Histereskobi ameliyati olacagim

cemre2570

Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
53
12
32
Iyi aksamlar.27 yasinda 15 aylik evliyim. Rahmimde polip olduğu için histereskobi olacağım. Ameliyat icin gunu Haydarpasa Numune Hastanesinden aldim. Cevremden duyduklatimla kafam karisti. Ameliyatin basit ama uzman kişi yapmazsa rahime zarar verebilecegi soyleniyor. Bebeğim yok korkuyorum cocuk sahibi olamazsam diye.Arastirma hastanelerinde islemi asistanlarin yaptigi icin basarili olmadigi soyleniyor. Ozel hastanede yaptirmamin daha iyi olacagi soylediler etrafimda. Bu operasyonu geciren arkadaslar haydarpasa numunede mi yaptorayim yoksa ozel hastanede mi yaptirayim? Yoksa yer fark etmez mi?Istanbulda tavsiye edebileceğiniz özel hastane doktor var mı? Avrupa yakasinda yasiyorum.

Iyi aksamlar.27 yasinda 15 aylik evliyim. Rahmimde polip olduğu için histereskobi olacağım. Ameliyat icin gunu Haydarpasa Numune Hastanesinden aldim. Cevremden duyduklatimla kafam karisti. Ameliyatin basit ama uzman kişi yapmazsa rahime zarar verebilecegi soyleniyor. Bebeğim yok korkuyorum cocuk sahibi olamazsam diye.Arastirma hastanelerinde islemi asistanlarin yaptigi icin basarili olmadigi soyleniyor. Ozel hastanede yaptirmamin daha iyi olacagi soylediler etrafimda. Bu operasyonu geciren arkadaslar haydarpasa numunede mi yaptorayim yoksa ozel hastanede mi yaptirayim? Yoksa yer fark etmez mi?Istanbulda tavsiye edebileceğiniz özel hastane doktor var mı? Avrupa yakasinda yasiyorum.
Arkadaşım ilk önce geçmiş olsun. Bende 8 mart günü özelde oldum polip ameliyatımı. Şuraya yaptır diyemem çünkü özelde yapılanda bazen terslik olabiliyor o doktorlarla hastaya bağlı olabilir güven olmayabilir bazı doktorlara karşı. Bende 1 adet polip var görünüyordu rahmimin ortasında ameliyat esnasında birden fazla olduğunu görmüş almış hepsini aynı zamanda yapışıklık varmış onlarıda temizlemişti. Ameliyattan sonra gebe yine kalamadım geçen hafta aşılama yaptırmış ilkkez artık canım. Hakkında hayırlısı olsun tez zamanda atlatırsın inşallah ama ufak bir ameliyat onu söyleyebilirim sadece ameliyat sonrasında yarım saat bir saat kadar ağrım olmuştu o gün yatış verdi ağrımdan dolayı ama akşamına iyi olunca çıktım eve geldim.

Ben yaşadığım kadarı ile anlatabilirim size, 20 gün önce araştırma hastanesinde histeroskopi yöntemi ile miyom aldırdım. Korkmayın Öncelikle Allah'ın izni ile inanılmaz rahat geçiyor hiç stres yapılacak birşey değilmiş. Ameliyata uzman doktor girdi , doktoru ilk defa ameliyat masasında gördüm kendi gittiğim doktor değildi anestezi verilmeden benle sohbet etti hatta şakalaştı. Öncesinde özel bi hastanede aynı ameliyat için konuştuğumda sezeryan şeklinde açık ameliyat yaparız demişti o daha fazla korkutmuştu beni iyileşme süresi vs . Araştırma biraz süründürüyor ama nedense ben araştırma hastanesi de daha fazla güvendim.

Doktorunuz iyi seçin ben kürtaj sonrası incelik sorunu yaşıyorum. Rahim hasar görmüş. Kalınlaşma yeterli düzeyde değil hala. Bunun çözümü de yokmuş.

Karar verdiniz mi bende olacağım zeynep kamil hastanesinde
Sizede cok gecmis olsun.ins biran once iyilesiriz.Karar veremedim malesef . Ben istanbulu cok tanimiyorum.1 yildir burda yadiyorum. Evime yakin ozel hastaneye gidince teshis konulunca korktum. Randevu sisteminde ilk buldugim hastane numuneydi. Gun verdilet ama ozel mi devlet mi karasiz kaldim.

Sizede cok gecmis olsun.ins biran once iyilesiriz.Karar veremedim malesef . Ben istanbulu cok tanimiyorum.1 yildir burda adiyorum. Evime yakin ozel hastaneye gidince teshis konulunca korktum. Randevu sisteminde ilk buldugim hastane numuneydi. Gun verdilet ama ozel mi devlet mi karasiz kaldim.
Bende özelde mi olsam diye. Düşünüyorum eşim özelde ol diyor ama bende perde var onu alacaklar. Zeynep kamil araştırma hastanesi olduğu için annemler falan oraya devam etmemi istiyor rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah bian önce sağlığımıza kavuşuruz..

Doktorunuz iyi seçin ben kürtaj sonrası incelik sorunu yaşıyorum. Rahim hasar görmüş. Kalınlaşma yeterli düzeyde değil hala. Bunun çözümü de yokmuş.
Cok gecmis Allah acil.sifa versin ins. Bende cok korkuyorum. Istanbulda yeni oldugum icin cok fazla bilgim yok maleswf. Sizin hangi hastanede olmustu

Ben yaşadığım kadarı ile anlatabilirim size, 20 gün önce araştırma hastanesinde histeroskopi yöntemi ile miyom aldırdım. Korkmayın Öncelikle Allah'ın izni ile inanılmaz rahat geçiyor hiç stres yapılacak birşey değilmiş. Ameliyata uzman doktor girdi , doktoru ilk defa ameliyat masasında gördüm kendi gittiğim doktor değildi anestezi verilmeden benle sohbet etti hatta şakalaştı. Öncesinde özel bi hastanede aynı ameliyat için konuştuğumda sezeryan şeklinde açık ameliyat yaparız demişti o daha fazla korkutmuştu beni iyileşme süresi vs . Araştırma biraz süründürüyor ama nedense ben araştırma hastanesi de daha fazla güvendim.
Gecmis olsun Allah sifa versin. Simdi iyisinizfir ins . Cok kararsiz kaldim napacagimi bilemiorum. Hangi hastanede olmystunuz?haydarpasa Numune hastanesi hakkinda bilginiz var mi

Cok gecmis Allah acil.sifa versin ins. Bende cok korkuyorum. Istanbulda yeni oldugum icin cok fazla bilgim yok maleswf. Sizin hangi hastanede olmustu
Ben de temmuz ayında bulunduğum şehirdeki üniversite hastanesinde oldum canım. Bebek için tedavi olduğum doktorum yaptı ameliyatımı. Henüz bebeğim yok maalesef. 2. aşılama tedavisine başladık pazartesi günü.

Ben de temmuz ayında bulunduğum şehirdeki üniversite hastanesinde oldum canım. Bebek için tedavi olduğum doktorum yaptı ameliyatımı. Henüz bebeğim yok maalesef. 2. aşılama tedavisine başladık pazartesi günü.
Rabbim ins tez zamanda bebeginizi kucaginiza almayi nasip etsin. Devlet hastanesini onerir misiniz peki

Gecmis olsun Allah sifa versin. Simdi iyisinizfir ins . Cok kararsiz kaldim napacagimi bilemiorum. Hangi hastanede olmystunuz?haydarpasa Numune hastanesi hakkinda bilginiz var mi

Kanuni Sultan Süleyman hastanesinde olmuştum, Haydar paşa hakkında maalesef hiç bilgim yok, öncesinde 2 özel hastanede görüşme yaptım biri 1 yıl iyileşme süresi verdi bana sorarsan ameliyatlık bişey yok dedi o doktor yüzünden bebeğimi kaybettim , diğeri 3ay iyileşmesi için yeterli dedi ama sezeryan gibi alttan keser alırız dedi. Kanunide çok rahat ne agrı ne kesik histeroskopiyle oldu bitti

Oldunuz mu ameliyatı

Bende özelde mi olsam diye. Düşünüyorum eşim özelde ol diyor ama bende perde var onu alacaklar. Zeynep kamil araştırma hastanesi olduğu için annemler falan oraya devam etmemi istiyor rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah bian önce sağlığımıza kavuşuruz..
Ameliyat oldunuzmu nasil gecti bende orda olacağım Allah izin verirse

Henüz olmadım reglinin ilk gününü bekliyorum gün alacağım siz yaptırdınız mı tahlillerinizi vs
Evet pazartesi anesteziye gidicem onay verirlerse adet olunca gün alicam bende hakkimizda hayirlisi insaAllah💜

X