iç döküş

ka aaahn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2023
2
0
52
merhaba arkadaşlar sizlere başımdan geçen beni üzen hasta etme derecesıne getıren olaylardan bahsedecegım. 27 yaşında ayakları yere sağlam basan ekonomık özgürlüğü elinde olan bi kadınım. hem çalıştım hem okudum. 21 yaşıma kadar erkeklerden kaçtım. ideallerım ve hedeflerım vardı çünkü taki onunla tanışana kadar herşey peri masalı gibi başladı. herkesin imrenek baktığı bir ilişki yaşıyodum. ailesinden hep kopuktu. ve hep kotü bahsederdi ailesinden. sonra kayboldu ıssız adam oldu bildiğiniz 2 yıl kendime gelemedim. her yerde aradım ama bulamadım. 45 kilodan 37 kiloya düştüm. hayatıma kimseyi almadım. onu bekledim sadece sebebini sormak için. bir gun işten çıktım eve gidiyorum. eeve girmek uzere iken evin karşı duvarında sprey boya ile yazılmış daha önce hiç görmediğiim bir yazı gördüm. SANA geldim. yazıyodu. delirdiğimi düşündüm. ama delirmiyomuşum o gelmiş. ertesi gün evden çıkarken arkamda hissettim onu oymuş yazıyı yazanda. hırpaladım onu ve gitmesini söyledim ama nasıl özlemişim uzun uzun baktım yüzüne. değişmişti. yüzü sanki daha da oturmuştu. bana anlatmak istediği şeyler olduğunu söyledi. 5 ay dinlemedim ama her yerde önüme çıkmaya devam etti dinlemeye karar verdim. bana evli olduğunu ama boşandığını söyledi. hayatımın şokunu yaşadım.. irtibatı kestim olduğum şehirden başka bir yere gittim ama beni ordada buldu. bir süre sonra direnemedim. neden boşandığnı sordum genç yaşta yapılan bir hataydı. aramızda sevgi aşk yoktu dedi. bir süre sonra inandım. tekrardan birlikteliğimiz başladı. aradan artık evlenmek istediğini söyledi 3 kere evlenme teklifi etti bana. 3 kere yüzük aldı 3 ünde de düşünücem dedim. ona çok aşıktım geriye kalan ömrümü onunla geççirmek istediğime emin oldum ve kabul ettim. ailenle ne zaman tanışıcam dediğimde ben ailemle görüşmüyorum. onlar çök kötü insanlar dedi tamam ama nasıl olucak benim ailemin maddi durumu ortanın üstü ve bi evin bir kızıyım. anneme nasıl izah ederim dediğimde ben ederim dedi. bi akşam pat diye geldi eve annemle tanışmaya kızınızı çok seviyorum o benim herşeyim biz evlenmek istiyoruz dedi annemde ailesi olmadan mümkün olmadığını söyledi. benim günden güne eridğimi görünce annem kabul etti. ve evlendik. evlendikten sonra peri masalı 3 ay devam etti. şiddetli kavgalar başladı evin bütün sorumluluğu bendeydi. ailesi ile görüşmeyen adamı annesi her allahın günü aramaya konuşmaya başladı. her ay maaşımı ona veriyodum eski halşmden eser kalmamış çapulcuya dönmüştüm. açlık yokluk artık evin içinde ne ararsanız vardı maaşını alkole ve kumara yatırıyodu. şiddette görmeye başladım her olayda beni şuçlu ilan edip ailemle bile arama mesafe koymamı istedi. bu bir süre daha devam etti. sürekli yalanlar konuşuyodu. evliliğimizin 12. ayında bir telefon bir akrabası brni aradı. kendini tanıttı. ismini daha önce eş kişisinden duydum. benimle yüzyüze konuşmak istediğini söyledi. bir cesaret buluştum. oturduk konuştuk. ve hayatımın yalan olduğunu ögrendim. eski eşi ile çok severek evlendiğini ortada hiç bir sebep yokken eşini terk edip boşandığını ailesinin kısmen kötü olduğunu eşimin bir narsist olduğunu söyledi. eski karısı ile bana yaptığı şeyler aynıydı. bunların hepsini teyitledim. ve onu terk ettim. annesinin şeytan yüzünü de gördüm. çok tehlikeli bi kadınmış gerçekten. çekişmeli boşandık. ben onun bana bıraktığı hasarı yeni toplamaya çalışırken o hayatına yeni kurbanını aldı bile. allah herkesi doğru insanlarla karşılaştırsın sizinle paylaşmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Su an bosanmissiniz benim hayatımda da bu tip bir örnek var geçen sene resmi nikah yapılmıştı.daha ağustos ayında peri masalı gibi düğünüm oldu. Ama biz aile olamadık. Siddet vs bende dün anlasmali bosanma protokolünü avukata verdim.kabul etti .önümüzdeki zamanda davam görülecek. Narsist insanlarla uğraşmak çok zor .sizinle konuşmayı isterim.hayatiniz şu an nasıl merak ediyorum

Kurtulmuşsunuz çok şükür. Geçmiş olsun. Önünüze bakın artık. Bundan sonra iyi insanlarla karşılaşmanızı dilerim.🙏

Su an bosanmissiniz benim hayatımda da bu tip bir örnek var geçen sene resmi nikah yapılmıştı.daha ağustos ayında peri masalı gibi düğünüm oldu. Ama biz aile olamadık. Siddet vs bende dün anlasmali bosanma protokolünü avukata verdim.kabul etti .önümüzdeki zamanda davam görülecek. Narsist insanlarla uğraşmak çok zor .sizinle konuşmayı isterim.hayatiniz şu an nasıl merak ediyorum
Peki bu yola girecek insanlara tavsiyeniz ne olurdu bastan karakterini anlayamazmiyiz tavsiye gbi bi sey

Peki bu yola girecek insanlara tavsiyeniz ne olurdu bastan karakterini anlayamazmiyiz tavsiye gbi bi sey
Ahh anlamış olsaydım bu yola hiç girmezdim ama manipülasyon gücü çok iyi oluyor manipüle ederek kendi doğrularını size kabul ettiriyor.sonra bir kavgada senin yüzünden sen böyle olduğun için ben böyleyim beni sen sinirlendiriyorsn gözüm dönüyor. Vs vs

Ahh anlamış olsaydım bu yola hiç girmezdim ama manipülasyon gücü çok iyi oluyor manipüle ederek kendi doğrularını size kabul ettiriyor.sonra bir kavgada senin yüzünden sen böyle olduğun için ben böyleyim beni sen sinirlendiriyorsn gözüm dönüyor. Vs vs
Aslinda iyi oldu ogrendigim .suclu olup suclayici konusan birine denk gelmedim hic.

Tam o kadar süre kaybolmuş , ailesiz adama güvenilmez yazacaktım ki devamını okuyunca zaten sonradan yüzünü göstermiş olduğunu görüp,üzüldüm.
Ne mutlu ki zararından dönmüşsün. Yeni hayatında çok seviyorum aşığım,ölüp bitiyorum diyenin bir kaç kez kuyruğuna basmayı unutma. Gerçek yüzleri o zaman ortaya çıkıyor

X