HİÇ EVLENMEDİM MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI OLABİLİR MİYİM?

Sema Jim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2023
3
1
23
Merhaba 23 yaşına gireceğim ve henüz evlenmedim göğüslerim 99 beden olduğu ve sırt ağrıları yaşadığım için küçültme ameliyatı olmak istiyorum fakat korkuyorum evlenmeden olmak, ameliyat masasına yatmak ve sonraki süreci korkutuyor beni. Ankara da önerdiğiniz bir doktor var mı hiç erken yaşta olanınız yada evlenmeden olanınız oldu mu bir sorun oluşur mu?

Merhaba 23 yaşına gireceğim ve henüz evlenmedim göğüslerim 99 beden olduğu ve sırt ağrıları yaşadığım için küçültme ameliyatı olmak istiyorum fakat korkuyorum evlenmeden olmak, ameliyat masasına yatmak ve sonraki süreci korkutuyor beni. Ankara da önerdiğiniz bir doktor var mı hiç erken yaşta olanınız yada evlenmeden olanınız oldu mu bir sorun oluşur mu?
Ben de aynı şekil. Konuyu takipteyim.

Ben çok tanıdığım bir doktora ameliyat oldum. Bence çocuktan sonra yapalım dedi. Ben istediğim için yapalım dedim ve oldum. Burdan çıkardığım sonuç; bence süt bezlerine zarar vermeme gibi garantiyi hiçbir doktor veremiyor. Tamamen şans olduğunu düşünüyorum. Çok araştırdım ameliyattan sonra süt verebilenler var. Yani bu bence sizin bu durumdan ne kadar rahatsız olduğunuzla alakalı. Ben o memelerle daha fazla yaşamak istemediğim için ameliyat oldum. Şöyle bi durum var ki, ameliyat olmasanız da sütünüz gelmeyebilir ya da bebeğiniz hiç emmeyebilir.

Ya sut bezlerine zarar vermese dahi gebelik ve emzirme memeleri buyutuyor, haliyle tekrar ameliyata ihtiyac duyulabilir dusuncesi var.

Ben de bu ameliyati olacagim, emzirmem bittikten sonra, Etlik sehir hastanesi'nde bu isi iyi yapıyorlarmis konu sahibi.@Sema Jim

X