Hiç mi sevmemiş beni bir insan nasil bu kadar kötü olabilir lütfen sonuna kadar okuyun ?

Hiç mi sevmemiş beni herşeyi mi yalanmış?

• Evet,hiç sevmemiş,yalanmış

OY: 72 84,7%
  • Hayır,sevmiş

OY: 13 15,3%

• Ankete Katılan
    85

Lawyergirl97

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2019
174
-103
26
Herşey 3 ekimde başladı onu gördüğüm o gündü zaten o gün beni gözüne kestirmiş olmalıydı ben yurt sahibiyle konusuyor o bakıp duruyordu sonra bikac gün sonra odama yurt sahibiyle geldi ocak filan getirdi çok utangaç davranıyordu o zaman sonra yurt sahibi arada onun yanında bahsediyordu bana ben bişey demedim bak bu çocuk alman orda yaşamış ailesi arnavut deyip duruyordu derken dil bildiğimi öğrenince görüşmeye başladık yurt sahibine sormuş hakkında herşeyi öğrenmiş yani babam yok biliyordu sonra arkadaştan sevgili oldum yakinlastik ve 3 ay boyunca bana hep iyi davrandı ara sıra çıkan tartışmalarda hakaret küfür etmesi beni zorla kolumdan tutup arabaya bindirmesi yolda önümü kesmesi bağırması hariç o son zamanlar oldu. ben bu adamla sevisiyordum ve geceleri bazen odama gelip bazen ben onun odasına gidip beraber yatıyorduk, yani sadece sevişme oluyordu onun varlığına öyle bir alışmıştım ki mutluydum yanında hoşuma gidiyordu. beni kısıtlamaları kiskanip hesap sormaları ,çok iyi rol kesti Allah var yerimde hangi kız olsa inanacak cinsten bir rol bakışları davranisi hepsi. bir gün karsimda çocuk gibi ağladı ben seni kaybetmek istemiyorum sensiz hayat yok dedi .ona kac kez sana güvenmiyorum desem de güvendim farkinda değildim beni başka erkeklerden çok kiskaniyordu ve kavga etmişti birgün biriyle inanmamak elde değil .Birgün mağazada adamın biri bana sesini yükseltti diye kızdı adama sen kızla ne biçim konuşuyorsun kimsin sen filan dedi beğenip aldığını da iade etti her istediğimi yapıyordu yemek filan getiriyordu ben hastayken ilgileniyordu hastaneye de gitmiştik dışarı markete beraber gidiyorduk annesiyle de telefonda konusturmustu annesi sordu evlilik için, neyse sonuç ayrıldım yilbasi oncesi zorla hileyle ilişkiye girdi ve sonra korkma seni birakmam dalga gecer gibi konustu akşam para verdi al ihtiyacin olur hep param yok diyorsun sen seversin dedi o gece de yurt sahibinden anahtar alıp girdi odama ve yanıma uzandı bana sarıldı elimi tutmaya çalıştı uyandirmadan bende kalkıp git burdan dedim seninke uyuyabilir miyim dedi hayir istemiyorum desim ve gitti ertesi gun i filan ayrıldım yilbasi gecesi mektup bırakmış kapıma neden bana inanmiyorsun ama bilki ben seninle oynamadım ben seni seviyorum ben biliyorum sen şimdi hayatımda yoksun ve hayat benim icin berbat ne olursa olsun birseye ihtiyacın olduğunda ben burdayım diye ve yılbaşını kutlamis. 1,5 ay uzak kaldım ondan baska yerdeydim buarada yurt sahibi beni çıkarmış yurttan eşyalar koridorda yurt sahibi de her tartışmamızda bak bu çocuk seni seviyor sana aşık neden böyle yapiyorsun diyordu ben ayrılmak istediğimde tartışmada benim boğazımı sıkıp bana küfür ve hakaret ettikten sonra ayrilalim dediğimde tartıştık ve beni kolumdan tutup zorla arabaya bindirdi markete götürdü hiçbişey olmamış gibi iyi davrandı ve sonra kuyumcuya götürdü hadi yüzük bakalım diye ben boşver istemiyorum bugün bakmayalım dedim birgün de ona ayrılmak istiyorum dediğimde ben seni s*kseydim böyle yapmazdın dedi ama ben aptalım seni s*kmedigim için dedi 14 şubattı tam o gün o yurda Esyalarimi almak icin gitmiştim ve ondan son kez yardım istemek gibi boş oda ayarlasın diye onunla görüştüm tam 1,5 ay sonra ve ben yurt sahibiyle konuşurum dedi yalandı biliyordum bende senin bir kalbin yok dedim hiçbişey değmezsin beni hiç sevmedin yurt sahibine hiç kız yurtta kalsın günahtır çıkartma dedin mi dedim herşeyin yalandı biliyorum dedim itiraf etsene sustu bazen güldü soğuk davrandı ve gitti en sonunda dayanamayıp çalıştığı restoranta girdim ve o masada oturmuş
Kahvesini içiyordu bende kizdim mutlusun değil mi şimdi dedim için rahattır sen nasıl bir insansın dedim ş*refsizsin pisliksin dedim senin vicdanın kalbin yok dedim o da ne diyorsun dedi kalktı yerinden insanlar var Ve bana güle güle hadi kaybol diye kolumdan tutup dışarı attı yoksa sana vurucam dedi iyi vur dedim bir bu kaldı zaten seni Allaha havale ediyorum dedim ser*efsizsin yalan mi deyince bana vurdu tokat atti. Sen ne diyorsun ya herkesin içinde or*spu dedi bidaha gelme dedi ben eşyaları almak için yukarı ciktim peşimden geldi ve ben halâ ağlıyordum o ise karsimda soğuktu git burdan dedim sen bana vurdun ve o gün bana sanki sakaymis gibi senden sonra ben cinsel ihtiyacimi gidermedim mi saniyorsunn sex yapmadım mi yaptım dedi. sonra seni denemek için öyle dedim dedi ve sonra eşyalar için yardım etti arabaya koydu ondan öncesi yurt sahibiyle karşılaştım bana hakaret etti aptal kız ve s*refsiz gibi o ise sustu beni korumadı .sonra beni tasindigim yurda birakti yolda da bir adamın beni telde taciz ettiğini soyledim emlakçı o da cabuk ver numarasını dedi verdim sonra yurtta benden özür diledi. bana sarıldı bende ona sevdiğim için kırgın olsam bile sarildim son kez olduğunu hissederek sonra öptü beni ve bi odada üstüme cıktı tecavüz bile edebilirdi iç çamaşırımı sıyırdı ben yapma istemiyorum dedim biliyorum benimle evlenmiceksin ve üstümden itmeye çalıştım bişekilde tatmin oldu o gün ve gitti birseye ihtiyacın olursa ara bak beni dedi biliyorum burda kimsen yok, buarada telefonun ekran görüntüsünde ikimizin fotoğrafını koymuştu. ve o akşam benden sonra beni taciz eden emlakçının işyerine gitmiş ,kıza kim yazdı filan demiş. neyse o da yalanmış belli ki.yilbasindan önce hep yüzük bakıcaz birlikte diyordu bi param olsun ama oldu ve almadı buarada bana onun odasında birlikte yaşama teklifinde bulundu red ettim en son 14 şubatta görüştük ve iki hafta oldu hiç aramadı yazmadı ondan önce 1,5 ay hiç görüşmemiştik çok iyi rol kesti inandım herşeyi çok gerçekçiydi kustugumde ona kendi barışmaya çabalardı 2 günden fazla ayrı kalmamıştık yediğimiz içtiğimiz hep beraberdi alışverişe bile birlikte giderdik geceleri bazen birlikte uyurduk o kadar mi sevmemis beni bilmiyorum çok kıskançti hep hesap sorardı nereye gidiyosun diye ve bikere kıskançlığından yolda arabayla önümü kesti sınıf arkadaşımla kavga etmiş beni taciz eden adamı yapma demesem kızıp dövecekti belkide dışarda biri baktı desem çok kızardı hastayken ben ilgilendi böyle biri dizimde çocuk gibi ağlayıp hayatını anlatan biri ve benim hayatimdaki en guzel sey sensin gitme sensiz olmaz kaybetmek istemiyorum seni diyen bir insan nasıl bu kadar kötü olabilir her istedigimi yapardi alirdi gunde kac kere kapıma gelirdi bazen gül bırakırdı kapıma evlenecegiz demisti annesiyle konuşturdu tehdit de etmişti ayrilirsan annene mesaj atar herşeyi söylerim diye anneme de ben ondan uzaktayken kizini unutamiyorum diye mesaj yazmisti daha önce daha fazla yazmak istemiyorum çok yoruldum artik hiç sevmemis demek ki beni

Son düzenleyen: Moderatör:
Hızlı yaşamış genç ölmüşsünüz. Hemen bu kadar yakınlığa girmek benim hiçbir zaman tercihim olmadı açıkçası. Neden bozuştunuz falan bunu ve yurttan atılma sebebinizi anlamadım doğrusu
Yurttan atilma sebebim yurt sahibinin odayi temiz tutmadin gibi bahaneleri ve adam o gun git burdan gormiyim seni diye kovdu beni serefsiz bu ciktigim adam da onun yakin arkadasi ve ayni zamanda calisani yurt sahibi hep derdi bak bu cocuk seni seviyor sana asik neden güvenmiyorsun diyordu

Senide taciz eden edene masallah . Adam seni sevmiyo kendini tatmin ediyo ne var anlamicak ergen ergen hareketleri bırakın yaaa

Yurttan atilma sebebim yurt sahibinin odayi temiz tutmadin gibi bahaneleri ve adam o gun git burdan gormiyim seni diye kovdu beni serefsiz bu ciktigim adam da onun yakin arkadasi ve ayni zamanda calisani yurt sahibi hep derdi bak bu cocuk seni seviyor sana asik neden güvenmiyorsun diyordu
Yurt sahibinin çalışanıyla ilişkiye girmişsin, seni emlakçı rahatsız etmiş... kızım bence biraz ağırbaşlı ol, elalemle tanışma hemen. Okuldan eve evden okula şeklinde yaşa bir süre

X