Histeroskopi fiyat 2024

Diliruba

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2016
162
62
32
Merhaba arkadaşlar. İlk tüp bebek denemem negatif sonuçlandı. Histeroskopi ve kır testi yaptırmamı tavsiye etti doktor. Fakat Histeroskopi için verilen fiyat 50 bine yakın bir fiyat. Yakın zamanda yaptıran varsa yaptırdığı fiyatı yazabilir mi ?

Merhaba 31 Ocak' ta bana Memorial Hastanesi' nde yapıldı histeroskopi ama o kadar değil fiyatı neden o kadar yüksek?

Merhaba 31 Ocak' ta bana Memorial Hastanesi' nde yapıldı histeroskopi ama o kadar değil fiyatı neden o kadar yüksek?
Ümraniye Hisar bu şekilde fiyat verdi hatta 60 binmiş kampanyalı fiyatıymış. Sizin ki ne kadar tuttu bide devlet hastaneleri de yapıyor. Orada mı yaptırsam karar veremedim.

Ankara'da yaşıyorsanız
Dr Mehtap Polat'i önerebilirim
Ben de histereskopi olmam gerek
20 bin fiyat dedi mehtap hanım
Çok yer arastirdim çok yüksek fiyat verdiler
Dr Mehtap hoca uygun geldi onda baslicam

Ankara'da yaşıyorsanız
Dr Mehtap Polat'i önerebilirim
Ben de histereskopi olmam gerek
20 bin fiyat dedi mehtap hanım
Çok yer arastirdim çok yüksek fiyat verdiler
Dr Mehtap hoca uygun geldi onda baslicam
Fiyat çok iyiymiş ama malesef istanbuldayım.

Merhaba arkadaşlar. İlk tüp bebek denemem negatif sonuçlandı. Histeroskopi ve kır testi yaptırmamı tavsiye etti doktor. Fakat Histeroskopi için verilen fiyat 50 bine yakın bir fiyat. Yakın zamanda yaptıran varsa yaptırdığı fiyatı yazabilir mi ?
rahminizi herkese emanet etmeyin. Fiyattan ziyade drun işinde iyi olması lazım. Kürtaj sonrası rahmi hasar görmüş yıllarca gebe kalamamış, rahmi kalınlaşmamış bir insanım. O nedenle dikkatli olun derim.

Doğru diyorsunuz bu alanda iyi bi doktor bakacağım artık.
Ben Acıbadem kozyatagı şubesinde 2022 nisan ayında 30 bine histeroskopi ameliyatına girdim ertesi gün ayağı kalkmıştım temiz çalışmıştı doktorlarım akabinde tüp bebekle gebe kaldım şimdi kızım kucağımda uyuyor

Ben de geçen Haziranda oldum 78 bindi acıbademde. Şekil bozukluğu vardı. Sonrasında tüp bebekle hamile kaldım

Ben Antalya Memorial de tedavi görüyorum tedavim çok iyi gitmesine rağmen tutunmadi nasip değilmiş 😔😔 doktorum bu seferde hani olurda olnazsa histeroskopi çizik atacam dedi ama fiyatı sormadım acaba sen kaça yaptirdin

Şaka gibi ya ben Adana da Prof doktor turan çetine yaptırdım 3 ay evvel 15bine miyom göründüğü icin onlar alındı ek 10 bin ödedik 50 bin 60 bin nedir?

X