Hsg ve laparoskopi çift tüp tıkanıklığı

Canım eşinin durumlarını bilmiyorum ama bana kalırsa tek tüple denemelisin. Tüp bebek süreci daha yıpratıcı oluyor baktın olmuyor aylar geçti o zaman onu düşün bence. Ben de tüple deniyorum şuan allah tüp bebeğe gerek kalmadan sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah.
Çok teşekkür ederim inşallah 3-5 ay normal deneyeceğim. Olmazsa tüp bebek mecbur

Çekildiğim ay hamile kaldım herhangi bi tedavi görmedim direk tup bebege başlayacaktım ameliyat olup .bunlar olmadan kendiliğinden hamile kaldım kafam çok rahattı ama nasıl olsa doğal yolla olmuyor diye düşünüyordum o yüzden hiç yumurtlama takibi falan da yapmadım
Oh maşallah Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Ne kadar sürede kaldınız filmden sonra ? Birde tedaviylemi kendiliğinden mi?

Çekildiğim ay hamile kaldım herhangi bi tedavi görmedim direk tup bebege başlayacaktım ameliyat olup .bunlar olmadan kendiliğinden hamile kaldım kafam çok rahattı ama nasıl olsa doğal yolla olmuyor diye düşünüyordum o yüzden hiç yumurtlama takibi falan da yapmadım
Adınıza çok çok sevindim Rabbim isteyen hakeden herkese nasip etsin inşallah

X