Saç Rengi ve Saç Boyama Hortlak Gibi Oldumm.. Yol Yakınken Yardım Edin Nolur (çokresimli)

benim eski saç rengim gibi 1yıl kullandım bu rengi çok kötü değil ama çok açık 3hafta önce kuaförüme gittim dip boya için böle istemiyorum biraz koyu yapabilirmisin dedim dip boyayı attıktan sora bişe sürdü ve şuan herkes bayılıyo saçlarıma bidaha sakın öyle yaptırma bu harika olmuş diyo şimdi herkes
ama benim janım kuaförüm yüksel abimede teşekkür ediyorum yüz rengine göre ayarlıyo adam rengini
izmitte olsaydın tavsiye ederdim

hiçte hortlak gibi olmamışsınn tatlımm.boşa üzme kendinii.çokk hoşş olmuşş.bu renk herkese kolay kolay gtimez.sana çk yakışmışş ama:nazar:

beğendimm wala:lepi:

aslında kotu gorunmuyor gayet hos gıbı hangı kuafore gıttıgını ogrenebılırmıyım bende adanadayım benımde kuaforlere ınancım kalmadı artık :kızgın::gitme:

Canımm kuaförüm Turgut Özal üzerinde Shine diye bi kuaför.. Öneririm kesinliklee :))

benim eski saç rengim gibi 1yıl kullandım bu rengi çok kötü değil ama çok açık 3hafta önce kuaförüme gittim dip boya için böle istemiyorum biraz koyu yapabilirmisin dedim dip boyayı attıktan sora bişe sürdü ve şuan herkes bayılıyo saçlarıma bidaha sakın öyle yaptırma bu harika olmuş diyo şimdi herkes
ama benim janım kuaförüm yüksel abimede teşekkür ediyorum yüz rengine göre ayarlıyo adam rengini
izmitte olsaydın tavsiye ederdim

evet canımm dibim çıkmaya başlıyorr.. Beklicem biraz daha.. Dibime birkaç ton koyusunu yaptırıcam bakalımm :) beyazlıktan kurtulup sarıya dönmeye çalşçam :) Anladım; bana komple boya sarı yakışmicakk.. Ben en iyisii 10 ay boyunca saçımı yormadan boyatıcamm.. 10 ay sonra alttaki röfleler gitsinn kestiricem iyice.. Hem karamelli hem sarılı bişiler yaptırıcam :) tepem komple sarı olunca olmuyo sanırım.. Normalde bundan önceki saçım yani geçen seneki şahaneydi.. Akılsızlık ettimm kızıla boyattım.. Kurtulmak istedimm, kurtulayım derken siyaha boyatmak zorunda kaldım :KK70: abuk subuk bişiii.. yine çok iyi saçlarım, bunca şeye göre :KK70: :tomato:

Canımm kuaförüm Turgut Özal üzerinde Shine diye bi kuaför.. Öneririm kesinliklee :))

hımm tesekkurler cnm tam neresınde tarıf edersen sevınırm ben s.demıreldeyım tesekkurler umarım yakındır kaydirigubbakcemile2

bence güzel dert etmezemuszemuszemuszemus:nazar:

Son düzenleme:
ben çok beğendim canım sana da çok yakışmış bu renk.etrafındaki insanlarda belki bu renge alısık olmadığı için kararsız kalmıslardır.gözleri alısınca bence onlar da beğeneceklerid :-) bence bu renk kalsın çok güzel.

çok tatlı bi renk olmuş.Hani tenin kaşın açık olmasa belki yakışmaz ama cidden hoş duruyor..
Gerçi gün ışığıyla daha bi açık durur..Bundan rahatsız olabilirsin...
ılla başka renk yapıcam diyosan kesinlikle tutar..Hilary'nin fotosundaki renkte çok hoşmuş..Yakışırda...
Valla bence koyu yapmada açık her renk yakışır sana:KK66:

canım yazın bana da aynı şeyi yapmışlardı ve ruslar gibi olmuştum :)))
1 ay sabrettim dibi çıkınca ve yıkadıkça renk değişiyor endişelenme,açık rengi her renge çevirirsin,asıl koyudan dönmek kabus,dibleri çıkınca dibini boyattığın rengi son 15 dk aşağıya doğru taradılarmı zaten rengi hemen alıcaktır zemuszemus

ben fıstık gibi olmuş bir gacı gördüm sanki hortlaktan çok aklinialirimsmile

: )))))))))) boyattım gittim dayanamadımmm... kimse beğenmemişti.. Dibim kahvemsi sarımsı olduu uçlar sarııı... Akıcakmışşş bakalımm, akınca daha güzel olcakmışmışş.. Beklemekteyimm : ))) sabah olsun foto eklerim :) ışıktan ışığa değişiyor ya şiimdiki saçım :)

anladım ki bana komple sarı yakışmıyorrr... Komple yakışan tek kişi Avril : )))))) avril kim ben kimm : )) eylüle kadar beklicemm, karamele boyatıpp yavaş yavaş balyaj attıra attıra komple sarı gibi bişi olcak :) hem milletin gözü alışır hem benim :)

Bence çok açık bir sarı imiş, ama herkes sevmiş..genç bir hanıma ,bu tonda renk fazla yakıştıramıyorum..bu benim fikrim..aralarda koyu tonlarla dengelenseydi o kadar göze batmayabilirdi..
Yün rengi gibiymiş..

Bence çok yakışmış, ben hortlak göremedim. yerimseniben

canım benimkide aynen böyle dert etme harika görünüyor...olumunekankayizsmilehortlak mortlak ne alaka....

zaten ilk boyatınca hemen alışamıyor insan renk değişikliği yapınca iki üç gün geçsin daha farklı görüyorsun kendini.

şaç rengi ğüzell hortalak gbide duurmuyo..
ben begendmmm

avatardaki saç rengin çok hoş duruyor o boyamadan önce değil mi?

X