Hürrem Hamam Otu Yağı (Kesin çözüm)

Yağ formunda cildinize zarar vermeden tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olan Hürrem Hamam Otu Yağı, cildinizin daha temiz, daha parlak ve daha pürüzsüz olmasını sağlıyor. Tamamen bitkisel ve doğal olan Hürrem Hamam Otu Yağı, içerisinde hiçbir kimyasal madde barındırmamaktadır. Bitkisel içeriği ile tüylerinizi kökten yok eden, tüylerinizin kırılıp sertleşmesini ve tekrar çıkmasını engelleyen Hürrem Hamam Otu Yağı, tüy dökücü yöntemler arasından doğal olması nedeniyle de sıyrılmaktadır.
Günümüz epilasyon yöntemleri, kadınları ciddi anlamda rahatsız etmektedir. Tüylerden acısız bir şekilde kurtulmak istiyorsanız Hürrem Hamam Otu Yağını kullanabilirsiniz.
Kullanımı bilgisi ; Hürrem Hamam Otu Yağı’nın kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Öncelikle tüylü bölgeyi jilet veya ağdayla temizleyin. Ardından Hürrem Hamam Otu Yağı’nı cildinize sürünüz ve 5-10 dakika kadar bekleyiniz.Bu işlemi 4-5 gece boyunca tekrarlamanız gerekiyor. Sonrasında tüyleriniz çıkana kadar bekleyin ve çıkınca tekrar aynı işlemi yenileyin.

-Kızlar bu bilgilere bugün internette rastladım kesin çözüm diyorlar kullanıcı yorumlarını felan okudum kötü bişey söyleyen yok herkes memnun sizlerden kullanan varmı? Varsa paylaşalım fikir olur, bende almayı düşündüm ama kararsız kaldım..

ya şmdi aklıma takldı jilet kokten almazki ama yinede işe yararmı acaba yani o tüyleri aynen makas gbi kesio bide tıraş makinesi olurmu yada her bölgeye uygulanırmı yani merak ettm her şişesi kaç seans yetio biz kankalarla malum bölgeye uygulucaazda şmdiden thannkkk

ya meraklar içndeym cevaplayn çabucak benm içn önemli olan mbıoalum bölge .) napım zamannında mal gbi jiletten aldm hayvan gbi çıktı :) yani sert sert ve çoook uzun :KK43: o yznden oraya uygulucamm yhaa nedir bu kaderr of ha bide şişesi kaç seans yetioo jiletle alsak olurmu malum jilet kökten almaz :)

hamam otu yağı bugün indirime girmiş grupfonide kızlar...ilgilenenlere duyrulur...:KK34:

ben hamam otu yagı yerine tüylerimi alıp hamamotunu ertesi gün sürüp biraz bekletip yıkamayı düşünüyorum...boş kalan kök yerlerine etki eder belki...:KK1:

kızlar dikkat edin hürrem hamam otunun sahteleri varmış kendi resmi sitelerinde açıklamışlar gerçek olanların kutusunda 11 haneli bi kod varmış gerçek olup olmadığğı ordan anlaşılıyormuş aman tüylerden kurtulalım derken vücudumuza zarar vermeyelim de :))

kızlar yeni gördüm bende bu ürünü nette kullanıp memnun kalan varmı ve sahteside var demişsiniz hangi siteden aldınız???

bence denemeye değer.. çok maliyetli değil.. ya işe yararsa.. zaten tamemen yok etmesine gerek yok seyrekleştirip inceltsin yeter.. ben sipariş veriyorum.. sonuçları paylaşırım sizinle..

hamamotu.net ten getirticem ben kızlar gerçek sitesi bu zaten sitede de sahte olanları açıklamışlar ben burdan sipariş vericem bakalım artık:)

Arkadaslar tuyleri aldiktan sonra hamam otu tozunumu suruyorsunuz.. Yada direk hamam otu tozuylami aliyorsunuz.. Hamam otu yagina gelince .. Tuyleri aldik diyelim cikanA kadarmi surucem yagi anlamadim cevap alirsam memnun olurum tesekkurler simdiden

hamamotu yağını tüyleri aldıktan sonra 5 gece boyunca sürüceksin bu 1seans oluyor sonra tüylerin tekrar çıktığında yine tüyleri alıp 5 gece yağı süreceksin bu da 2.seans oluyor böyle 5 seans yapıyorsun ve sonunda tamamen tüylerden kurtuluyorsun canım :) inşallah yaniiii :)

bir zamanlar karınca yumurtası yagı diyorlardı bu yağ sayesinde tüyleri baya azalan arkadaşlr tanıdım ama uzun süre kullanmaları gerekiyormuş acaba bu yagı kaç zaman kullanmak gerekli bir ay bir yıl ne kadar

tüyleri aldıktan sonra 4-5 gün sürüyomuşsun
5 seans kullanmak gerekiyormus
ama hemen etkili olduğunu söyleyenler var.
alıp da deneyecez

kızlar koltuk altı bölgemde denedim ilk seans ta o jiletten ağdaya dönen bölge beyazladı ve tüyler incecik oldu ve yer yer azalma var... ha bide ben dudak üstüne kullandım o da erkek bıyıgı gibi siyah ve sertti yumusak oldu ve inceldi o 3 seans oldu ama düzensiz çıkıyodu... tek sorun tenim sivilceye müsait bi yapısı var bu yagı yer yemez 3-4 sivilcem oldu :KK43:

kizlar bende simdi rastladim nette

deneyen var mi ? bosuna almak istemiyorum tee almanyaya siparis etcem :26:

almayadaysan baska yabancı urunler var kalo ve ultra haır away dıye onlara baksana bırı onerdı sıtede belkı ıse yarar ben bulamadım nette ondan yurtdısı malı dıye ultra haır awaye bızede haber ver nolurr

kızlar yeni gördüm bende bu ürünü nette kullanıp memnun kalan varmı ve sahteside var demişsiniz hangi siteden aldınız???

ben denedım bende ıse yaramadı yanı seyreklestırdı ama ısım cıktıgı ıcın mecbur jılet vurdum gene sertlestı yanı kesın sonuc yok bende duzenlı kullanıp agda yaparsan belkıı bende de 3 seans ta oldu ne varsa denedım ne dedılerse ama olmuyo arkadaslar olmuyoo

almayadaysan baska yabancı urunler var kalo ve ultra haır away dıye onlara baksana bırı onerdı sıtede belkı ıse yarar ben bulamadım nette ondan yurtdısı malı dıye ultra haır awaye bızede haber ver nolurr

canim arastirdim ultra hair away 9 ayda anca tüyleri yok ediyormus
ve kalo hakkinda pek yorum yok

bende bi arastirayim bakim

kızlar ben yenı uyeyım bazı sorunlarım var ve tanımmadıım insanlara acmak ve fikr almak benı bıraz rahtlatır diye yazıyorum bunları yardım edersenız cok sevinirim.başlıktanda anlaşılacağı uzere benım tüy sorunum var adet duzensizliim vardı doktorada gittim kist fkalan cıkmadı ama aklnza gelcek hryerde kıl var sırt göbek dersem durumun vahımıyetını anlarsınız sanırım bu benı cok rahatsız ediyo evlenmekten bile korkuyorum.tekkrar hstnye gtmek istiyorum fakat bu sefer dırek kıl meselesınden gircem konuya.hormon tesiti yaptırmak istiyorum nasıl yapılıyor kan testi ile mi.yoksa acıp bakcakmı neremde ne var dıye oyle ıse cok utanırım ceaaret edemıyrum sıze akıl danısmak istedim. sevgiyle kalın..

X