Hürrem Hamam Otu Yağı (Kesin çözüm)

sanırım kullananlar memnun kalmadılarki geri dönmeyi yazmayı düşünmediler neyse gıllarımızla yaşarık bizde

bu arada çok kötü kokuyo annemin korkusundan ev kokmasın diye bacaklarıma balkonda sürdüm bide hortum çektim balkona ,işim bitince bacaklarımı yıkamak için :)))) üst kattaki yaşlı komşumuz ''ayyy bu ne kokuyo'' diye balkona çıktı allahtan görmedi beni :)))

:KK70: Komsuna güldüm :) Yaslıysa anlamıstır hamam otu kokusu oldugunu zaten kadıncagız

Ya ben anlamıyorum hemen böyle şeylere nasıl inandığınızı?Biri çişimizi süreceğiz diyor hemen sürüyorsunuz!Diğeri bio...,karınca yumurtası yağı kullanın diyor hemen kullanıyorsunuz!Kaçıncı yüzyıldayız ya biraz açıp okuyun.biraz satarlar alırsınız bakarsınız işe yaramaz bir anda piyasadan çekilir bunlar.bio... den hanginiz sonuç aldı??ya da hanginiz lazer yaptırdınız da 3 sene sonra tekrar çıkmadı?Ya da lazerin ilerde yaşatacağı sağlık problemlerinden hiç mi bişey duymadınız?Gidin iğneli yaptırın bir yerde boşuna ota çişe zaman harcamayın.Cildinize ne sürdüğünüz belli değil.yazıktır günahtır bu kadar cahillik olmaz.her duyduğunuzu denemeyin zaten adamlar parayı kırıyor herkes 1 şişe alsa.:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Ya ben anlamıyorum hemen böyle şeylere nasıl inandığınızı?Biri çişimizi süreceğiz diyor hemen sürüyorsunuz!Diğeri bio...,karınca yumurtası yağı kullanın diyor hemen kullanıyorsunuz!Kaçıncı yüzyıldayız ya biraz açıp okuyun.biraz satarlar alırsınız bakarsınız işe yaramaz bir anda piyasadan çekilir bunlar.bio... den hanginiz sonuç aldı??ya da hanginiz lazer yaptırdınız da 3 sene sonra tekrar çıkmadı?Ya da lazerin ilerde yaşatacağı sağlık problemlerinden hiç mi bişey duymadınız?Gidin iğneli yaptırın bir yerde boşuna ota çişe zaman harcamayın.Cildinize ne sürdüğünüz belli değil.yazıktır günahtır bu kadar cahillik olmaz.her duyduğunuzu denemeyin zaten adamlar parayı kırıyor herkes 1 şişe alsa.:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Bunun cahillikle ne alakası var burda bir haber gördük paylaştık isteyen istediğini yapar bedende canda onların bu ne tepki :KK14:

arkadaşım her gün teknoloji bir adım daha ileri gidiyor belki bundan 50 yıl sonra bir sürmeye tüyleri tamamen yok edecek bir kerem üretilecek ve herkes memnun kalacak ama senin gibi zihniyetler bu kremi hiç denemeyecek ve kıllı kalacak
:KK50:

segah sen iğneli epilasyon yaptırdın mı?

Evett bayanlar ben geçen ay kullandım hamam otu yağını öncelikle rahatsız edici hiçbir yanı yok güvenle kullanabilirsiniz
tüylerime gelince dün akşam ağda yaptım tabiki tüylerim çıktı ama bölee boşluk oluşmuş bayaa farkedilir derecede yinede kesin bişey söylemek için erken dün akşam 2. Seansıma başladım bakalım bir sonraki ay nasıl çıkacak benim tüyler şimdilik memnunum yani cesaret edemeyenleri bilgilendirmek istedim..

Evett bayanlar ben geçen ay kullandım hamam otu yağını öncelikle rahatsız edici hiçbir yanı yok güvenle kullanabilirsiniz
tüylerime gelince dün akşam ağda yaptım tabiki tüylerim çıktı ama bölee boşluk oluşmuş bayaa farkedilir derecede yinede kesin bişey söylemek için erken dün akşam 2. Seansıma başladım bakalım bir sonraki ay nasıl çıkacak benim tüyler şimdilik memnunum yani cesaret edemeyenleri bilgilendirmek istedim..

kızlar ben aldım ve 4 gündür kullanıyorum bakalım ne olcak:9

Hadi bakalım kızlar sonuç ne olcak bekliyorum, bende 1 haftadr kullanmaya başladım bakalım artk :KK14:

5 seansta bitiyorsa yaklaşık 5 ay sürer bu işin sonuçlarını görmek hadi hayırlısı

Kızlar bu bilgilere bugün internette rastladım kesin çözüm diyorlar kullanıcı yorumlarını felan okudum kötü bişey söyleyen yok herkes memnun sizlerden kullanan varmı? Varsa paylaşalım fikir olur, bende almayı düşündüm ama kararsız kaldım

reklamı gazete sayfaları dahil pek çok yerde bende gördüm kullanıcı yorumları da sadece ürünün satışını yapan sayfalarda ve çok olumlu :) oyüzden bende sağlık bakanlığına bilgi edinmeden ulaştım onaylı olup olmadığını sordum :) gelen cevabı paylaşıyorum sizlerle .....

"Sayın ilgili, Bakanlığımız olarak hiçbir kozmetik ürüne izin onay ve ruhsat vermemektedir. Firmalar sadece bildirim yapmak zorundadır. Bildirim yapılması izin anlamına gelmemektedir. Bildirimin amacı kozmetik firması olarak kozmetik ürünü piyasaya arz ediyorum anlamındadır. Bakanlık piyasada risk analizine göre denetim yapmaktadır. Sitemizi devamlı kontrol ettiğiniz takdirde güvensiz bulunan ürünlere ait bilgileri bulabilirsiniz. T.C. Sağlık Bakanlığı Bilgi Edinme Şubesi İletişim:03125852169" bu durumda almaya cesaret edemedim kokuyo olsa bile tozunu almak daha sağlıklı olabilir :)))

bişey merak ettim , ürün cildimizi tahriş etmiyorsa ve allerjik etkileri yoksa neden yüzümüzde kullanamıyoruz ki :KK30:

bişey merak ettim , ürün cildimizi tahriş etmiyorsa ve allerjik etkileri yoksa neden yüzümüzde kullanamıyoruz ki :KK30:

yüz derisi tahriş olmaya çok elverişli, hemen kızarır sivilcelenir, ki hamam otu tüyleri yakarak yok etmek için kullanılan bişey, yağı bile olsa yakıcı etkisi vardır cildin hassas olduğu bölgelere zarar verebilir, keşke şu sitede laborant fln bi bayan olsada böyle ürünleri laboratuarda test etse, içeriğinde olduğu söylenen şeyler gerçekmi felan bize söylese ahhh ah ne güzel olurdu. Bu arada ben bioder, karınca yumurtası yağı ve epilasyon sonrası için bi markanın losyonunu kullandım. Hangisi daha çok yaradı bilmiyorum ama yüzümdeki tüylerde benim yıllardır onu sür onu sür baya belirgin bi azalma oldu. Hele alın bölgem kaşlarımla bitişik gibiydi, şimdi almıyorum bile artık. Tamamen gitmedi tabi tek tük ince mince var, işin kötüsü bunlardan hangisi yaradı bilmiyorumda. Ama ilk çıktığı zamanlar aldığım karınca yumurtası yağı sanki diğer ikisine göre daha etkiliydi. Sonra yine aldım ama ilk aldığım gibi çıkmadı :KK43: Öyle duruyor bi kenarda garip garip. Şimdi böyle yine yeni birşeyler arayışına düştüm, kortizon tedavisinden sonra tüylerim tekrar çoğalmaya başladı diye. Bakalım elbet birinden biri işe yarayacaktır

Ben dört gündür kullanıyorum. Dudak üstlerime sürdüm.Dokunsan moraran hassas bir cilde sahibim ama hiç bir sorun çıkmadı,kızarmadı bile.İlk seans bitti şimdi 1 ay sonra ne olacak onu bekliyorum. Acısı ya da kokusu kesinlikle yok. Etkisi olur inşallah.

benim de bıyk bölgesinde sivilcelenme oldu fasla değil ama 2-3 tane sivilce küçük küçük ben bi de sivilce tedavisi görmüştüm sivilceler 1+-2 gün sonra kendiliğinden yok oluyo. ciltten cilde fark atıyo bende yok olmaya başladı ilk seans ta arkadasımda bir şey olmadı ve sivilce felan çıkmadı...

Hiçmi kullanan yok yahu ühühühüüüüüüü:KK43:

ben yeni aldım. dün akşamda koltuk altı ve genetal bölgeye kullandım. herhangi bir kokusu yok. sürdükten 2 dk snr hafif bir yanma oldu. ama yanma dediysem abartı birşey değil. ağda attıktan sonra sızlar ya öyle. inş işe yarar bakalım bir değişme olursa size bilgi veririm. eğer beni etkilerse herkesi etkiler. çünkü ben inanılmaz tüylü bişeyim :KK43:

inanmıyorum kısmı kişinin kendisini bağlar.
kantaron yağı konusu "tesadüf eseri tüylerimden kurtuldum" başlığına yazıyoruz.
etkisini gördüm tabiki. bu başlığa dönüpte yazmayı düşünmedim, çünkü asıl yorumlarımızı oraya yapıyoruz.

X