Şampuan ve Saç Kremleri Hızlı saç uzatan şampuan önerileri?

Saclara acayip can veriyor ya
Yasmin kullanmistim ben ama birakinca epey dokuldu ondan bir daha cesaret edemedim...hangi markayi eziyorsun? aslinda baska marka hap kullanasim var da bade naturalin bakim setini aldim ona basliycam...ama dk hapi aklimda hala
microgynon markasını kullanıyorum kurutmasın diyede badem yağ ve hint yağ koyuyorum 5 6 damla:)) çok güzel ya acaba bende bırakırsam dökülür mü aslında 8 tane eziyorsam sampuana 8den 5 e düşürürüm sonra 2 3 derken sonra bırakırım azar azar, hemen bırakınca dökülme olmasın diye.) biliyorsun ilaçlarıda hemen bırakmak tehlikeli diyorlar vücut alışıyormuş yaa.. valla ben hiç inanmazdm ama etkileri çok iyi tabi kullandığım maskelerde var..

[photo=medium]1256202[/photo]

--

[photo=medium]1256345[/photo]

microgynon markasını kullanıyorum kurutmasın diyede badem yağ ve hint yağ koyuyorum 5 6 damla:)) çok güzel ya acaba bende bırakırsam dökülür mü aslında 8 tane eziyorsam sampuana 8den 5 e düşürürüm sonra 2 3 derken sonra bırakırım azar azar, hemen bırakınca dökülme olmasın diye.) biliyorsun ilaçlarıda hemen bırakmak tehlikeli diyorlar vücut alışıyormuş yaa.. valla ben hiç inanmazdm ama etkileri çok iyi tabi kullandığım maskelerde var..[photo=medium]1256202[/photo]
[photo=medium]1256345[/photo]
Uzama super ya...ama benim derdim daha canli saclar...dk hapi kullandigimda resmen kuaforden cıkmış gibiydim kuruyunca sac capcanli kolay sekil alan haYat fışkıriyodu resmen...ama aklima azar azar birakmak hic gelmedi ha,guzel yere değindin....

Uzama super ya...ama benim derdim daha canli saclar...dk hapi kullandigimda resmen kuaforden cıkmış gibiydim kuruyunca sac capcanli kolay sekil alan haYat fışkıriyodu resmen...ama aklima azar azar birakmak hic gelmedi ha,guzel yere değindin....

kaç senedir saçlarla uğraşa uğraşa bu hale geldim valla:) tam toparlıyor saçım en iyi kuaföre gidiyorum yakıyorlar bundan sonra pes artk 4 5 sene üst üste yaptığım yöntemler+aldıgım duygusal darbe yetti artık:) dedm.. bi daha boyatmayı düşünmüyorum kendi halinde daha güzel bende istiyorum artk ışıldasın ucu kuru durmasın ama yıpranmış ölmüş saçın tek çaresi hindistan cevizi yağı o da kullanmayınca eski haline dönüyor:/:/

Sade olan şampuana marka fark etmez içinde krem olmayan olursa daha iyi olur ben (hunca) kullanıyorum.
2 yemek kaşığı tatlı badem yağı
2 yemek kaşığı çam terebenti
1 yemek kaşığı da biberiye yağı (bu saç diplerini ferahlatıyor)
10 senedir kullanıyorum, ne saçımda kırık olur ne şampuan arkasından krem kullandırır.
harika saç uzatıyor.... (en azından benim öyle)
Ama saçlar çabuk yağlanıyor.

ben bunları kullanıyorum 8 9 yıldır.. maskemin içinde bunlarda var ama hiç biberiye yağı kullanmadım.. aslında nane yağı ve kabak çekirdeği yağı 1 haftada sonuç veriyormuş ama benim aklım biberiye yağında en musait zamanda alacağım:)):):)

ben su anda elidor yeşil biotinli kullanıyorum içine 8 adet kadın dogum kontrol hapı ezdim+hint badem yağ koydum ki kreminide kullanıyorum ama bu ay farklı bir şampuan kullanmam gerekiyor biliyorsun ki her ay sampuan degismelisin ki saç alışmasın bende içlerinden en yararlı olanı elidor ve restorex olarak gördüm ama dediğim gibi içine koymadığım yağ,vitamin,hap yok yok:)
Oh ohh vallahi bi ben yokum icinde :p
Faydasini gorduysen super ozaman haklisin bi sure sonra sampuani degismek gerekiyor ben cozumu bebek sampuani kullanarak hallediyorum bi sure normal sampuan bi surede bebek sampuani donusumlu kullaniyorum bende bu sekilde ilerliyorum senelerdir sonuctan memnunum simdilik :)

Oh ohh vallahi bi ben yokum icinde :p
Faydasini gorduysen super ozaman haklisin bi sure sonra sampuani degismek gerekiyor ben cozumu bebek sampuani kullanarak hallediyorum bi sure normal sampuan bi surede bebek sampuani donusumlu kullaniyorum bende bu sekilde ilerliyorum senelerdir sonuctan memnunum simdilik :)

valla canım bende dalin kullandım ama ne yalan söyliyim saçım keçe gibi oldu ya anlamıyorum neden bende o etkiyi yaratıyor bende duş jeli olarak kullandım kalan dalinimi:KK43::KK43: şeyide duydum asıl bebek sampuanına dogum kontrol hapı ezilecekmiş içeriği temiz oldugu için direkt etki ediyormus dene istersen bir ara :KK5:

dax spergro alıyorsunuz
sac dıplerınıze suruyorsunuz sac uclarınıza da hındıstan cevızı yagı
1 gece bekletıyorsunuz
sacı yagdan arındırırken dıkkat edılmesı gereken saca su degdırmeden once sampuan yanı saca kuru kuru sampuanı yedırıp sonra yavas yavas ılık suyla kopurtup yıkıyoruz

her hafta bunu yapın bırde

eczaneden
bepanten bemıks evıgen ampuller alıyoruz 2 yemek kasıgı zeytınyagına 2 ser ampul kırıp tum sac dıbıne ve uclara surup 1 gece bekletıp yıne aynı yontemle yıkıyoruz once kuru saca sampuan sonra su

yaglı saca dırek su degdırırsenız o yag ve kokusu sactan sittin sene cıkmaz saca yagı sabıtlersınız cunku

sampuan olarak organixsin bıyotın collajen b12 lısı var mor renk onu veya keratınlı sampuanı var onu onerırım
organix sulfatsız bır sampuandır sacı kurutmaz

dax spergro alıyorsunuz
1 gece bekletıyorsunuz
sacı yagdan arındırırken dıkkat edılmesı gereken saca su degdırmeden once sampuan yanı saca kuru kuru sampuanı yedırıp sonra yavas yavas ılık suyla kopurtup yıkıyoruz

eczaneden
bepanten bemıks evıgen ampuller alıyoruz 2 yemek kasıgı zeytınyagına 2 ser ampul kırıp tum sac dıbıne ve uclara surup 1 gece bekletıp yıne aynı yontemle yıkıyoruz once kuru saca sampuan sonra su

yaglı saca dırek su degdırırsenız o yag ve kokusu sactan sittin sene cıkmaz saca yagı sabıtlersınız cunku

sampuan olarak organixsin bıyotın collajen b12 lısı var mor renk onu veya keratınlı sampuanı var onu onerırım

ben bunları liseden beri kullanıyorum:) gerçektende çok faydalılar artı sampuanıma dogum kontrol hapıda eziyorum o da çok faydalı ve biotin içiyorum zaten en faydalısı biotin 1 2 aydır ıcıyordum 2 hafta once bırakmak zorunda kaldım yüzümde tüylenme yaptı.. bende kalan biotinleri nasıl kullanabilirim diye düşündüm yarım çay bardagı zeytin yağ ve bir biotini eritip kaarıştırıp saçıma maske yaptım 1 saat falan tuttugumda oluyor uclarınada güzel fayda saglıyor bu arada neden biotin diyeceksibiz h vitamini acayip saç uzatıcı etkisi var yumurta yemediğim için biotin eksikliğim oldu yani yumurta badem yer fıstıgı brokolide biotin hapıyla eş değer çünkü içerisinde h vit var. bu arada 20 yıldır uzamayan tırnaklarımı uzatmama yardım ettı özellikle kırılan tırnaklrım ilk defa kırılmadan büyüdüler.. ki bu tarz maskeler hakkında konum var .. bilinmedik saç yöntemleri,saç uzatma serüvenim adlı konularımda görebilirsiniz
organix biotin collajem b12 sampuanını kullanacagım yorumlarda belirtirim eğer alırsam:) tşkkrler

valla canım bende dalin kullandım ama ne yalan söyliyim saçım keçe gibi oldu ya anlamıyorum neden bende o etkiyi yaratıyor bende duş jeli olarak kullandım kalan dalinimi:KK43::KK43: şeyide duydum asıl bebek sampuanına dogum kontrol hapı ezilecekmiş içeriği temiz oldugu için direkt etki ediyormus dene istersen bir ara :KK5:
Ben zaten oyle yapiyorum canim :) ama dalini pek sevmiyorum saclari kurutuyo johnsons baby cook daha yumusak yapiyo hem benim hemde kizimin saclarini tavsiye ederim :KK19:

dax spergro alıyorsunuz
1 gece bekletıyorsunuz

eczaneden

Himdistan cevizi yagini baska nasil kullanabikiriz saca durulamadan dursa bi zarari olurmu acaba

Himdistan cevizi yagini baska nasil kullanabikiriz saca durulamadan dursa bi zarari olurmu acaba
ben 2-3 gün tuttugum oluyor saçımda hindistan cevizini az sürersen kafa derisi emiyor yağlı göstermiyor ama çok sürersen yağlı gösteriyor arınmasında bir şey yok hindistan cevizin hatta ben sampuanı bıraktım saçım hafif kuru çabuk yağlanmıyor sadece duruluyorum ve uçlarına saç kremi sürüyorum

1 hafta önce saç analizi yaptırdım gözeneklerim tıkanmış eczacı otacının şampuanını önerdi defne özlü ve zeytinyağlı olan. 2 gün öncede dip boyamı yaptırdım ve 2. Gün baktığımda diplerim yarım santim çıkmış. Ve hiç bi şampuanda yaşamadığım şey bu şampuanı kullandığım zaman gün içinde 3-4 kere saç diplerimde karıncalanma oluyor sanırım uzatıyor. İstersen bi araştır bende kullandıkca buraya yazacağım faydalarını

1 hafta önce saç analizi yaptırdım gözeneklerim tıkanmış eczacı otacının şampuanını önerdi defne özlü ve zeytinyağlı olan. 2 gün öncede dip boyamı yaptırdım ve 2. Gün baktığımda diplerim yarım santim çıkmış. Ve hiç bi şampuanda yaşamadığım şey bu şampuanı kullandığım zaman gün içinde 3-4 kere saç diplerimde karıncalanma oluyor sanırım uzatıyor. İstersen bi araştır bende kullandıkca buraya yazacağım faydalarını
Tskler umarim ise yarar bi denemek lazim fiyati nekadar di

2254377

Eklentiler

• Screenshot_20190404-155623.png
    Screenshot_20190404-155623.png
    298,7 KB · Görüntüleme: 44
X