hurma ve yoğurt diyeti ne dersiniz 7 günlük yapalım mı?

Buraya yazdığınız için burdaki herkesin üstüne alması normal. Bende okumuştum sayfaları böyle bişey hatırlayamadım eğer gerçekten bu düşünce varsa yazık.

I love Bonus

Ben hurma yoğurt yapmıyorum ama ben de Bonus gibi üstüme alındım işte :KK66:

7 gün cok uzun bir süre bu dönemde yapamam ama eve gidince yapmayı deneyeceğim.

bugün bu diyete başlıyorum...geçen hafta 2 günlük ayran detoksu yapmıştım...1,5 kg verdim...şu an 65 kiloyum...istediğim kilo 58....birlikte bu diyete başlayacak arkadaşları bekliyorum..

Bende bugun hurma aldim ne kadar dayanirim bilmiyorum ama denemek istiyorum bakalim. Var mi baslayan hadi birlikte baslayalim. 7 gun dayaniriz insallah. Ramazan baslamadan biraz kilo vermek istiyorum.

Ben araniza yeni katildim evlwndikten sonra analayamadim neden kilo aldim 10 kilo fazlam oldu bende yapmak istiyorum ama kararsiz kaldim

bugün kuru kayısı alayım dedim bir kaç markete baktım bulamadım hurma varmış neyse bulunca kayısı alırım deyip hurmayı aldım sabah çok az kahvaltı yapmıştım hurmayı acıktıkça yedim acayip tok tutuyor akşam üzeri eve yürüyerek geldim tartıya çıktığımda 500 gr vermişim çok şaşırdım her zaman azda olsa kahvaltı yapıyordum gün arasındada öğle yemeğinde de kendime hakim olamıyor ve yiyordum akşam yemeğinde 2 tane hurma yedim ve her zaman yemeğe yumulan ben çok az yiyip kalktım
diyet olarak değil de 3-5 gün uygulamayı düşünüyorum bakalım sonuç :KK9:

bende başlıyorum ama önce şu içeceği de denemek istiyorum açıkçası

Son düzenleyen: Moderatör:
yapan arkadaşlara bir sorum var verilen kilo sadece karın bölgesinden mi gidiyor benim üst tarafım zaten ince bacaklarımdan vermek istiyorum sizce mümkün mü ?

bende varım bugun akşam öğününden itibaren başlıyorum ama bi sorum olacak ben emziriyorum sütüm azalmaz diye düşünüyorum hurma süt arttırıyo yoğurtta faydalı sizce sorun olurmu emzirmede :KK56:

bugün kuru kayısı alayım dedim bir kaç markete baktım bulamadım hurma varmış neyse bulunca kayısı alırım deyip hurmayı aldım sabah çok az kahvaltı yapmıştım hurmayı acıktıkça yedim acayip tok tutuyor akşam üzeri eve yürüyerek geldim tartıya çıktığımda 500 gr vermişim çok şaşırdım her zaman azda olsa kahvaltı yapıyordum gün arasındada öğle yemeğinde de kendime hakim olamıyor ve yiyordum akşam yemeğinde 2 tane hurma yedim ve her zaman yemeğe yumulan ben çok az yiyip kalktım
diyet olarak değil de 3-5 gün uygulamayı düşünüyorum bakalım sonuç

slm çok sık nete giremiyorum o gün ve ertesi günü 1 kilo vermişim arkadaşlar sonra 1 kaç gün hurma almadım gidince aldım şimdi aklıma geldikçe yiyorum inanın kilo verdiriyor dün akşam canım şekerli bir şeyler çekti çok açta değildim 8 9 tane hurma yedim sonrada yattım sabah kalktığımda tartı 600 gr az çekiyordu bugün ise kahvaltı ve akşam yemeğini biraz kaçırmışım kilom artmamış aksine yakmışım ben yine devam ediyorum hurma diyetine gelişmeleri yine anlatırım :nazar:

Buda benim kahvaltim geri kalan 4 hurmami diğer ogune kadar acikirsam diye sakliyorum ben tartilmadim ama en son 64 kiloydum bakalim 1 haftada ne kadar fark etcek

Eklentiler

• $1404280862866.jpg
    $1404280862866.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 271
diyet olarak değil de 3-5 gün uygulamayı düşünüyorum bakalım sonuç

slm çok sık nete giremiyorum o gün ve ertesi günü 1 kilo vermişim arkadaşlar sonra 1 kaç gün hurma almadım gidince aldım şimdi aklıma geldikçe yiyorum inanın kilo verdiriyor dün akşam canım şekerli bir şeyler çekti çok açta değildim 8 9 tane hurma yedim sonrada yattım sabah kalktığımda tartı 600 gr az çekiyordu bugün ise kahvaltı ve akşam yemeğini biraz kaçırmışım kilom artmamış aksine yakmışım ben yine devam ediyorum hurma diyetine gelişmeleri yine anlatırım :nazar:

canım harika gidiyorsunn!
inşallah böyle devam edersin, bize de güç veriyorsun vallahi! :) süpersin:)

birşey sorucam şimdi ramazandayız ya uygulamak biraz zor regl döneminde uygulasam yinede verdirirmi acaba tam 7 gün sürüyoda cevaplarsanız sevinirim :)

X