Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

canlarım benim hepinizi gayet iyi anlıyorum çünkü kilo verme olayından bende geçtim sizlerin sayesine ben verebildim birbirimizi motive ederek olduk canlarım benim ilk başta herğün aynı saatde kalkılacak 7 se 7 de 6 sa 6 da. kalktınız bir su bardağı ılık limonlu suyu içtiniz tamam mı tamam. hadi biraz hareket yapalım 10 dk ısınma hareketi yapıyoruz. 1 tudam dere otunu yiyoruz vede rejimimizin hangi günündeysek onu yapıyoruz. 1 saat yürüyoruz günlük içebildigimiz kadar su içiyoruz ben 4lt yakın içtim daha sonra evde yapabilirseniz aerobik yada hareket 45 dk. 5 i 1 yerde içebilirsiniz. aynaya bakıp güzel oldugunuzu ilk başta kendiniz için zayıflayacağınızı sağlığınız için vereceğinizi düşünün. yaz aylarında o sıcakarda pişiklerden kurtulacaksınız onu düşünün yani ileriye maviliklerle vede ğüzel gözlerle bakmanız dileğiyle azim azim azim yapabilirsiniz. kızlar

kızlar merhaba.. bugün biz de ablamla başladık hollywooda.ama ablamın bi arkadaşının yakınının bu diyeti yaparken felç geçirdiğini öğrendim. açıkçası gözüm biraz korktu ama çok da anlamlı gelmedi, çünkü 2 günlük detoksun ardından gelen diyet çok da ağır gelmiyor bana ve bugün de meyve suyu ile hiç acıkmadım, bebetonun da dediği gibi herşey byinde bitiyor, iyi hissediyorum gayet, 45 dk yürüyüşümü de yaptım.. ben de sonuçları paylaşırım.. herkese kolay gelsin..

Son düzenleme:
arkadaşım uygulamıştı bu diyeti 3. gün baygınlık geçirdi çokta sağlıklı bir diyet değil sanırım..

valla benim bugun 3.günüm ve gayetde iyi gidiyor sıkı gecen 2 günün ardından bugun kahvaltımı nasıl yaptım anlatamam ama ınanın o bıle tıkadı benı:)
şimdiden 1.5 Kg gitmiş 7 günün sonunda ne olucak merak ediyorum 2 hafda sonra tatıle cıkıcam ve bırakmayı dusunmuyorum devam edicem şimdilik bir sorun yok arkadaşlar kararlı olunca devam edebiliyorsunuz:)

günaydın canlarım cananlarım nasılsınız bakalım kızlar yaz geldi forma girmek gerek ama kendimizi germeden girmek gerek kızlar her zaman dedigim gibi canlarım ilk başta beynimizi hazırlamamız gerekiyor daha sonra zayıflamayı başarmamız ilk başta herşey beyinde bitiyormuş bunu anladım çünkü kendimden biliyorum arkadaşlarımın sayesinde verdim kk daki arkadaşlarım olmasaydı yapamazdım çünkü onları motive ederken aslında kendimide motive ediyordum. asıl güç bizim içimizde kızlar ilk başta ruhunuzu beyninizi hazırlayın ve ardındanda başlayın evet ben öyle yaptım ek olarakda holowod diyetini yaptım vede gerçekten memnun kaldım kilo aldımmı kesinlikle hayır midem küçüldü. zayıfladım diye günlük yaptıklarımı bırakmadım ve hala sporumu aerobigimi yürüşümü anlatdığım herşeyi yapıyorum. diyeti bıraktım ama inanırmısınız vermeye devam etdim şuan 54 kilo civarıyım altında ama . yine herşeyden yiyorum ama az az sık sık. canlarım istedikten sonra yapabilir başarabilirsiniz. 46 beden kıyafetlerden 38 beden kıyafetlere düşmek gerçekten beni çok mutlu ediyor aramızda kalsın 38 beden bile geniş geliyor ve hayat benim için şimdi daha güzel kendime güvenim artdı. ben hepinize inanıyorum kızlar içimizdeki gücü kullanın ve başarın yapabilirsiniz canlarım. bu diyetde bir rahatsızlığım olmadı aksinemidem rahatladı ve belirli bir yeme düzenine kavuştum. her zaman ileriye gülen güzel ve maviliklerle bakmanız dilegiyle hepinizi seviyorum canlarım.

günaydın arkadaşlarrr bugun 4.günüm ve kendımı okadar hafifff ve rahat hissediyorumkıı:)
ilk 2 gun dışında cok fazla zorlugu yokk cok rahat uygulanabılecek bır diyet bence.sadece bu hafda fazla spor yapamadım fırsat ayırıp ama hafdaya duzenlı olarak sporumuda yapıcam.
123bebetocum ben brokili ve bruksel lahanasını bulamadıgım için onlardan yiyemıycem onun yerıne bir tane salatalık yesem olur dıye dusunuyorum.hadıyın kızlar birbirimize destek olarak bu kılolardn kurtulalım:)

canım brokoli yada bürüksel lahanası kış sebzeleri oldugu için yaz ayında bulmak çok ama çok zor. canım salatalık yerine mesala haşlanmış yeşil fasülye yiyebilirsin bürüksel lahanası yerinede gözde yada tüpte büyüklüğüne göre adetini ayarlarsın patlıcan gözleyebilirsin bir anda vücuda yüklenmeyelim onlarında kilo aldırıcı özelligi yok canım.salatalık mideni arıtabilir

:icecream:
kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı cicim sen kaç kiloyla baslamıstın bu dietee ve ne kadar sürede inceldin bukadarrr???

04/04/2008 tarihinde başladım yaklaşık 2 ay civarına yakın diyet yaptım yaklaşık 74 civarından küsürüde vardı hatırlayamıyom 53.450 kilo gramım canım. zaten bendeki yağlar yıllardır birikmiş bir yağ tabakasıda değildi canım ilaçlardan alınan bir kiloydu ve azim sayesinde verdim canım :)

kızlar varya n diyeti yaparsanız yapın egzersiz olmasan yürüyüş olmadan gerektigi kadar veremiyosunuz dengeli beslenin herseyden yiyin ama spor yapın inanaın diyet yapmıscasına fark oluyo önce beyinde biticek sonra spor gelicek

dün başladım arkadaşlar....ilk gün gerçekten zor....hele birde izmirin sıcağında çalışmak zorundaysan....günü iyi idare ettim ama akşam 20 gibi baktım bayılıcam 1 dilim kepek ekmeği ile biraz peynir yedim....başlarken sabah tartılmıştım 72 idim...bu sabah gözlerime inanamadımmmmm:) 70.7 inanılmazdı:) bugünde devam hala dayanab
iliyorum bu geceyi atlattımmı bitmiştir bu olay gerisi kolay gibi hafta sonu olmasını saymazsak:)

arkadaşlar çok sevinçliyim pazartesi bu diyete başladım bugün dayanamayıp tartıldım.4kg gitmiş:)yalnız şöyle bişey var ben diyet yaptığım zaman çok çabuk kilo veririm ama aynı hızlada geri alırım:KK43: yalnız ilkkez bu kadar çabuk kilo verdim.hergün yürüyüş yaptım ondan galiba.kib

Merhaba kızlar, nasılsınız?Ben yine geldim lülülülülülü , kızlar hollywood diyetine devam ediyorum.En son 71 kiloydum fakat lahana çorbasını 3 gün yaptım 70 oldum.Şimdi hollywood ile devam ediyorum.Kafama takılan bir sorun var ben evde tartıldım 70 çıkıyor,eczanede büyük bir dijital tartıda tartıldım 69 çıktı ve kıyafetler,ayakkabı felanda düşersek 68 ,sizce hangisi dogru?:uhm: birde bu gün 4.günüm diyete döndüm döneli.Kızlar bana akıl verin hangi tartı dogrudur sizce?123 bebetocum hiç sabrım kalmadı bu diyete devam etmek için bana moral verin vermem gereken 10 kilo var.laelaelaelaelae:tomato:

Merhaba kızlar, nasılsınız?Ben yine geldim lülülülülülü , kızlar hollywood diyetine devam ediyorum.En son 71 kiloydum fakat lahana çorbasını 3 gün yaptım 70 oldum.Şimdi hollywood ile devam ediyorum.Kafama takılan bir sorun var ben evde tartıldım 70 çıkıyor,eczanede büyük bir dijital tartıda tartıldım 69 çıktı ve kıyafetler,ayakkabı felanda düşersek 68 ,sizce hangisi dogru?:uhm: birde bu gün 4.günüm diyete döndüm döneli.Kızlar bana akıl verin hangi tartı dogrudur sizce?123 bebetocum hiç sabrım kalmadı bu diyete devam etmek için bana moral verin vermem gereken 10 kilo var.laelaelaelaelae:tomato:

canımcım hangi tartı olursa olsun ama sadece 1 tartıda yani aynı tartıda tartıl tartı değiştirme. birde sabah kalktığında ve tuvalete gitdikten sonra tartılacaksın. haftada 1 kere tartıl. yapabilirsin diyetde oldugunu düşünme ya diyet yok rejim yok kendini beynini iyi hazırla diyetde olduğunu düşünüp durursan gözün buzdolabında olur ve devamlı aç hissedersin. canım dediğim gibi diyet olarak düşünme yoksa tamam diyeti uyguladın istedigin kiloya düşdün ardından verdim diyip tekrar farkında olmadan eski düzene dönersin verdigini fazlasıyla alırsın canımcım. ama kendini ve beynini hazırladığın zaman kendini ona göre motive ediyorsun mesala ben diyeti bırakalı günler oldu ama almadım ve hala veriyorum canım. herşeyden yiyorum ama az az vede sık sık yiyorum. tabi herşeyden derken yağlı tuzlu beyaz un şeker artık hiç yok canım light gıdalar yemiyorum kızartmalar yemiyorum hamur işleri bir lokma tadımlık yiyorum mesala oda binde bir kendin için kilo vermelisin başkaları için degil sağlığın için ruhun için kendini daha iyi hissetmen için ilk başta kendin için canım. kendini motive edip beyinde bitirdiginizde işi kiloda bitmiştir. 46 bedenlerden 36 beden giymek ne kadar güzel bir duygu biliyormusun 100 beden civarı çamaşır giyerken 75 beden çamaşır giymek çok harikaymış. artık mazalara gitdigimde bunun büyük bedeni yokmu demiyorum ayyyy bu çok büyük lütfen smoll bedeni varmı diyorum canım. artık eteklerin pantolonların içine girmeye çalışırken göbegimi çekmiyorum boynum bükük vitrinlere bakmıyorum herşeyi cesurca giyebiliyorum vede kendimi mükemmel hissediyorum. yaz geldi diye artık her tarafım pişmiyor cicilmiyor ağlamıyorum evet ben içimdeki güçle başarabilirim çünkü içimizdeki güç bizde kendimizde dünyada çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır ve her kadın güzeldir vede kutsaldır. canlarım yapabilirsiniz başarabilirsiniz ama ilk önce kendiniz istemelisiniz kendiniz için istemelisiniz. ileriye güzel ve maviliklerle bakmanız dileğiyle hepinizi seviyorum.

grafcım tabi istediginizi sorabilirsiniz canım elimden geldiği kadarıyla cevaplamaya yardımcı olmaya çalışırım. belirli bir hızda ilk haftalar iyi verdim daha sonra 1 buçuk hafta kadar yerimde saydım tekrar hızlı vermeye başladım. diyeti bıraktım yine aynı kiloda bir hafta kadar yerinde saydı sonra tekrar vermeye başladım şuan 53 civarındayım ama 50 kilo olmayı istiyorum boyum kısa o yüzden :) belirli bir kilo kaybından sonra vücut yeni kiloya alışmaya çalışıyor sakın iradeniz kırılmasın direnin sonra tekrar vermeye başlıyor canlarım

123bebeto tebrik ederim sizden cesaret alarak bende bu diyete başladım.69 kiloyla başladım inşallah verebilirim.Bu gün 4.günüm.Biraz zorlanıyorum öğün aralarında bazen çok açlık hissediyorum siz neler yaptınız bu durmda birde hergün spor yapamıyorum genelde yürüyüş yapıyorum fırsat buldukça.Bitki çayı olarak ne önerirsiniz? Şimdiden önerileriniz için çok teşekkürler.

123bebeto tebrik ederim sizden cesaret alarak bende bu diyete başladım.69 kiloyla başladım inşallah verebilirim.Bu gün 4.günüm.Biraz zorlanıyorum öğün aralarında bazen çok açlık hissediyorum siz neler yaptınız bu durmda birde hergün spor yapamıyorum genelde yürüyüş yapıyorum fırsat buldukça.Bitki çayı olarak ne önerirsiniz? Şimdiden önerileriniz için çok teşekkürler.

canım ben açıktıkça su içtim günlük rahat 4 lt su içiyorum vede çay 20 bardak şekersiz birde sabahları kalktığımda 1 su bardağı ılık suya limon sıktım içim. 5 i biryerde kullandım aşırıya kaçmadan. aç karnına 3 ögün bir tutam dere otu yedim. vede mümkün oldugu kadar mutfağa gitmedim açıktığında nane kokla yeşil elma kokla yemeklerde ne yersem yiyeyim kesinlikle baharat kullanıyorum canım umarım başarırsın ben inanıyorum yapabilirsiniz.

123bebeto günaydın canım verdiğin cevap için teşekkürler bir sorum daha olacak seni meşgul ediyoruz ama senin yazdıklarınla inanki motive oluyorum.Kilo verdiğin süreçte hep bu diyetimi tekrarladın? Çünkü haftanın ilk iki günü meyvesuyu içiliyor bu her hafta aynımı oldu birde evde nasıl meyve suyu yaptın?Şimdiden teşekkürler

kızlar kızmayın kusura bakmayın kimseyi sinirlendirmek için söylemiyorum ama geçmişi okusanız en başından itibaren bebeto ne zman başlamış diyete ne zaman bırakmış.ne yapmış ne kadar kilo vermiş nasıl motive etmiş kendisini hepsi bir bir yazıyor...siz sorular sordukça kız bıkmadan usanmadan sürekli cevap veriyor size...hep aynı şeyleri yazıyor...başka sorular sorsak kafamıza takılan..hem yeni şeyler öğreniriz...bebetoma da yazık ama :çok üzgünüm:

kusura bakmayın tekrar kırmak için demedim kimseye..sadece geçmişi okusak daha faydalı olacaktıryerimseniben

canım cappynin karışığını içmiştim tadı daha iyi digerlerine göre ama şimdi piribiyotik yani katkısızı çıkmış bi dene istersen başarılar canım. canlarım ben bıkmadan usanmadan cevaplarım sizleri gerçekten çok seviyorum. cevaplar bence tartı doğruda olsa yalnışda olsa aynı tartıda tartıl canım biraz devam etdikten sonra sabah aç karnına ve giydigin kıyafetlere dikkat et bir karğo şirketine git elektronik tartılar oluyor karğoda orada tartıl ve mümkünse haftada bir aynı kıyafetlerle elektronik tartıda tartıl evdekiyle tartıldığında bak fark varsa degiştir ama sabah olacak unutma.2. soru evet canım ben bu diyeti her hafta dön başa uyguladım ve kilo verdim yaklaşık 2 ay gibi bir sürede.canım eger beyinen kendini hazır hissetmiyorsan diyete başlama yapamazsın biraz dinlerdir vücudunu vede başla yapabilirsin ama öncelikle beynini vede ruhunu hazırlaman gerekiyor yoksa işe yaramaz ve vücuduna durduk yere eziyet çektirirsin. ben inanıyorum yapabilirsiniz mutfaktan uzak durmaya çalışın aklınıza yemek getirmeyin bol bol yürüyün su için ev işlerini makinelerle değilde eliniz de yapın bulaşık yıkama gibi televizyonun karşısında fazla durmayın reklamlar açıktırıyor kitap okuyun onun yerine her zaman yanınızdayım sizleri çok seviyorum arkadaşlar

Bebetocum bende bişey sormak istiyorum internette bu diyetin serbestlerinde meyvalarda var ben meyvayı çok seviyorum ve yemediğim gün yok hiç meyva yemiycekmiyiz CADIARZU

X