durum bide özeller ateş pahası ve İstanbul'a gitcez tedavi içinde çnkü biz küçük bi ildeyiz. Yol iz masrafı da var

X