Hürrem hamam otu yağı..

Merhaba matmazel :)

sen kullanacağını söylemişsin.. etkilerini yazar mısın rica etsem?? alıp almamak arasında kalıyorum hep :KK43:

canım ben ilk seansımı bitirdim. tüylerim normal çıkma süresinden biraz daha geç çıktı diyebilirim. ve şuanda ağda yaptırmaya uygun hale gelmesini bekliyorum. daha çok erken olduğu için olumlu ya da olumsuz yorum yapmak istemiyorum. ama şunu söyleyim benim cildimde kesinlikle yanma tahriş felan olmadı herhangi bir zararını görmedim. denemeye değer bence. ha bir de jilet gibi oluyor diyenlere hayret ediyorum zaten öncesinde tüylerinizi ağda ile alıyorsunuz nasıl jilet gibi bir etki bırakıyor anlayamadım?

balbocugu35
alma derim arkadaşım bu hamam otunun yağ hali daha önce kullandım hata yaptım tuyu alıyor ama hemen jilet gibi sert ve seri çıkarıyor. hiç deneme bile değmez.zaten kökten falan aldığı da yok yani.[/QUOTE]

bu yağ tüyleri almıyor arkadaşım. herhangi bir yöntemle tüylerini kökünden aldığın deriye uyguluyorsun. benim tüylerim yeni yeni çıkmaya başladı hiç de öyle jilet sonrası gibi sert değiller. normal ağda sonrası nasılsa öyle çıkıyor...

Son düzenleme:
arkadaşlar ben bir eczacı olarak asla ve asla önermiyorum ve size de hayret ediyorum. her sene yeni bir şey çıkıyor (tamamen bitkisel adı altında) kimin nasıl ürettiği belli değil, sağlık bakanlığından onay almamış ve ha bi de mucizevi bir şekilde insanlara tanıtılıyor ve siz de alıp kullanıyorsunuz. Bu tarz ürünleri getirtiriz diyen meslektaşlarımı da kınıyorum sizleri yanlış yönlendirdikleri için. Lütfen böyle şeylere kanmayın.

merhabalar bende kullanıyorum bu 2ayım gerçektende işe yarıyor tüylerimde incelme oldu ve geç çıkartıyor denemenizi tavsiye ederim.

bu yağla ilgili ,almadan once cok yorum okudum arastırdım. işe yaramayan kımseye yada olumsuz bır yoruma rastlamadım.hatta ben bıyık bolgeme bıle kullandım.hıc bı sıkayetım yok.dıkkat etmen gereken bandrollü ve gercek urun alman.aman diyim sahtelerıne dıkkat edın kızlar ters bı etkı yapar fılan

benim aldığım ürün bandrollüydü, ben koltukaltıma düzenli aralıklarla uygulayamadım ama bikini bölgeme 2 hafta önce 1 seans uyguladım ve eskisinden daha güçlü çıkmaya başladılar sanki jiletle almışım gibi, işe yarayacak olsa ilke seanstan belli ederdi kendisini diye düşünüyorum, sonuç almak için 2 yıl beklememiz gerektiğini söyleseler almazdım, 1,5 yıl deseler eyvallah ama...

benim aldığım ürün bandrollüydü, ben koltukaltıma düzenli aralıklarla uygulayamadım ama bikini bölgeme 2 hafta önce 1 seans uyguladım ve eskisinden daha güçlü çıkmaya başladılar sanki jiletle almışım gibi, işe yarayacak olsa ilke seanstan belli ederdi kendisini diye düşünüyorum, sonuç almak için 2 yıl beklememiz gerektiğini söyleseler almazdım, 1,5 yıl deseler eyvallah ama...

aaaaaaaah ah ne deyim size bilmem ki :KK1: bence hiç bir yöntem veya bitki tüyü yok edemez. ne lazer ne o ne bu. beni bi tek dolunayda çare buldum şükür, ne onu sürüyom ne bunu, ne de gidip milyarlar veriyorum :21:

Kizlar durumlar nasil ? ben yüzümde uyguluyorum tüyler baya zayifladi 10. seans oldu bence bi 10 seans sonra kurtulabilirim uzun bir sürec ama bunu kullanmasak baska birseyler kullanacagiz buna devam etmek daha dogru..baska devam uygulayan var mi ?

2.seansımı yaptım 1buçuk aygeçti aradan ilk önce ilk seansımda 2li almıştım süperdi sonuç harika sonra 6lı aldı eşim sipariş vermiş ama aynı yerden değil numara farklı sonu 9045li olan inş silinmez.ilk aldığım nonun sonu 9000dı o harikaydı ama bu berbatt iade etmek istiyorum dedim alerji testi falan faxlıcakmışım falan filan işte şimdi eski aldığım yerden tekrar alıcam bunlarda elimde kaldı işte hemde metin ilaç yazıyo hologram sorgulattım güvenilir ürün dedi ama ben bi faydasını göremedim hepinizi öpüyorum ii günler......

memnun kaldıgınızın tlefonunu yazar mısınız yada net adreslerını özelden

aaaaaaaah ah ne deyim size bilmem ki :KK1: bence hiç bir yöntem veya bitki tüyü yok edemez. ne lazer ne o ne bu. beni bi tek dolunayda çare buldum şükür, ne onu sürüyom ne bunu, ne de gidip milyarlar veriyorum :21:

Dolunaya ne zamandır uymaya çalışıyosun canım? Bi de ne kadar fark var uymaya başladığından beri?

Bende kullandım fakat çok yaramadı maalesef işe.Bu kadar bilindik olmadan inetrenette görüp sipariş etmiştim ama yaramadı.Belki kişiden kişiye değişir

X