Hiç hamilelik belirtim yok adetim 2 gün gecikti testte silik çizgi?

Merhaba kızlar.
Lekelenme vs ya da üstüne görme gibi bir belirti olmadı hiç. Regl olmam gerekiyordu olmadım. Bugün erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi hemen belirti hafif bir şekilde. İlk idrarla değil unutup 2. İdrarla yaptım bu arada.
Göğüslerde hassasiyet ağrı yok, bel ağrısı yok, bulantı yok vs vs hiç belirti yok. Sadece tam regl olmam gereken gün alt kısımda ağrı hissettim regl olacakmışım gibi. Regl olacağımı düşündüm ama geçti bitti sonra. Regl olmadım hala. Sizce hiç belirti olmadan gebelik olur mu?
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.. bir şey merak ediyorum. Yumurtlama olunca akışkan akıntı olur birkaç gün.. o bittikten sonra akintiniz oldu mu acaba ? Ben her ay yumurtalama dönemi o akıntıyı görürüm ve biter.. bir daha adete yakın normal akıntı görürüm.. şu an da aynı seyirdeyim.. değişik bı akıntım filan yk yani.. bu yüzden umudum kırılıyo. Size de sormak istedim

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.. bir şey merak ediyorum. Yumurtlama olunca akışkan akıntı olur birkaç gün.. o bittikten sonra akintiniz oldu mu acaba ? Ben her ay yumurtalama dönemi o akıntıyı görürüm ve biter.. bir daha adete yakın normal akıntı görürüm.. şu an da aynı seyirdeyim.. değişik bı akıntım filan yk yani.. bu yüzden umudum kırılıyo. Size de sormak istedim
Çok teşekkür ederim umudunuz hiç kırılmasın. Bende hiç akıntı olmuyordu doğru düzgün. Hatta en ufak bir belirti, bel ağrısı, gögüs hassasiyeti, lekelenme vs hiç hiç bi şey yoktu. direkt doktora gittim bu testten sonra ultrason ile baktı 6 haftalık dedi. yani hiç kendinizi takip edip durduk yere stres olmayın bence stres çok çok etkiliyor.

hatta size tavsiyem regl olacağınız gün ya da bi iki gün geçince erken gebelik testi yapın. zaten o zamana kadar regl olursanız denemeye devam edersiniz. ama hafif şekilde silik çizgi çıkarsa gebesiniz demektir. hemen gitmeyin doktora en az 5- 6 gün daha bekleyin sonrasında gidin. çünkü emin olun iki günde bir gidip kan vermek, beta arttı mı iki kat mı arttı 1.5 kat mı arttı onu beklemek stres olmak çok daha kötü.

inşallah güzel haberler alırsınız. isteyen herkese nasip olsun

Mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın. Güzel sözleriniz için çok çok teşekkür ederimm.. adetime bir gün kala yani dün afedersiniz fındık kadar diyim pesspembe akışkan bir akıntı geldi.. bir süre sonra iki damla kadar diyim kahverengi leke.. sonrasında ise akintimin rengi giderek açıldı.. ve sabah artık şeffaf akıntı gördüm. Normalde bugün adet gunum.. beklemedeyim. İçim kıpır kıpır.asiri heyecanlıyım... Test yapmak istemiyorum çünkü hep negatif gördüğüm için korkiyoum

X