Hürrem Hamam Otu Yağı (Kesin çözüm)

hamamotu.net ten getirticem ben kızlar gerçek sitesi bu zaten sitede de sahte olanları açıklamışlar ben burdan sipariş vericem bakalım artık:)

cnm senın dedıgın sıte hangısı oluo bende alcamda kararsız kaldım orjınal dıe bıkac sıte var

kızlar ben yenı uyeyım bazı sorunlarım var ve tanımmadıım insanlara acmak ve fikr almak benı bıraz rahtlatır diye yazıyorum bunları yardım edersenız cok sevinirim.başlıktanda anlaşılacağı uzere benım tüy sorunum var adet duzensizliim vardı doktorada gittim kist fkalan cıkmadı ama aklnza gelcek hryerde kıl var sırt göbek dersem durumun vahımıyetını anlarsınız sanırım bu benı cok rahatsız ediyo evlenmekten bile korkuyorum.tekkrar hstnye gtmek istiyorum fakat bu sefer dırek kıl meselesınden gircem konuya.hormon tesiti yaptırmak istiyorum nasıl yapılıyor kan testi ile mi.yoksa acıp bakcakmı neremde ne var dıye oyle ıse cok utanırım ceaaret edemıyrum sıze akıl danısmak istedim. sevgiyle kalın..

her yerine bakcagını sanmıyorum en fazla göbeğine falan bakar ultrasonla. sonra bide kan testi yapılıyor eğer hormon bozukluğu varsa ona göre ilç tedavisi uyguluyor. ama ilçlarını mutlaka düzenli olarak almalısn bende hormon tedavisi gördüm göbeğimdeki tüyler baya azaldı

ben bugun siparıs verdım 24 saat ıcınde gelcek bakalım alıp kullanıcam sıze burden bilgilendiririm etkisi varmı bende merk edip aldım bazı yorumlarda azaldı fln denince bide deniyım dedim

sende kist yok derken..bence polikistik var sende zaten ultrasonda değil hormon testinde çıkıyo polikistik netleşiyo diyelim.belirtileri adet düzensizliği ve kıllanma.erkeksi hormonun fazla salgılanması.doğum kontrol hapı verirler adetini düzene sokar ama tüylere bi faydası olmuyo sanırım.açıp bakmaz sorar kıllanma nerelerde die en fazla sırtına göbeğine bakar yüzündede varsa kıllanma test ister direkt hormonal bozukluktur bence..çok geçmiş olsun
kızlar ben yenı uyeyım bazı sorunlarım var ve tanımmadıım insanlara acmak ve fikr almak benı bıraz rahtlatır diye yazıyorum bunları yardım edersenız cok sevinirim.başlıktanda anlaşılacağı uzere benım tüy sorunum var adet duzensizliim vardı doktorada gittim kist fkalan cıkmadı ama aklnza gelcek hryerde kıl var sırt göbek dersem durumun vahımıyetını anlarsınız sanırım bu benı cok rahatsız ediyo evlenmekten bile korkuyorum.tekkrar hstnye gtmek istiyorum fakat bu sefer dırek kıl meselesınden gircem konuya.hormon tesiti yaptırmak istiyorum nasıl yapılıyor kan testi ile mi.yoksa acıp bakcakmı neremde ne var dıye oyle ıse cok utanırım ceaaret edemıyrum sıze akıl danısmak istedim. sevgiyle kalın..

Umarım bu yağda reklam balonu çıkmaz, sabırla bekliyorum yeni tüyler çıksın görecez azalma olacakmı kesin çözümmü?

Son düzenleme:
bugün elime geçti kargo geldi.
ben de arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım.çok methetti:KK9:
o koltuk altı için bir seyans kullanmış daha ama onda bile yüzde elli azaldı diyo.
uygulanacak bölgeye göre değişiyormuş herhalde ama genelde altı seyans(altıyı geçmiyormuşşşş en fazla altı.koltuk altı küçük olduğu için daha az.)
bakalım ben de pazartesi deneyecem inşaAllah
:21:

bi de metin ilaç damgası olmayanlar sahte diye biliyorum.
benimki geldi metin ilaç damgası var kenarında

X