Hic pik olmuyormu testler bakarmisiniz anlamadim?

Zhrygz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2023
72
27
33
Arkadaşlar ilk test 25-12 de başladım adetin 10.günüydü, sonra 3 gun yapamamistim sonra devam ettim her gun yaptım. Bugün 04.01 az once yaptım hep böyle çıkıyor bugün döngünün 20. Günü??? Tam pik olmuyorlarmi? Oluyormu olmuyormu anlamadım vallahi bise testlerden yardım ederseniz sevinirim😩

Eklentiler

• IMG_6433.jpeg
    IMG_6433.jpeg
    190,7 KB · Görüntüleme: 90
Arkadaşlar ilk test 25-12 de başladım adetin 10.günüydü, sonra 3 gun yapamamistim sonra devam ettim her gun yaptım. Bugün 04.01 az once yaptım hep böyle çıkıyor bugün döngünün 20. Günü??? Tam pik olmuyorlarmi? Oluyormu olmuyormu anlamadım vallahi bise testlerden yardım ederseniz sevinirim😩
Pcos varmi sizde

30 aralik ile 2ocak pozitif görünuyor bu strip testleri cidden sevmiyorum laboquick daha net cizgileri

Cnm bu test hep pik gösteriyor beni de sana tavsiyem labaquick alıp ikisini aynı anda yap daha net anlarsın

Cnm bu test hep pik gösteriyor beni de sana tavsiyem labaquick alıp ikisini aynı anda yap daha net anlarsın
Labaquick de var elimde ama bunla başladım onu denemedim doğrudur. 🫣 bunuda yorumlarda okumuştum ilk aydan hamile kalanlar var felan diye bende bunla başladım ama çok kafa karıştırıcı bir urun..

Pik olması için ya iki çizgi de aynı koyulukta olmalı ya da test çizgisi control çizgisinden koyu olmalı.
Doğru söyle bise de var ilk 15 dkk önemli. Zaten bunlar bekleyince soluklasiyor satici da oyle dedi ki soluklasti da. 30-12 de yaptigim tedt mesela koyuydu tahminim o gun pik oldu, 2 side ayni sekilde diger gunlere gore daha koyuydu.

Doğru söyle bise de var ilk 15 dkk önemli. Zaten bunlar bekleyince soluklasiyor satici da oyle dedi ki soluklasti da. 30-12 de yaptigim tedt mesela koyuydu tahminim o gun pik oldu, 2 side ayni sekilde diger gunlere gore daha koyuydu.
Benim Ekim'de kürtaj olduğu için adet döngüm bozuldu. O yüzden kafama göre ovulasyon testi yapıyordum. Her Allah'ın günü pik.. tahmini adet gününe iki gün kala iyice koyulaştı t çizgisi. Sonra gebelik testi de denedim gebeymişim ya😂 doktora sordum, gebelikte de lh yükseliyor o yüzden pik olmuş dedi.

X