Hz Yunus a.s duası 12.000

YagmurSendeanlarsn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2022
1.641
2.714
LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN

Merhaba arkadaşlar hayırlı bir iş için 12.000 Hz Yunus duası hatmi başlatmak istiyorum sizlerden yardım istiyorum kimin duasının kabul olacağı belli olmaz bana yardımcı olur musunuz🌸
Niyetim:
Allah'ım yağmura hayırlısıyla güzel bir iş nasip eyle hakkına herşeyin en hayırlısını afiyetle nasip et..aminnn

Merhaba arkadaşlar hayırlı bir iş için 12.000 Hz Yunus duası hatmi başlatmak istiyorum sizlerden yardım istiyorum kimin duasının kabul olacağı belli olmaz bana yardımcı olur musunuz🌸
Niyetim:
Allah'ım yağmura hayırlısıyla güzel bir iş nasip eyle hakkına herşeyin en hayırlısını afiyetle nasip et..aminnn
Rabbim niyetini kabul etsin canım tez vakitte. Burdan da ayrıca destek olmak isterim 🌸
100 alıyorum
Kalan 11.900 ❤️

MssPARE MssPARE yardımcı olur musun canım etiket yapar mısın🌸
Allah kabul etsin canım 12.000 yunus duası şuan

10.900 kalmış 900 aldım

Sayı az arkadaşlar katılım yapar biter eğer bitmez ise o zaman etiket yapayım

Bana kelime-i tevhid-i okuyorum 70.000 dediğin için destek olayım demistim ama PiXiEE PiXiEE grubunda zaten varmısın orda okuma yapılıyormuş

Rabbim bütün dualarını okumalarını kabul etsin inşallah arkadaşların katilimlariyla biter 🤗🌺🌹🌷

Allah kabul etsin canım 12.000 yunus duası şuan

10.900 kalmış 900 aldım

Sayı az arkadaşlar katılım yapar biter eğer bitmez ise o zaman etiket yapayım

Bana kelime-i tevhid-i okuyorum 70.000 dediğin için destek olayım demistim ama PiXiEE PiXiEE grubunda zaten varmısın orda okuma yapılıyormuş

Rabbim bütün dualarını okumalarını kabul etsin inşallah arkadaşların katilimlariyla biter 🤗🌺🌹🌷
Tamam canım Allah razı olsun 🌸

Niyetim:
Niyetine 100 okudum yağmur canım tez vakitte huzurla çalışacağın, bol bereketli, hayırlı iş kapıları açılsın. ALLAH kabul etsin aminnnnnn 🤲

Bu ararlar okumalarım yoğun fırsatım olursa yine okurum

Kalan 8.900

X