Hürrem hamam otu yağı..

tubbili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2011
200
1
kızla hamam otu yağı çıkmış duyan kullanan var mı?? içeriğinde bunlar yazıyor

Hürrem Hamam Otu yağı

Hürrem Hamam Otu Yağı Faydaları
Yağ formunda cildinize zarar vermeden tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olan Hürrem Hamam Otu Yağı, cildinizin daha temiz, daha parlak ve daha pürüzsüz olmasını sağlıyor. Tamamen bitkisel ve doğal olan Hürrem Hamam Otu Yağı, içerisinde hiçbir kimyasal madde barındırmamaktadır. Bitkisel içeriği ile tüylerinizi kökten yok eden, tüylerinizin kırılıp sertleşmesini ve tekrar çıkmasını engelleyen Hürrem Hamam Otu Yağı, tüy dökücü yöntemler arasından doğal olması nedeniyle de sıyrılmaktadır.

Günümüz epilasyon yöntemleri, kadınları ciddi anlamda rahatsız etmektedir. Tüylerden acısız bir şekilde kurtulmak istiyorsanız Hürrem Hamam Otu Yağını kullanabilirsiniz.
Yan Etkisi: Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce uzmana başvurmalarında fayda vardır.

tüyler kökünden alındıkta sonra uygulanıyomuş

Bende cok merak ediorum bu yagi hic kullanan yokmuuuu
kızla hamam otu yağı çıkmış duyan kullanan var mı?? içeriğinde bunlar yazıyor

Hürrem Hamam Otu yağı

Hürrem Hamam Otu Yağı Faydaları
Yağ formunda cildinize zarar vermeden tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olan Hürrem Hamam Otu Yağı, cildinizin daha temiz, daha parlak ve daha pürüzsüz olmasını sağlıyor. Tamamen bitkisel ve doğal olan Hürrem Hamam Otu Yağı, içerisinde hiçbir kimyasal madde barındırmamaktadır. Bitkisel içeriği ile tüylerinizi kökten yok eden, tüylerinizin kırılıp sertleşmesini ve tekrar çıkmasını engelleyen Hürrem Hamam Otu Yağı, tüy dökücü yöntemler arasından doğal olması nedeniyle de sıyrılmaktadır.

Günümüz epilasyon yöntemleri, kadınları ciddi anlamda rahatsız etmektedir. Tüylerden acısız bir şekilde kurtulmak istiyorsanız Hürrem Hamam Otu Yağını kullanabilirsiniz.
Yan Etkisi: Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce uzmana başvurmalarında fayda vardır.

tüyler kökünden alındıkta sonra uygulanıyomuş

Ezcaneye sordum getirtebiliriz dedi.Yan etkisi falanda yokmuş bir çok kişi bu ürünü ezcanelere soruyormuş kızlar...Ne yapsak acaba

internet sayfasinda okudum..yüze kullanilmiyormus.... bir sise 1 kullanimlikmis (20 ml).... biraz kandirmaca gibi geldi bana

Hürrem Hamam otu yağı başlığı var zatn canım. Ordaki kullananları okuyun. Ben de kullanıyorum şu an.

kızlar merhaba. ben bu yağı ınternet uzerınden sıparıs verdım.kollarımda uyguladım ilk önce.18 gun oluyor.daha yenı cıkmaya baslıyor ve buyuk bölum cılızlaşmış durumda.normalde 1 hafta 10 gun sonra bu kadar cıkardı.yanı hem gecıkme hem cılızlaşma oldu.işe yarayacagını dusunuyorum devamlı kullanımda.2 gundurde alt bacak bolgeme uyguluyorum.2 gun daha uygulayacagım.bakalım sonuclar ne olucak

bir zamanlar karınca yumurtası yağı vardı sonra karınca yumurtası yağı kremi çıktı.
şimdide hürrem hamam otu yağı... yakında hürrem hamam otu yağı kremi çıkarsa hiç şaşırmam :KK53:

kızlar merhaba. ben bu yağı ınternet uzerınden sıparıs verdım.kollarımda uyguladım ilk önce.18 gun oluyor.daha yenı cıkmaya baslıyor ve buyuk bölum cılızlaşmış durumda.normalde 1 hafta 10 gun sonra bu kadar cıkardı.yanı hem gecıkme hem cılızlaşma oldu.işe yarayacagını dusunuyorum devamlı kullanımda.2 gundurde alt bacak bolgeme uyguluyorum.2 gun daha uygulayacagım.bakalım sonuclar ne olucak

Canım hangi siteden aldıgını özel mesaj atabilir misin acaba?

Bende ilk seansımı bitirdim ama daha şimdi belli olmaz. Aldığım sitedeki kadınla telefonda görüştük kıl yapısına göre farklılık gösterip ancak 3.seanstan sonra farklılıklar göze çarparmış.

Ben de fayda gösterirse herkeste fayda gösterir. İlaçlar bile etki etmedi tüylerime. Son umudum bakalım :KK14:

arkadaşlar bu hamam otu yağı kullananlar durumlarınız ne sonuç lar ne ben 2.seansımı tamamladm iyi gibi bitmedi tabi ama azaldı baya.bide hamileler kullanabiliyo demi.cvbınızı bekliyorum azaltan veya bitiren kimse yokmuuuuu

arkadaşlar bu hamam otu yağı kullananlar durumlarınız ne sonuç lar ne ben 2.seansımı tamamladm iyi gibi bitmedi tabi ama azaldı baya.bide hamileler kullanabiliyo demi.cvbınızı bekliyorum azaltan veya bitiren kimse yokmuuuuu

hamıleler kullanabılıyo dıye bılıyorum.ilaç fırmasını arayıp ıyıce oğrenmek lazım.2. seansıma gecemedım daha bıraz uzamalarını beklıyorum.durumdan memnunum suan ıcın

ben yeni siparis verdim bekliyorum. denedigimde gelismeleri yazacagim. ama arkadasim 3 aydir kullaniyor ve gozle gorulur bir azalma tuyler de seyrelme incelme oldugunu soyledi. zaten bende ondan sonra cesaret ettim. umarim faydasi olur:18:

kızlar bu tüylerden bıktım artık :KK43: bu yagdan almayı düşünüyorum ama etki gösterirmi acaba diye düşünüyorum günlerdir çok kararsızım bi etkisi olur mu ki ya ne yapsak bilmiyorum.kullanan arkadaşlar memnun kaldınız mı siz bilgi verirseniz çok sevinirim

ben yeni siparis verdim bekliyorum. denedigimde gelismeleri yazacagim. ama arkadasim 3 aydir kullaniyor ve gozle gorulur bir azalma tuyler de seyrelme incelme oldugunu soyledi. zaten bende ondan sonra cesaret ettim. umarim faydasi olur:18:

sımdıden gule gule kullann :) gelısmelerı yaz bıze

X