İdrar testi negatif kanda pozitif çıkma ihtimali var mı ?

Benim de ilk tedavimde çekilmemişti, vştamin verilmemişti. İşi gücü rast gitmesin doktorun. Sonra yine pes etmedim yine tedavi oldum. Lütfen küsme tedaviye kuzum. Zor biliyorum, çok zor ama emin ol sen tekrar ayağa kalkacak güçte bir insansın. Bunu kendine yapma. Ve ne olur ne olmaz kan ver. Forumda bir arkadaş 10.gün 10 değerle öğrenmiş ve şimdi doğmuş çocuk. Kan ver, tuttuysa tuttu tutmadıysa ayağa kalk tekrar dene
Şimdi doktorumun hemşiresi aradı bebeğiniz daha çpk küçük idrara yansımamış olabilir bunun için kendinizi üzmeyin yarın kanda herşeyi göreceğiz dedi avutmak için mi söyledi artık bilmiyorum

Acıbadem bakırköy
Inanki cok sasirdim hemde acibademde nasil istemezler... ilk tup bebeklerde genelde histereskopi, gen testi , genetik inceleme falan istenmez. Ama rahim filmi kesin istenir yaaa. Bak ben dedim ya 14 senedir ugrasiyom bende T sekli rahim varmis defalarca rahim filmi cekildigim halde gorulmedi hep bos bos tedavi etmisler beni cem hoca gormustu duzeltmisti Allah razi olsun dogustan olan biseymis. Bence sen kan testini bi yaptir eksiksiz tedavi ol canim ya

Inanki cok sasirdim hemde acibademde nasil istemezler... ilk tup bebeklerde genelde histereskopi, gen testi , genetik inceleme falan istenmez. Ama rahim filmi kesin istenir yaaa. Bak ben dedim ya 14 senedir ugrasiyom bende T sekli rahim varmis defalarca rahim filmi cekildigim halde gorulmedi hep bos bos tedavi etmisler beni cem hoca gormustu duzeltmisti Allah razi olsun dogustan olan biseymis. Bence sen kan testini bi yaptir eksiksiz tedavi ol canim ya
Sen peki İstanbul’da mısın hangi doktora gidiyorsun

Eşim sordu rahim filmi olayını bende o konuyu Regl dönemi gelince konuşacaktım dedi ilk deneme başarısız olmadan rahim filmi istemiyorum dedi
Çok üzüldüm canım ne hissettiğini çok iyi anlıyorum ben de defalarca yaşadım o duyguyu kısmet meselesi
Ama umudunu kaybetme bak ben pozitif aldım bugün darısı başına

Çok üzüldüm canım ne hissettiğini çok iyi anlıyorum ben de defalarca yaşadım o duyguyu kısmet meselesi
Ama umudunu kaybetme bak ben pozitif aldım bugün darısı başına
Çok sevindim canım benim rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🙏

Eşim sordu rahim filmi olayını bende o konuyu Regl dönemi gelince konuşacaktım dedi ilk deneme başarısız olmadan rahim filmi istemiyorum dedi
InsaAllah guzel bi surecle olur canim , bu gunler unutulacak inan lutfen olucak Rabbim nasip edicek insaAllah

X