Saç Rengi ve Saç Boyama Hortlak Gibi Oldumm.. Yol Yakınken Yardım Edin Nolur (çokresimli)

çokkkk güzel çok yakışmış..........makyaj yapınca dahada hoş olur

Çok açık bir renk , bence yakışmamış
Tenizi çok soluk göstermiş ..
Hem daha gençsiz , bu renk sizi olgun göstermiş..
Hem bu saç rengine hep makyaj yapmak zorundasınız..

avatarındaki renk altın sarısı galiba
bende koleston 9.3 altın sarısı yeni kullandım ve bu renk oldu.

Bende beğendim saç rengini canım , gül güle kullan
Beyaz tenlisin ya bir de makyajsız sarı saç yüzü solgun gösteriyor o yüzden öyle hissetmişsindir bence.

yaa delimisin sen çok güzel olmuş valla bence sakın değiştirme bende böyle boyatmıştım alışmak zor oluyor tekrar böyle boyatcam bende.
yüzüne gitmiş valla çok güzel

cnm inan iddialı bir renk ve sana cok yakısmıs fakat bunun koyusuyla tabiri caizse manyak güzel olursn yanii yüzün maşallah gzl cnkü.bence sen buna 2kutu koyu sarı boya al sür

: )))))))))) boyattım gittim dayanamadımmm... kimse beğenmemişti.. Dibim kahvemsi sarımsı olduu uçlar sarııı... Akıcakmışşş bakalımm, akınca daha güzel olcakmışmışş.. Beklemekteyimm : ))) sabah olsun foto eklerim :) ışıktan ışığa değişiyor ya şiimdiki saçım :)

anladım ki bana komple sarı yakışmıyorrr... Komple yakışan tek kişi Avril : )))))) avril kim ben kimm : )) eylüle kadar beklicemm, karamele boyatıpp yavaş yavaş balyaj attıra attıra komple sarı gibi bişi olcak :) hem milletin gözü alışır hem benim :)

ya niye boyattın ben çok yakıştırmıştım sana bilmiyorumkismile

enteresan bir renk ama bence de azıcık daha koyu olsaymış daha tatlı olurmuş .çünkü resimlerde saç koyu çıkar normali bundan daha açıktır üç dört kez yıkasan iyice akar. beyaza döner. bence aklındayken güzel bir sarı yaptır. yüüzn sarı renge oldukça müsait bence

Ben beğendim valla..Çok yakışmış..Biraz makyajla barbie bebeklere benzersin valla...:nazar:

Keşke şu barbie makyajı yarışmasına sen de katılsaydın
:asigim:

önceki saçın daha güzelmiş,ama hemen boyayıp yıpratma.biraz makyajla bu saçın da kurtulur.

bence saçın gayet güzel dert etme kendine ben yakıştırdım bu saç rengini sana

ayrıca makyajla çok çok daha güzel durur sarı saç.bence makyajsız olduğun için öyle geliyo sana

Yüzün de çok güzel :nazar: Saçlarının rengi de boşuna oynamışsın bence saçlarınla... :eek:lmaz:
Yeni hali de gayet güzelmiş yerimseniben

Çok güzel olmuş bence de. Adana'daki kuaförler gerçekten bu işi iyi biliyorlar. Ankaradayım ama halen çok beğendiğim bir kuaför bulamadım. Kaç defa saçım yandı. Bu rengi yapmak için eminim yakarlardı saçlarını. Kuaförünü tebrik etmek lazım.

ben çok beğendim canım elf prenseslerine benzemişsin:pPPP

harika ya çok yakışmış bence. millet bu saçı tutturmak için neler yapıo çok hoş olmuşş :))

Ben resmen bayıldım ten rengim senin gibi ama kaşlarım kirpiklerim kömür siyahı olduğundan yapamıorm sakın elleme derim sakın barbie bebek gibi olmuşsun mükemmel bayıldım çok beğendim bende istiorm yaa. :KK43:

hoş olmuş canım.takma kafana bence.sarı saç her zaman makyaj ister.bol allık sür yanaklarına

canım bence rengi çok açık
yüzün soluk duruyor
bir iki ton koyusu daha güzel olur bencede

X