Elektrikli Mutfak Aletleri Homend Küçük Ev Aletleri

canım küçük ev aletlerınde phılıps yada braun ıyı benım bıldığım :):KK34:

bence braun da iyi değil, en azından traş makinesinde :KK9: bluehouse kayseri malı. bence kayseri malı olan istikbal de iyi değil:KK19:

bazen fiyatı uygun diye cazip geliyor ama sonrası 2 katı masrafa yol acabilir.

bir kere al basın agrımasın.

braun da philipste indirimleroluyor takip edip uyguna alabilirsin.:KK31:

:18::18::18:kötümü:44::44:

Evet canım marka olarak kötü...
Benim çalıştığım firma onun ithalatını yapıyordu bir ara, gelen sorunları, problemleri anlatmakla bitmez. Bir de ürün desteği yok, yani garantisi kötü... Hadi aldın, elektronik sonuçta, şansa bakıyor biraz. Hepsi mükemmel olacak diye birşey yok, illa bir sorun çıkartır ama en azından garantisi ve servisi var dersin kafan rahat eder dimi? Bunda böyle bir durumda yok. O yüzden sen sen ol Blue House markasından uzak dur... :KK34:

Geç cevap yazdım kusura bakmayasın canım, işler bastırdı bir anda...
Ben de "Çeyiz yardım" diye bir topik mi açsam acep diye düşünüyorum... :KK17: :KK9:

Evet canım marka olarak kötü...
Benim çalıştığım firma onun ithalatını yapıyordu bir ara, gelen sorunları, problemleri anlatmakla bitmez. Bir de ürün desteği yok, yani garantisi kötü... Hadi aldın, elektronik sonuçta, şansa bakıyor biraz. Hepsi mükemmel olacak diye birşey yok, illa bir sorun çıkartır ama en azından garantisi ve servisi var dersin kafan rahat eder dimi? Bunda böyle bir durumda yok. O yüzden sen sen ol Blue House markasından uzak dur... :KK34:

Geç cevap yazdım kusura bakmayasın canım, işler bastırdı bir anda...
Ben de "Çeyiz yardım" diye bir topik mi açsam acep diye düşünüyorum... :KK17: :KK9:

ewet ewet ewt ve mesala toplu fikirlerini paylaşsan yorulmazsın yoksa ben fena yoracağım seni:KK12::KK12:

$Adsýzhjkl.png $imgres.jpg ben bunları çok severek kullanıyorum :) altı çelik üstü porselen veya cam çay makinesi olsaydı onu da alırdım homend'ten ama yok henüz.

$functionall2802.png

Kızlar bu mutfak robotunu almayı düşünüyorum 147 tl gibi bi fiyata gelecek bana morhipodan hediye kuponum var :KK16:

Ama bilemedim yine de size de danışmak istedim değermi kullanışlı olurmu :18:

Mikser,rende,dilimleme,çırpma,rondo özellikleri var

Eki Görüntüle 687811

Kızlar bu mutfak robotunu almayı düşünüyorum 147 tl gibi bi fiyata gelecek bana morhipodan hediye kuponum var :KK16:

Ama bilemedim yine de size de danışmak istedim değermi kullanışlı olurmu :18:

Mikser,rende,dilimleme,çırpma,rondo özellikleri var

İyi güzel fiyat HOMEND markası hakkında araştırmaların varmı? ben dün ESSE mağazasında 1901 modelini gördüm 100 tl ye falan geliyor ama cesaret edip alamadım markaya..haznesi ve doğrayıcı haznesi mika...yani cam değil.. acaba nasıl olurki bilemedim şimdi. cam değil diyemi ucuz acaba?
seninkisi cam mı?

İyi güzel fiyat HOMEND markası hakkında araştırmaların varmı? ben dün ESSE mağazasında 1901 modelini gördüm 100 tl ye falan geliyor ama cesaret edip alamadım markaya..haznesi ve doğrayıcı haznesi mika...yani cam değil.. acaba nasıl olurki bilemedim şimdi. cam değil diyemi ucuz acaba?
seninkisi cam mı?

Marka iyi bir marka birde öğrendiğim kadarıyla garantileride çok iyiymiş

Hiç bir fikrim yok ama cam olduğunu düşünmüyorum resimde öyle gibi durmuyor kullanma kılavuzunuda okudum ama bişey yazmıyor.
1901 model sanırım blender seti yanlış hatırlamıyorsam bu mutfak robotu daha işlevsel 50 tl hediye çekim var morhipoda bunu değerlendirmek istiyorum ama :KK1: bende cesaret edemedim sizlere bir danışayım dedim :21:

Marka iyi bir marka birde öğrendiğim kadarıyla garantileride çok iyiymiş

Hiç bir fikrim yok ama cam olduğunu düşünmüyorum resimde öyle gibi durmuyor kullanma kılavuzunuda okudum ama bişey yazmıyor.
1901 model sanırım blender seti yanlış hatırlamıyorsam bu mutfak robotu daha işlevsel 50 tl hediye çekim var morhipoda bunu değerlendirmek istiyorum ama :KK1: bende cesaret edemedim sizlere bir danışayım dedim :21:

Evet blender set. doğrayıcı, çırpıcı ve karıştırıcı.. yeterli şimdilik bana..

X