HSG süreci ve sonrası

Merhabalar arkadaşlar üzerinden geçmiş ama bende dün hsg çekildim aslında 5 yıldır açık zannettigim tuplerinden biri kapaliymis oysaki daha önce rahim filmi çekildim orda çıkmamıştı 3 doktor uğraştı acamadi.45 dakika uğraştılar mahvoldum çok üzgünüm

Ben 10 yıllık evliyim 9 yaşında ikizlerim war.oyle korunurken oldu Rabbim verdi şimdi 5 yildirda istiyoruz nasip olmadi

Ben 🥹 tahlillerin tamamlanmasını bekliyorduk pek umudum yoktu rahim filmi sonrası ara vermeden değerlendirdik adet olacak gibi ağrım vardı hatta evde ped bitti diye marketten aldım çok şükür kullanmaya gerek kalmadan adetim gecikince ikinci gün hamile olduğumu öğrendim 🌸 inşaallah en kısa zamanda hayırlı haberi alırsınız 💕
Bu ay rahim filmi çektirdim. Ovülasyon testiyle yumurtlama günümü buldum. 5 gün once yumurtladım. Degerlendirdik. Yumurtlamadan 14 gun sonra kan testi vericem. Su an beklenen adete 9 gün var regl olacak gibi agrilarim var. Regl olmazsam hamileyim. Olursamda ilk kez femaraya baslicam . 3 ay femara ile denicez nolur hamilr olsam su an dollenme olsa

Bu ay rahim filmi çektirdim. Ovülasyon testiyle yumurtlama günümü buldum. 5 gün once yumurtladım. Degerlendirdik. Yumurtlamadan 14 gun sonra kan testi vericem. Su an beklenen adete 9 gün var regl olacak gibi agrilarim var. Regl olmazsam hamileyim. Olursamda ilk kez femaraya baslicam . 3 ay femara ile denicez nolur hamilr olsam su an dollenme olsa
İnşallah mutlu haberi alırsınız dualarım sizinle🌸🌸 ben yumurtlama gününden 12 sonra çok çok silik çizgi ile öğrendim 2 gün sonra da kan verdim kanda kesinleşti

Canim ne kadar suredir deniyorsunuz peki. Hic ovulasyon testi kullandiniz mi
1 yıldır deniyoruz canım , 5-6 kere de ovulasyon testi kullandım ama hep negatifti, 1 yılın sonu da hsg çekildiğim ay gebelik oluşmadı bir sonraki ay yine ovulasyon testi kullandım yumurtlamadan 12 gün sonra çok şükür pozitifi gördüm

1 yıldır deniyoruz canım , 5-6 kere de ovulasyon testi kullandım ama hep negatifti, 1 yılın sonu da hsg çekildiğim ay gebelik oluşmadı bir sonraki ay yine ovulasyon testi kullandım yumurtlamadan 12 gün sonra çok şükür pozitifi gördüm
Çok şükür canim peki hangi gebelik testini yaptin marka olarak . Ben birgebeningunlugu kullaniyorum ovulasyon testi. Kacinci gun yumurtlama gördün

Çok şükür canim peki hangi gebelik testini yaptin marka olarak . Ben birgebeningunlugu kullaniyorum ovulasyon testi. Kacinci gun yumurtlama gördün
26 Ekim son adet tarihimdi
8Kasım yumurtlama testinde pik oldu (Freely marka)
20 kasım gebelik testi yaptım çok çok silikti (oncomed marka)
20-21-22 Kasım 3 gün gebelik testi yaptım gün gün koyulaştı 22sinde kan verdim 52 ile öğrendim

X