hurma yoğurt diyeti ile birlikte zayıflayalımm

kimmisbu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2020
1
0
24
Kızlarrr selamm yarın itibariyle hurma yoğurt diyetine başlıyorum. Kendimi motive edebilmek için gün gün buraya neler yaptım nasıl geçti paylaşacağım. Daha önceden 57'den 50 kiloya düştüm ama şimdi 4 kiloyu geri aldım. Bir de regl oldum bugün onun da etkisi var sanırım :KK43: Hurma-yoğurt diyetini 10 gün yapıp bu 10 günün sonunda sonucumu da sizinle paylaşacağım. Normalde diyet şu şekilde;
sabah- öğle- akşam olmak üzere 1'er kase yoğurt ve her öğüne 7'şer hurma yiyorsunuz toplamda 1 günde 3 kase yoğurt ve 21 hurma yemiş oluyorsunuz ben bu regl dönemimden dolayı bu sıra aşırı tatlı tükettiğim için sadece yoğurtla yapıcam belki arada hurma yerim diye düşünüyorum. Uygulamak isteyen varsa yorumlarda buluşalım motivasyon için iyi olurr :halay::KK50:

Kızlarrr selamm yarın itibariyle hurma yoğurt diyetine başlıyorum. Kendimi motive edebilmek için gün gün buraya neler yaptım nasıl geçti paylaşacağım. Daha önceden 57'den 50 kiloya düştüm ama şimdi 4 kiloyu geri aldım. Bir de regl oldum bugün onun da etkisi var sanırım :KK43: Hurma-yoğurt diyetini 10 gün yapıp bu 10 günün sonunda sonucumu da sizinle paylaşacağım. Normalde diyet şu şekilde;
sabah- öğle- akşam olmak üzere 1'er kase yoğurt ve her öğüne 7'şer hurma yiyorsunuz toplamda 1 günde 3 kase yoğurt ve 21 hurma yemiş oluyorsunuz ben bu regl dönemimden dolayı bu sıra aşırı tatlı tükettiğim için sadece yoğurtla yapıcam belki arada hurma yerim diye düşünüyorum. Uygulamak isteyen varsa yorumlarda buluşalım motivasyon için iyi olurr :halay::KK50:
Meehaba hurnayi onceden isliyormusun

Bunu benim bir arkadaşım 1 hafta uyguladı. 3-4 kilo verdim demişti. İlk günler biraz halsizlik yapmıştı ama onda. Bünye şaşırıyor eğer yapacaksanız haftasonu evdeyken başlayın demişti. Sonra askere gitti geldi orada da az biraz zayıflamıştı. Sonra geri aldı mı kiloları bilmiyorum. İşe yarıyor anladığım kadarıyla ama yine de sağlık probleminiz varsa önce doktorunuza danışın derim.

Bu diyeti yapmayi cok istedim hatta bigun basladim bile ama devam ettiremedim..cok merak ediyorum nasil basariyosunuz

2-3 sene önce haftada 4-5 kilo verdirmişti bana bu. bugün yeniden başlıyorum başlığı hortlatalım dedim:ukala:

Bugün başlamış bulunmaktayım
7 gün yapacağım
Sonuçları yazarım

X