Histereskobi ameliyati olacagim

Merhaba arkadaşlar tüp bebek denemesi olumsuz geçti benim 3 ay önce doktorum histereskopi önerdi! Bu histereskopi en geç ne zaman yapılır bilgisi olan varmı? Ve ücretleri sorun varsa rahimde ekstra oluyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhaba arkadaşlar tüp bebek denemesi olumsuz geçti benim 3 ay önce doktorum histereskopi önerdi! Bu histereskopi en geç ne zaman yapılır bilgisi olan varmı? Ve ücretleri sorun varsa rahimde ekstra oluyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

2 kez histereskopi ile görüntüleme yaptırdım ben devlet hastanesini tercih etmiştim ekstra bir ücret ödemedim. Rahimde yapışıklık , miyom , polip vs vs vs sorunlar var mı diye bakıyorlar diye biliyorum. Ayrıca tüplerde tıkanıklık var ise görüntüleme sırasında verdikleri sıvıdan dolayı açılıyormuş. Yanlış biliyor da olabilirim ama tüp bebek tedavisine başlamadan önce zaten bunların hepsine bakmaları gerekmiyor mu ?? Nihayetinde zorlu ve pahalı tedaviler önce tüm riskler elenip başlanıyor bu tedavilere.
Allah gönlünüze göre hayırlı evlatlar versin inşallah

:dua:

Canım adet başlangıcını da sayarak 6. Günden başlıyorlar yapmaya ben Polip şüphesiyle girdim boş ameliyat oldum 3 bin TL

Canım adet başlangıcını da sayarak 6. Günden başlıyorlar yapmaya ben Polip şüphesiyle girdim boş ameliyat oldum 3 bin TL
Sende de aynı gebe kalamama sorunu mu var canım ? Ve histereskopi de herşey çıkıyorsa bende de birşey çıkmazsa neden gebe kalamiyorum peki.

Sende de aynı gebe kalamama sorunu mu var canım ? Ve histereskopi de herşey çıkıyorsa bende de birşey çıkmazsa neden gebe kalamiyorum peki.
Evet gebe kalamıyorum üç yıl oldu senin bildiğin bi problemin var mı? Histeroskopi işlem yapılsın yapılmasın ücreti değişmiyor diye biliyorum. Bana öyle dendi. Tüp bebek denemen olmuş doktorlar bi sorun görmediler o halde o yüzden histeroskopiyle Rahmi görmek istiyorlar. Ya umarım tez zamanda hamile kalır bebeklerimizi kucağımıza alırız. Hangi şehirdesin doktorun kim canım

2 kez histereskopi ile görüntüleme yaptırdım ben devlet hastanesini tercih etmiştim ekstra bir ücret ödemedim. Rahimde yapışıklık , miyom , polip vs vs vs sorunlar var mı diye bakıyorlar diye biliyorum. Ayrıca tüplerde tıkanıklık var ise görüntüleme sırasında verdikleri sıvıdan dolayı açılıyormuş. Yanlış biliyor da olabilirim ama tüp bebek tedavisine başlamadan önce zaten bunların hepsine bakmaları gerekmiyor mu ?? Nihayetinde zorlu ve pahalı tedaviler önce tüm riskler elenip başlanıyor bu tedavilere.
Allah gönlünüze göre hayırlı evlatlar versin inşallah

:dua:
Merhaba histeroskopi ameliyatını kime oldunuz nerde acaba

Merhaba histeroskopi ameliyatını kime oldunuz nerde acaba

İstanbul Kanuni sultan süleyman eğitim araştırma hastanesi, eğitim araştırma olduğu için doktor seçimi pek olmuyor. İftertilite bölümünde Gonca hanım ilgilenmişti, mizacı biraz sert bi doktor ama ben hiç rahatsızlık duymadım derdimi de anladı derdime dermanda oldu uzatmadılar da işlemlerimi.

İstanbul Kanuni sultan süleyman eğitim araştırma hastanesi, eğitim araştırma olduğu için doktor seçimi pek olmuyor. İftertilite bölümünde Gonca hanım ilgilenmişti, mizacı biraz sert bi doktor ama ben hiç rahatsızlık duymadım derdimi de anladı derdime dermanda oldu uzatmadılar da işlemlerimi.
Devlet hastanelerinde sıra gelmiyor ya senin ne kadar sürdü işlemlerin

Devlet hastanelerinde sıra gelmiyor ya senin ne kadar sürdü işlemlerin

10 gün kadar tahlilleri muayeneleri vs sürdü evet o konuda biraz plansızlar , bazı tahliller aç karna bazıları tok karna yapılıyormuş. 1 hafta 10 gün sonrasına da ameliyat günü verdiler. Allah yüzüme güldü diye düşünüyorum, İnşallah sizinde çok uzamaz. En güzeli bu ameliyat sonrası korunma vermediler :anne:

Iyi aksamlar.27 yasinda 15 aylik evliyim. Rahmimde polip olduğu için histereskobi olacağım. Ameliyat icin gunu Haydarpasa Numune Hastanesinden aldim. Cevremden duyduklatimla kafam karisti. Ameliyatin basit ama uzman kişi yapmazsa rahime zarar verebilecegi soyleniyor. Bebeğim yok korkuyorum cocuk sahibi olamazsam diye.Arastirma hastanelerinde islemi asistanlarin yaptigi icin basarili olmadigi soyleniyor. Ozel hastanede yaptirmamin daha iyi olacagi soylediler etrafimda. Bu operasyonu geciren arkadaslar haydarpasa numunede mi yaptorayim yoksa ozel hastanede mi yaptirayim? Yoksa yer fark etmez mi?Istanbulda tavsiye edebileceğiniz özel hastane doktor var mı? Avrupa yakasinda yasiyorum.
Merhabalar ameliyatınızı oldunuzmu bende pazartesi günü olacağım

Merhaba ameliyat oldum cok sukur iyi gecti. Cok korkmustum. Ama korkulucak birsey degil.korkmayin iyiyim. Anestezinin etkisi gecince yuruyebiliyordum.
geçmiş olsun çok sevindim sizin adınıza bende pazartesi olucam bakalım, korkudan çok endişem var insan ilk defa karşılaştığı başına hiç gelmemiş olan herşeyden tedirgin oluyor ister istemez

Merhabalar
Kanuni Sultan Süleyman hastanesinde olmuştum, Haydar paşa hakkında maalesef hiç bilgim yok, öncesinde 2 özel hastanede görüşme yaptım biri 1 yıl iyileşme süresi verdi bana sorarsan ameliyatlık bişey yok dedi o doktor yüzünden bebeğimi kaybettim , diğeri 3ay iyileşmesi için yeterli dedi ama sezeryan gibi alttan keser alırız dedi. Kanunide çok rahat ne agrı ne kesik histeroskopiyle oldu bitti
Doktorunuz kimdi acaba?ben de histereskopi olucam galiba rahmim kalp şeklindeymis

Merhabalar

Doktorunuz kimdi acaba?ben de histereskopi olucam galiba rahmim kalp şeklindeymis
Öncelikle Allah şifa versin. Banada ilk kalp şeklinde çift rahimlisin demişlerdi , karından ultrasonla üstelik . İlk hale goksevere gitmiştim hayır yok öyle bişey olsada çift rahimliler daha kolay hamile kaliyorlar demişti. Bayaa rahatlamıştım sayesinde 🤗Histeroskopi dedikleri bı goruntuleme şekli kime gidersniz gidin kamerayla bakıyorlar sadece. Ameliyatı daha farklı

Öncelikle Allah şifa versin. Banada ilk kalp şeklinde çift rahimlisin demişlerdi , karından ultrasonla üstelik . İlk hale goksevere gitmiştim hayır yok öyle bişey olsada çift rahimliler daha kolay hamile kaliyorlar demişti. Bayaa rahatlamıştım sayesinde 🤗Histeroskopi dedikleri bı goruntuleme şekli kime gidersniz gidin kamerayla bakıyorlar sadece. Ameliyatı daha farklı
Teşekkür ederim bana da ameliyat dediler çökük olan kısmı duzelticeklermis ama dün devlete gittim arkuat uterus icin ameliyata gerek yok dedi aslında doktorum şunun icin istiyor 3 tul bebek denedim sonuncusu tuttu ama kalp atisi duyamadik kurtaj oldum.doktorum isini sağlama almak istiyor ama ben de boşuna ameliyat olmak istemiyorum

Teşekkür ederim bana da ameliyat dediler çökük olan kısmı duzelticeklermis ama dün devlete gittim arkuat uterus icin ameliyata gerek yok dedi aslında doktorum şunun icin istiyor 3 tul bebek denedim sonuncusu tuttu ama kalp atisi duyamadik kurtaj oldum.doktorum isini sağlama almak istiyor ama ben de boşuna ameliyat olmak istemiyorum
Allah yardımcın olsun işin rast gitsin inşallah 🙏 insan korkuguyla sinanirmis derler, kime neye inanacaginida bilmiyor insan ne desem bilemedim. Doktorun bir konuda haklı diye düşünüyorum Rabbim inşallah en kısa sürede nasip eder hamile kalırsın 🤗 rahim kalp şeklinde olduğunda sanırım ileri aylarda bebeğin tutunacagi yere göre düşük yada erken doğum riski oluyor. Benimde çok küçük miyomum vardı bir doktor alalım demişti diğeri gerek yok demişti benimde kolayimami geldi korktum mu bilemiyorum , bebeğim miyomun olduğu yeri beğenmiş oraya yerleşmiş miyomdan dolayı beslenememis sonrası malum kötü son 😔 sizi tanimam etmem kalben gerçekten dua ediyorum Rabbim kucağınıza boş bırakmasın hayırlı evlatlariniz olsun inşallah 🙏 ne yapmanız gerekiyorsa yapın ameliyatsa ameliyat riske gerek yok

Allah yardımcın olsun işin rast gitsin inşallah 🙏 insan korkuguyla sinanirmis derler, kime neye inanacaginida bilmiyor insan ne desem bilemedim. Doktorun bir konuda haklı diye düşünüyorum Rabbim inşallah en kısa sürede nasip eder hamile kalırsın 🤗 rahim kalp şeklinde olduğunda sanırım ileri aylarda bebeğin tutunacagi yere göre düşük yada erken doğum riski oluyor. Benimde çok küçük miyomum vardı bir doktor alalım demişti diğeri gerek yok demişti benimde kolayimami geldi korktum mu bilemiyorum , bebeğim miyomun olduğu yeri beğenmiş oraya yerleşmiş miyomdan dolayı beslenememis sonrası malum kötü son 😔 sizi tanimam etmem kalben gerçekten dua ediyorum Rabbim kucağınıza boş bırakmasın hayırlı evlatlariniz olsun inşallah 🙏 ne yapmanız gerekiyorsa yapın ameliyatsa ameliyat riske gerek yok
Allah razı olsun çok teşekkür ederim.benim de miyomum var 2 cm.ama doktorlar ameliyat önermedi rahmin dışına yakınmış.bir de kalp şeklinde olduğunu yeni öğrendim dün devlete gittim orda gerek yok dediler kafam çok karışık Rabbim en doğru kararı vermemi nasip etsin çok zorlu bi yol bu yol sabir ve inanç lazim

X