Hsg 2024 cektirenler fiyat

tellitrna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
5
0
31
Merhaba arkadaşlar 2024 hsg çektiren var mı fiyatlar nedir anestezisiz çok can yakıyor mu Medical Park 4.900 Medipol 7.000 gibi bir fiyat verdi 900 de muayene ucreti.anestezi olursa artı 5000 dediler. Daha uygun çeken yerler var mı paylaşır mısınız ?

Merhaba. Eğer İstanbul ise fiyatı bilmiyorum ama Echomar Şişli yi tavsiye ederim. anestezi olmadan 3500 e çektirdim geçen yıl. ama çok rahat geçti ve hemen sonucumu aldım. radyoloji doktoru da sonucumu hemen yorumladı

hangi semttesiniz benm doktorum anestezili 8000 civarına çekiyor 2024 yeni sordum arkadaşım için

Fiyatını tam hatırlamıyorum ama geçen sene şişli echomarda çekinmiştim anestezili. Çok ilgililer, sonuçlar hızlı çıkıyor.

Merhaba arkadaşlar 2024 hsg çektiren var mı fiyatlar nedir anestezisiz çok can yakıyor mu Medical Park 4.900 Medipol 7.000 gibi bir fiyat verdi 900 de muayene ucreti.anestezi olursa artı 5000 dediler. Daha uygun çeken yerler var mı paylaşır mısınız ?
İstanbul da iseniz colormed di tavsiye ederim 2500 tl acısız çekildi kataterli çekim yapıyorlar ufak bir sızıntı oluyor Aslı hanımla görüştüm ben nakitte indirim uyguluyorlar kesinlikle tavsiye ederim Cerrahpaşa’da

İstanbul da iseniz colormed di tavsiye ederim 2500 tl acısız çekildi kataterli çekim yapıyorlar ufak bir sızıntı oluyor Aslı hanımla görüştüm ben nakitte indirim uyguluyorlar kesinlikle tavsiye ederim Cerrahpaşa’da
Orayı aramıştım telefonla fiyat vermiyoruz demişlerdi. Teşekkür ederim bilginizi paylaştığıniz için.

Merhaba arkadaşlar, bu ay hsg filmi çektiren oldu mu? Son ücreti hakkında bir güncelleme belirtecek olan var mı? Sürekli değişen bir ücret grafiği var :KK43:

X