Hiç Cinsellik Yaşayamayacakmışım Gibi Geliyor

Maariftakvimi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2018
1.710
2.691
Merhaba kızlar emin olun jyelugim fake degil sadece benim için özel bir konu olduğu icin yeni üyelik aldim bilmiyorum belki konu bdv liktir ama cinsellikle ilgili bazı şeyler oldugu icin burda paylaştım aslında belki çözümü olmayan bir konu anlatıpta rahatlamak istedim

Yaşım 34 daha önce hayatımda hiç kimse olmadı bu yaşa kadar birinin olmasını bırakın ilgilenen dahi olmadı.Bunun bende yaşattığı duygusal birçok hayak kırıklıği var ama değinmek istedigim konu cinsellik...

Ben artık iç güdüsel artık birseyler arzuladigimi hissediyorum bu yeni birsey degil tabiki ama günden güne bunu yaşayamiyorum diye daha üzülüyorum çünkü eskiden çok istekli arzulu biriyken git gide istediğim arzum azaliyor ve ben bu duruma çok üzülüyorum çünkü hayatta hiçbirsey yaşamadan bu duyguları kaybetmek canımı çok acıtıyor ama zaman zamanda içimdeki o arzu ve istek o kadar alevleniyor ki yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal içimdeki arzu istek ölsün mü istiyorum kalsın mı bilmiyorum.

Evliliği isteyen biriydim ama evleneceğime olan inancım kalmadı yani cinselliği ilk eşim olacak kişiyle yaşayayım gibi bir düşüncemde yok artık o yüzden evlilik dışı cinselliğe de soğuk bakmıyorum ama yinede bunu yaşayabilecegim kimse yok...

Ağrı -Hakkari civarı bir yerde herkesin birbirini tanıdığı küçük bir ilçede kamuda çalısiyorum ailemle yaşıyorum.Bunu belirtme nedenim gerçek hayatın içinden birini bulma durumunun imkansızlığını görmeniz.
Ben ailemle yaşıyorum kendime ait bir odam bile yok.Birazda bundan kaynaklı mastürbasyon olayına bile bu yasima kadar neredeyse hiç girmedim yani bedenimi bile tanımıyorum ve bu durumun farkına bile yeni yeni variyorum kendi başıma kalma durumum çok az oluyor ondada ne kadar denediysem de kendime dokunmanın bir kaç saniye sonrası tiksinmeyle son buluyor belki bir dk bile sürdüremiyorum düşünüyorum acaba bende mi bir sorun var

Şunu anlatayım gecen yıl şehir dışına çıkmıştım o şehirde internetten tanıştığım biri vardı öyle kısıtlı zamanda konuşup arkadaşça buluşmak istedim oda geldi kısa soluklu basit bir yakınlaşma oldu ben kestim ilerleyemedjm sonrasındada gittigim tatilde tanistigim biriyle bir yakınlaşma yaşandı bana boşanmış olduğu söylenişti ben öyle biliyordum yakınlaşma esnasından bi kaç tedirgin tavrını falan görünce evli olduğundan şüphelendim hiç ilerlemeden orda bitirdim sonradan da şüphelerimde haklı olduğumu öğredim ama o an emin degildim düşünüyorum da acaba bende vajinhsmus gibi bir durum mu var aslinda bahanelerin arkasına saklanarak o andan mı kaciniyorum ve ben bu duygularla boyle daha ne kadar devam edeceğim hic bilmiyirum ve birgün bu arzu istekle başıma iş açarım gibi korkuyorum

Hem birşeyler yasamak istiyor hem de aslinda istediginiz bu sekilde olmadığından biriyle yakınlasinca bocalıyorsunuz.Vajinusmus degilsiniz.Ya da bunu bu sekilde anlayamazsiniz diyeyim.
Aslında vajinusmuyum degilmiyim diye uzman destegi almak istedim şehir dışında bir osikologla görüştüm oda bekarlar için vajinusmus için tarapi veremesigini soyledi

Bişeyler yaşamak adına ilk kez tanıştığınız insanlarla bile yakınlaşma düşüncesiyle bence de başınıza iş açacaksınız 😔 Allah korusun kimin ne olduğu belli değil lütfen akıllı ve sağlam adımlar atın. Ve en önemlisi evli erkeklerden uzak durun
Inanın butun felaket senaryolari zaten aklimdan gecjyor hatta emin oln bu konuyu buraya acmsya bile kac zamsn sonra karar verebildim ondada jendimi adam akilli ifade edemedim

Dddigim kişinin evli oldugunu bilmiyordum tedirgin tavirlari vardi o an hissettim ve seb evlisin diye geri durdum ne sacmaliyorsun falan dedi orda ayrildik ama sonra soyledi dogru oldugunu o son oldu bi dahada gorusmedim zaten

Cinsel organınıza dokunmuyormuşsunuz bile, vajinismus nerden çıktı? Ha ilişkiye girmeye kalksanız belki o da vardır gerçekten, bilemiyorum.
Yani cinsel bir yakinlasma durumunda kafamxaki bir dudunceyi bahane edip kactigimi dusunuyorum bundan dolayi dusundum bunuda birde kendime dokunamadigim icin kendime dokunma dusuncesi beni rahatsiz ettigi icin bunu düşündüm

Inanın butun felaket senaryolari zaten aklimdan gecjyor hatta emin oln bu konuyu buraya acmsya bile kac zamsn sonra karar verebildim ondada jendimi adam akilli ifade edemedim

Dddigim kişinin evli oldugunu bilmiyordum tedirgin tavirlari vardi o an hissettim ve seb evlisin diye geri durdum ne sacmaliyorsun falan dedi orda ayrildik ama sonra soyledi dogru oldugunu o son oldu bi dahada gorusmedim zaten
Yanlış anlamayın lütfen sizi yargılamıyorum sadece yalan ilgilerde kendinizi kaptırıp üzmemeniz

Ben ailemle yaşıyorum kendime ait bir odam bile yok.Birazda bundan kaynaklı mastürbasyon olayına bile bu yasima kadar neredeyse hiç girmedim yani bedenimi bile tanımıyorum ve bu durumun farkına bile yeni yeni variyorum kendi başıma kalma durumum çok az oluyor ondada ne kadar denediysem de kendime dokunmanın bir kaç saniye sonrası tiksinmeyle son buluyor belki bir dk bile sürdüremiyorum düşünüyorum acaba bende mi bir sorun var
birde kendime dokunamadigim icin kendime dokunma dusuncesi beni rahatsiz ettigi icin
Cinsel organınıza dokunmuyormuşsunuz bile, vajinismus nerden çıktı? Ha ilişkiye girmeye kalksanız belki o da vardır gerçekten, bilemiyorum.

Kadınsı iç güdü ve hormonların etkili olduğu ama sosyal ortamın uygun olmadığı bir cinsel ilişki arzusu ile sonradan canınızı ciddi sıkabilecek arayışlara girmişsiniz. Tanımadığınız birileriyle yakınlaşmanız çok sakıncalı.

Önce kendi vajeninize ve klitorisinize dokunmaya alışın ve hiç değilse haftada iki kez başarılı masturbasyonla boşalıp rahatlayın. Böylece düşüncelerinizi toparlamanız kolay olur. 34 yaşınızda ve hayatında masturbasyon yapmamış ve bundan tiksinmiş biri olmak normal değil. Odada yapamıyorsanız banyoda yapabilirsiniz. Odada da yalnız kaldığınız mutlaka oluyordur. Bir kadın, vajen ve klitorisini sevmelidir. Kadınlık yalnızca çocuk doğurma organı uterustan (rahim) ibaret değildir. Psikoloğa vajinusmus muyum diye gitmek yerine cinsel organıma dokunamıyorum, kendimi boşaltıp rahatlatamıyorum diye gitseniz daha iyi olurdu. Bu halinizle sorgusuz ve hazırlıksız cinsel ilişki arayışınız, ya başınızı belaya sokar ya da hastalık kaptırır. Bu halinizle vajinusmus da yaşayabilir ve depresyona girebilirsiniz.

Tiksinme bilinmeyen bir duygu olduğundandır. İlk tahrik olacak bir şeyler izleyin sonra yapın bence. Vücudunuz nasıl reaksiyon vereceğini bilmiyor. Sonuna kadar gitmeyi deneyin. Anlık yakınlaşmalar tehlikeli olabilir cinsel hastalık da kapabilirsin. Birileriyle flört etmeye çalışın ve onla bir şekilde yakınlaşacak ortam yaratın

Yani cinsel bir yakinlasma durumunda kafamxaki bir dudunceyi bahane edip kactigimi dusunuyorum bundan dolayi dusundum bunuda birde kendime dokunamadigim icin kendime dokunma dusuncesi beni rahatsiz ettigi icin bunu düşündüm
Yani bir de şöyle düşünün. 35 yıldır sevişmek dokunmak erkek yasaktı.suan kendinizi bırakmak istiyorsunuz ama beyniniz buna direnç gösteriyor sadece zamanla düzelecektir.

Kadınsı iç güdü ve hormonların etkili olduğu ama sosyal ortamın uygun olmadığı bir cinsel ilişki arzusu ile sonradan canınızı ciddi sıkabilecek arayışlara girmişsiniz. Tanımadığınız birileriyle yakınlaşmanız çok sakıncalı.

Önce kendi vajeninize ve klitorisinize dokunmaya alışın ve hiç değilse haftada iki kez başarılı masturbasyonla boşalıp rahatlayın. Böylece düşüncelerinizi toparlamanız kolay olur. 34 yaşınızda ve hayatında masturbasyon yapmamış ve bundan tiksinmiş biri olmak normal değil. Odada yapamıyorsanız banyoda yapabilirsiniz. Odada da yalnız kaldığınız mutlaka oluyordur. Bir kadın, vajen ve klitorisini sevmelidir. Kadınlık yalnızca çocuk doğurma organı uterustan (rahim) ibaret değildir. Psikoloğa vajinusmus muyum diye gitmek yerine cinsel organıma dokunamıyorum, kendimi boşaltıp rahatlatamıyorum diye gitseniz daha iyi olurdu. Bu halinizle sorgusuz ve hazırlıksız cinsel ilişki arayışınız, ya başınızı belaya sokar ya da hastalık kaptırır. Bu halinizle vajinusmus da yaşayabilir ve depresyona girebilirsiniz.
Büyük sorunlardan biride bu ben kendimle bu teması kuramiyorum işin asli bazen dokunmalarimda en ufak bir haz dahi hissetmiyorum o yüzden bunu masturbasyonla degilde baskasiyla tam olarak yaşamak istiyorum düşüncede biriyle temas etmek sarılmak öpmek ve daha ötesi çok güzsl duygular opme ve sarılma duygusunu anliklta olsa yasadim ve mutluk hissettiren duygular ama daha ileri bir yakinlasma bana haz mi verir ayni sekilde tiksinti mi bunu bilmiyorum.

Ve emin olun aklimdan türlü felaket senaryoları geciyor zaten evhamlı biriyim hayatimda kolay kolay kimseye güvenmiyorum ama yinede iste içimdeki hislere mani olamıyorum

Tiksinme bilinmeyen bir duygu olduğundandır. İlk tahrik olacak bir şeyler izleyin sonra yapın bence. Vücudunuz nasıl reaksiyon vereceğini bilmiyor. Sonuna kadar gitmeyi deneyin. Anlık yakınlaşmalar tehlikeli olabilir cinsel hastalık da kapabilirsin. Birileriyle flört etmeye çalışın ve onla bir şekilde yakınlaşacak ortam yaratın
Ya bu kadar mi diyeceksiniz ama birseyler izlemeyi de denedim hem çok rahatsız oldum hemde haz istek vs istemedim bazen üstüne gidiyorum kaçtığım seylerin firsat olusturmaya çalışıyorum olmuyor...
Hayatimda uzunca bir süre muhafazakar olarak yasadım belkide ortaki ögretiler yasaklae hep günah haram düşüncesiyle büyümek kafamin içindekileri atamama neden oluyor rahat bırakmiyor...

Birde flortleşin demişsiniz ya yasadigim coğrafyanin küçüklüğünü bu yüzden belirttim sehirde herkes birbirini taniyor zaten neredeyse yasitlsrimin hepsi evli calistigim kurumda çok küçük kimse yok çevremde sansimi sanal ortamda denememin nedenlerinden biride bu

Yanlış anlamayın lütfen sizi yargılamıyorum sadece yalan ilgilerde kendinizi kaptırıp üzmemeniz
Teşekkür ederim anlayışınız ve uyariniz icin gercekten yıllarca sadece sevgi için karsilikli sevme ve sevilme duygularini yasayabilmek icin bekledim ama artik icimdeki bazı istekler onu bile unuttu anlik birseye bile razıyım gozuyle bakiyorum

Mesela yaş ilerledikçe biyolojik olarak jsteklerimin azalacaginı fizyolojik olarak eksiklikler yasayacagimi biliyorum acikcasi bu cok uzuyor beni konudada kendimi dogru duzgun ifade edemedim ama yaşım ilerliyor ve 20 li yaslarda yasamak istedigim duyguyu yasim 40 a dogru ilerlerken bile yaşayamiyorum

Şayet cinselliği amaçlayarak birilerini ararsanız evli birinin sizi kandırdığında yaşadığınız hayal kırıklığının daha büyüğünü yaşarsınız. Görüntünüzü alabilir, yazışmalarınızı ifşa etmekle bile tehdit edebilir. Bu odaktan çıkmalısınız.
Vajinismus olduğunuzu ancak penetrasyon denerseniz anlayabilirsiniz, öncesinde bunu anlamanın yolu yoktur. Vajinismus olsanız bile birkaç günlük tedavi ile geçen bir sorun, kafanızda büyütmeyin. Birçok kişi bunu yaşıyor, kendine özgü sanıyor, geçmez zannediyor ve geçince de bu muymuş diyor.
Sosyalleşin ama beğenilmek için ya da meraktan kendi ilkelerinizden taviz vermeyin. Daha sağlıklı, adım adım ilerleyen ilişkiler kurmaya çalışın. Karşıdakine cinsellik deneyimlemek istediğinizi baştan söylemeyin çünkü hak ettiğiniz değeri görmediği için kırık olan kalbinizin üstünde çıkıp tepinebilirler. Önce düz sevgililikten başlayabilirsiniz. Ben evlenmeden olmazcıydım, evlenince oldu pişman değilim ama sizin hayatınız, sizin seçiminiz farklı olabilir.
Şehir dışı gezi turları, trekking (doğa yürüyüşü) grupları vs olur onlara katılabilirsiniz. İnsanlarla gerçekte tanışın sonra telefon sosyal medyadan devam edin ara ara yüz yüze görüşün gerekirse ama direkt sanaldan insanları doğru şekilde tanıyamayabilirsiniz.

Neden evlenecek gibi hissetmiyorsunuz kendinizi .. kısmetin nerden ne zaman geleceği belli olmaz , kendinize bu enerjiyi yüklemeyin , etrafınıza bakar olun, eşten dosttan tanıştırma vs önerileri gelirse kestirip atmayın, cinsellik yaşamak herkes için doğal ihtiyaç , ev yuva kırmak , aile olmak istemek .. kendinize ait bir oda değil bir ev düşlemek.. bence bu yolda adımlar atın, talebinizi dile getirmekten çekinmeyin ve önerileri kulak aradı etmeyin naçizane tavsiye olarak , Allah gönlünüze göre versin, sevgiler ..

Hemen hemen aynı durumdayız.Ama benim cinsel isteğim var zaman zaman çok fazla oluyor .Masturbasyonda her zaman yeterli gelmiyor zevk alamıyorum çok nadir zevk veriyor ve orgazm hiç olamıyorum

X