HSG SONRASI GEBELİK

Tikanikligin bir cok sebebi var. Dogustan anomileler, ameliyatlar(apandist) gibi, enfeksiyonlar kapatabiliyormus. umarim guzel sonuc alirsiniz. Bende 1 yildir yumurtlama takibi yapiyorm olmayinca hir terslik oldugunu anlayip öyle gittim. Hsg muhahkak cekilin kapaniklik varsa hekiminiz durumuna gore yonlendirme yapacaktir
Doğuştan anomali olsa doğum yapamazdım galiba ya da olur muydu tek tüple de. Bana da dr ağır bi enfeksiyon geçirdin mi diye sordu doğru hayır dedim geçirmedim çünkü geriye tek sebep kaldı sezaryenim sorunlu galiba. Ben bi evladım var diye ağırdan almıştım 2 bucuk sene olmuş baktım korunmayalı. Daha önce ki gittiğim doktorlar rahim filmi önermeyince bende biraz boşladım galiba. İnşallah hayırlı güzel haberler alırsınız, rahim filmi hafif tıkanıklıkları açtığı için gebe kalmak kolaylaşıyomuş çevremde örneklerini gördüm siz de onlardan biri olursunuz inşallah

Bir tup kapali ise dogal yolla gebelik mumkun ancak dusuk oranlarda. genellikle asilama ya da daha garanti olsun derseniz yumurta kaliteniz vs uygunsa tup bebek. benim doktorum bu sekilde yonlendirdi biraz beklicez dogal yolla okmazsa tup bebek dedi
Anladım yaş kriteri etkili galiba doğal yolla olma ihtimaline müsade etmesi. Cok teşekkür ederim cevaplarınız için sağolun 🙏

Arkadaslar ben 1 hafta önce hsg cektirdim hsg esnasında regl agrısı gibi seyler hissettim sonrasında bikac gün daha sürdü. Ama suan daha da yogunlastı adetime cok var ama sürekli adet olcakmıskm gibi agrım var gazım oluyor bacaklarım agrıyor. Bunlar yerlesme belirtisi olabilir mi yasayanlar varsa

Arkadaslar ben 1 hafta önce hsg cektirdim hsg esnasında regl agrısı gibi seyler hissettim sonrasında bikac gün daha sürdü. Ama suan daha da yogunlastı adetime cok var ama sürekli adet olcakmıskm gibi agrım var gazım oluyor bacaklarım agrıyor. Bunlar yerlesme belirtisi olabilir mi yasayanlar varsa
Yok canım onlar normal hsg sonrası bende çekindim cekindikten sonra benim adet olmuş gibi bir hafta kanamam oldu doktor normal dedi sonra adetim 5gun gecikti ondan sonra tekrar adet oldum şimdi yeni bitti bu ay iyi haberler alırım inşallah bilmiyorum Allah herkesin gönlüne göre nasip etsin

Yok canım onlar normal hsg sonrası bende çekindim cekindikten sonra benim adet olmuş gibi bir hafta kanamam oldu doktor normal dedi sonra adetim 5gun gecikti ondan sonra tekrar adet oldum şimdi yeni bitti bu ay iyi haberler alırım inşallah bilmiyorum Allah herkesin gönlüne göre nasip etsin
Bende kanama yok sadece agrı var bir de asırı gaz ve sürekli tuvaletim var gibi bi his oluyor umarım hepimiz iyi haber aliriz

Benimde adetim 5 gün gecikti ama 2.gün çok az önce kahverengi sonra pembemsi leke geldi. Diğer gün de sadece öğlen çok az pembemsi geldi ve kesildi. Dün de sağ kasığımda iğne batması gibi bi ağrı oldu geçti. Allahım inşallah hamileyimdir yaa salı günü hastaneye gidicem bakalım biraz daha bekliyim dedim adet gecikmesi de olabilir filmden dolayı acaba hamile olabilir miyim 🥺
Rabbim isteyen herkese tez vakitte sağlıkla nasip etsin🙏

Benimde adetim 5 gün gecikti ama 2.gün çok az önce kahverengi sonra pembemsi leke geldi. Diğer gün de sadece öğlen çok az pembemsi geldi ve kesildi. Dün de sağ kasığımda iğne batması gibi bi ağrı oldu geçti. Allahım inşallah hamileyimdir yaa salı günü hastaneye gidicem bakalım biraz daha bekliyim dedim adet gecikmesi de olabilir filmden dolayı acaba hamile olabilir miyim 🥺
Yani inşallah öyledir canım biraz bekle bakalım hayırlısı olsun hakkımızda ben artık normal dongume döndüm bu ay olmazsa tekrar gideceğim doktora bende polip var amaliyat olmak zorunda olabilir misim

Yani inşallah öyledir canım biraz bekle bakalım hayırlısı olsun hakkımızda ben artık normal dongume döndüm bu ay olmazsa tekrar gideceğim doktora bende polip var amaliyat olmak zorunda olabilir misim
Çok geçmiş olsun. Salı günü randevu aldım hastaneye o lekenmeden sonra adete dönmedi hiç normal beyaz akıntım var. Bakalım salı günü belli olur adet gecikmesi mi Allahım inşallah mucize olur🤲🤲🤲🙏 Rabbim sana da bana da isteyen herkesin kucağını tez vakitte doldursun. Ben de aralıkda ameliyat oldum hiç kafaya takıp üzülme rabbim bi sevindirir hepsi geride kalır inşallah 🙏

Çok geçmiş olsun. Salı günü randevu aldım hastaneye o lekenmeden sonra adete dönmedi hiç normal beyaz akıntım var. Bakalım salı günü belli olur adet gecikmesi mi Allahım inşallah mucize olur🤲🤲🤲🙏 Rabbim sana da bana da isteyen herkesin kucağını tez vakitte doldursun. Ben de aralıkda ameliyat oldum hiç kafaya takıp üzülme rabbim bi sevindirir hepsi geride kalır inşallah 🙏
İnşallah canım amin Allah razı olsun rabbim bizleride sevindirsin mübarek ayda 🤲🏻🤲🏻

X