Ovulasyon testi

poco

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
36
2
22
Selam kızları ben yeni katıldım
Sizlere bir sorum olacaktı 1 buçuk sene önce düşük gebelik geçirdim sonra denedim ama hamile kalmadım 1 hafta önce hsg çekildim doktor hamilelik şansı bu ay yüksek olur dedi
Ovulasyon testi aldım bende şu ana kadar silik çıktı sizce değişir mi sonuç

Sizlere bir sorum olacaktı 1 buçuk sene önce düşük gebelik geçirdim sonra denedim ama hamile kalmadım 1 hafta önce hsg çekildim doktor hamilelik şansı bu ay yüksek olur dedi
Ovülasyon testine regl biter bitmez başlamanız gerekiyor hsg den sonra da regliniz düzensiz olabilir

Bende martta hsg çekildim dr um bana da aynısını dedi . Bu gün bir konu açtım. Ovülasyon testim regli olmama 2 gün varken hep pig bu gün bende acaba diyiyorum ama bilemiyorum da. Allah büyük. Umarim hersey gönlünüzce olur.

Merhaba bende bir kimyasal gebelik geçirdim doktorum tüpler tıkalı olsaydı hamile kalamazdın dedi ama şuan hamile kalamıyorum gebelikten sonra tıkanmış olabilir mi acaba sizin tüpleriniz nasıl çıktı bende çektirmek istiyorum ama doktorum öyle söyleyince aklım karıştı

Merhaba bende bir kimyasal gebelik geçirdim doktorum tüpler tıkalı olsaydı hamile kalamazdın dedi ama şuan hamile kalamıyorum gebelikten sonra tıkanmış olabilir mi acaba sizin tüpleriniz nasıl çıktı bende çektirmek istiyorum ama doktorum öyle söyleyince aklım karıştı
Benim doktorum da düşükten sonra tüpler tıkanmış olabilir dedi
Çektirdim Allah'a şükür açık çıktı bı sorun yokmuş ama gebelikte hala yok anlam veremiyorum

Benim doktorum da düşükten sonra tüpler tıkanmış olabilir dedi
Çektirdim Allah'a şükür açık çıktı bı sorun yokmuş ama gebelikte hala yok anlam veremiyorum
Bende hiç anlam veremiyorum bu ay klomen+çatlatma ignesi oldum ama regl belirtilerim var yine olmadı sanırım pko var ama adetlerim falan düzenli

Bende hiç anlam veremiyorum bu ay klomen+çatlatma ignesi oldum ama regl belirtilerim var yine olmadı sanırım pko var ama adetlerim falan düzenli
Ben 2 kere klomen +çatlatma iğnesi 3 kere famera+ çatlatma iğnesi vuruldum 7 aydır uğraşıyorum bu ayda ovulasyon testi ile ilerlemek istedim bakalım rabbim isteyen herkese annelik nasip etsin♥️

Test bu yorumlar mısınız

Eklentiler

• IMG_20240323_224742_1.jpg
    IMG_20240323_224742_1.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 32
X