Hücre bulunamadı ne demek ? Yalan mı söylüyorlar acaba nerden bilebilirim

Küçük bir ihtimal de olsa hücre üremesi görülemeyebileceği ve maalesef işlemin son kez tekrar edilebileceği size söylenmemis miydi?
Hayır söylenmedi ben de bu yüzden işkillendim:KK43: yani fetal dna da olduğunu duydum okudum birkaç yerde ama amniyosentez için hiç duymadım onlar da söylemedi 🤷🏻‍♀️
Ayrıca ikircikli davranışları beni gerdi :KK43: şüpheye düşürdü

Küçük bir ihtimal de olsa hücre üremesi görülemeyebileceği ve maalesef işlemin son kez tekrar edilebileceği size söylenmemis miydi?
Neden olur peki bu ? Sorun mudur bu anlamadım ? Yani tekrar alınsa ve yine üreme olmazsa ne olacak ben nasıl bileceğim çocuğumun sağlıklı-sız olduğunu :KK43:

Neden olur peki bu ? Sorun mudur bu anlamadım ? Yani tekrar alınsa ve yine üreme olmazsa ne olacak ben nasıl bileceğim çocuğumun sağlıklı-sız olduğunu :KK43:
Benim fetalde ilk numunede hucre bulunmamisti. İkincisinde oldukca iyi duzeyde bulundu. Bu o anlik bir durum olabilir ama 2. Kez de bulunamazsa ne olur inanin bilmiyorum. Cvs yapilanlar da var sizde cvs uygun gorulmedi mi?

Benim fetalde ilk numunede hucre bulunmamisti. İkincisinde oldukca iyi duzeyde bulundu. Bu o anlik bir durum olabilir ama 2. Kez de bulunamazsa ne olur inanin bilmiyorum. Cvs yapilanlar da var sizde cvs uygun gorulmedi mi?
Benim fetal değil ama cnm
Benim amniyosentez yani bulunmaması milyonda bi vakaymış :KK43: doktorumla görüştüm o öyle söyledi ama direkt genetik merkezi ile görüştüm genetik uzmanı 21000vakaya baktım böyle bişey görmedim duymadım dedi :KK43:
Kim doğru söylüyor bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
İnşallah ikincide bulunur yoksa kafayı yeeim bu gidişle :KK43:

Cvs daha erken dönemde yapılıyor benim haftam ileri olunca amniyosentez daha uygun dediler

X