Şampuan ve Saç Kremleri Hızlı saç uzatan şampuan önerileri?

Bunlardan birini almayı düşünüyorum ama kara veremedim sac dökülmesi uzaması parlaklık ve dolgunluk veriyormuş

ben bunları liseden beri kullanıyorum:) gerçektende çok faydalılar artı sampuanıma dogum kontrol hapıda eziyorum o da çok faydalı ve biotin içiyorum zaten en faydalısı biotin 1 2 aydır ıcıyordum 2 hafta once bırakmak zorunda kaldım yüzümde tüylenme yaptı.. bende kalan biotinleri nasıl kullanabilirim diye düşündüm yarım çay bardagı zeytin yağ ve bir biotini eritip kaarıştırıp saçıma maske yaptım 1 saat falan tuttugumda oluyor uclarınada güzel fayda saglıyor bu arada neden biotin diyeceksibiz h vitamini acayip saç uzatıcı etkisi var yumurta yemediğim için biotin eksikliğim oldu yani yumurta badem yer fıstıgı brokolide biotin hapıyla eş değer çünkü içerisinde h vit var. bu arada 20 yıldır uzamayan tırnaklarımı uzatmama yardım ettı özellikle kırılan tırnaklrım ilk defa kırılmadan büyüdüler.. ki bu tarz maskeler hakkında konum var .. bilinmedik saç yöntemleri,saç uzatma serüvenim adlı konularımda görebilirsiniz
organix biotin collajem b12 sampuanını kullanacagım yorumlarda belirtirim eğer alırsam:) tşkkrler
biotin hapı ezip şampuanına katsak nasıl olur ?

X