HSG / Rahim filmi çektirdim deneyimlerim <3

reklamcihanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
12
2
22
Kızlar bugün yaşadığım bu olayı sıcağı sıcağına sizlerle paylaşmaya geldim. 1 buçuk yıllık çocuk isteminden sonra Pcos olduğumu bildiğim için Ankara Bilkent şehir hastanesinin İnfertilite bölümüne randevu aldım. Gerekli kan tahlilleri ve USG ardından sıra HSG çektirmeye geldi. Tabi ki bunlar 1 hatada olan bir şey olmadı 3 ay sürdü) Adetimin 2. Günü USG randevusu almaya gittim 2 gün sonrasına randevu verildi. 2 adet ilaç reçete edildi o gün kullanmak için. Öncesinde Beta Hcg istediler zaten çekim günü doktorunuz da bunu görmek istiyor. Gelelim acıyor mu kısmına bende dayanılmayacak bir acı olmadı yalnızca doktorun ilacı veriyorum dediği zaman biraz yanma oldu onun dışında bir acı yaşamadım daha ziyade tuvaletim gelmiş gibi bir gaz sancısı vardı. Çekim bittiği anda o sancı da geçti. Sonrasında çok az bir kanamam oldu. Gün içinde de adet olur gibi hissettim. Tabi benim tüplerim açıkmış şükür ki kesinlikle korkulacak bir şey değil ☺️ şimdi aşılama sürecine geçeceğiz dualarınıza talibim arkadaşlarr ❤️❤️❤️

X