İdrar testi negatif kanda pozitif çıkma ihtimali var mı ?

Bakin bende tup bebekle hamile kaldim 12. Gun kan degerim 600e yakindi , kaset test aldik hatira yapcaz sözde 14 sene sonra pozitifi görücez testi yaptik tek çizgi çıktı şokkk oldukk eger ben o gun kan vermek yerine o testi yapsaydim üzüntüden kahrolucaktim... o yuzden kaset testlere asla guvenmiyorum. Sizde guvenmeyin lutfen kan testi yaptirin.. Kanda pozitif idrarda negatif gördüm aynı gün hemde test gunumde herkesin bunyesi bir degil beta idrara herkesde ayni karismaz birinin 5. Gun pozitif cikar birinin cikmaz. Lutfen kendinizi uzmeyin
Bende 5. Gün kaset test yaptım ve tek çizgi. Ağlamaktan bitap düştü kendimi engelleyemedim. Kan testi yapmaya bir cesaretim kalmadı yarın 8. Gün 😭

Eşim sordu rahim filmi olayını bende o konuyu Regl dönemi gelince konuşacaktım dedi ilk deneme başarısız olmadan rahim filmi istemiyorum dedi
Ama tüp bebek çok maliyetli birşey Dr bunu nasıl söyler!? Halbuki film çekmek basit kalıyor tüp bebek tedavisi yanında. Ve önceden önlem almak gerekir sonradan değil. Bak mesela benim Dr um tüp bebek için 'maliyetli birşey düşük vs olursa üzülürüz o yüzden t rahim ameliyatı yapalım' dedi. Bir deneyelim düşerse Bakarız sonra yaparız vs demesi yani. Olması gerekende bu değil mi? Dr unu değiştirsen mi ki canım

Inanki cok sasirdim hemde acibademde nasil istemezler... ilk tup bebeklerde genelde histereskopi, gen testi , genetik inceleme falan istenmez. Ama rahim filmi kesin istenir yaaa. Bak ben dedim ya 14 senedir ugrasiyom bende T sekli rahim varmis defalarca rahim filmi cekildigim halde gorulmedi hep bos bos tedavi etmisler beni cem hoca gormustu duzeltmisti Allah razi olsun dogustan olan biseymis. Bence sen kan testini bi yaptir eksiksiz tedavi ol canim ya
Sizi konumdan da biliyorum. Allah sağlıkla kucağınıza alıp koklamayı nasip etsin. Ama siz nasıl sabrettiniz gerçekten MaşaAllah. Ben 2 opudan sonra 3.yü düşünemiyorum 😭 sizde t rahim mi tutunma sına engel oluyormuş? Kaç yaşındasınız kaçıncı denemenizdi?

Sizi konumdan da biliyorum. Allah sağlıkla kucağınıza alıp koklamayı nasip etsin. Ama siz nasıl sabrettiniz gerçekten MaşaAllah. Ben 2 opudan sonra 3.yü düşünemiyorum 😭 sizde t rahim mi tutunma sına engel oluyormuş? Kaç yaşındasınız kaçıncı denemenizdi?
Aminnn Rabbim isteyen herkese nasip etsin .. En azindan opu oluyomussunuz ben son tedavime kadar tup bebek kliniklerin kapisindan geri döndürülüyodum 🥹 yumurta olusmuyodu hemde doz yukseltemiyodu doktorlar artik. Adet olamiyodum. Benim bu degistirdigim ya 4. Yada 5. Merkez. Son merkezde 3. Denememde tuttu cok sukur biz T sekli rahmi 13. Sene ogrendik pespese 2 kez ameliyat oldum ilkinde duzelmedi 2.de duzeldi. Duzeldikden sonrada denedik tutmadi. 34 yasimdayim ben.. gerçekten nasip isine cok inanıyorum azmi cevrildim merkezlerin kapilarindan.. ben evlendikten sonra hic adet olmadim hic yumurtam buyultulemedi benim onceki yazilarimdada var. Yani tek sorun T sekli rahim degildi aslinda.

Aminnn Rabbim isteyen herkese nasip etsin .. En azindan opu oluyomussunuz ben son tedavime kadar tup bebek kliniklerin kapisindan geri döndürülüyodum 🥹 yumurta olusmuyodu hemde doz yukseltemiyodu doktorlar artik. Adet olamiyodum. Benim bu degistirdigim ya 4. Yada 5. Merkez. Son merkezde 3. Denememde tuttu cok sukur biz T sekli rahmi 13. Sene ogrendik pespese 2 kez ameliyat oldum ilkinde duzelmedi 2.de duzeldi. Duzeldikden sonrada denedik tutmadi. 34 yasimdayim ben.. gerçekten nasip isine cok inanıyorum azmi cevrildim merkezlerin kapilarindan.. ben evlendikten sonra hic adet olmadim hic yumurtam buyultulemedi benim onceki yazilarimdada var. Yani tek sorun T sekli rahim degildi aslinda.
T şeklinden dolayı tutunmama oluyordu? Her türlü çok zor ya Rabbim yaşadıklarınızın mükafatını versin.

T şeklinden dolayı tutunmama oluyordu? Her türlü çok zor ya Rabbim yaşadıklarınızın mükafatını versin.
Aminnnn cumlemizin bekleyen herkesin insaAllah...Aslinda T sekli rahimlerde tutunma oluyormuş ama gelisme olmuyormus. Bende hic olmamıştı.

Erken gebelik testinde 8. Gün negatif 😭 biri 4aa kaliteydi biri earlyblast. Transfer günü 2.opudaki earlyblast ın 2 side gelişme göstermedi 2. Opu boşa gitti deneyemedik bile. O kadar üzgünüm ve mutsuzum ki. Bana dua eder misiniz?

Erken gebelik testinde 8. Gün negatif 😭 biri 4aa kaliteydi biri earlyblast. Transfer günü 2.opudaki earlyblast ın 2 side gelişme göstermedi 2. Opu boşa gitti deneyemedik bile. O kadar üzgünüm ve mutsuzum ki. Bana dua eder misiniz?
10. Günden itibaren kanda çıkıyor sonra idrara yansıyor. Yarın kan verin derim

Doktorum şöyle bir bilgi verdi bana.. biz transferi yapar embriyoyu rahme bırakırız ama bıraktığımız yere anında yapışacak diye bir kural yok. İlerleyebilir yürüyebilir ve geç tutunma olabilir. Kendini kimseyle kıyaslama yapma lütfen. Benim de yarın 10. Günüm sabrediyorum kan testi için.

Selamlar arkadaşlar,
benimde aşılama günü dahil bugün 11. günüm. Bugün kan testi yaptırdım <2 çıktı. sizce 4 gün sonra tekrar yaptırmalı mıyım? yoksa gerek yok mudur? ah Allahım çok üzgünüm :'(

Selamlar arkadaşlar,
benimde aşılama günü dahil bugün 11. günüm. Bugün kan testi yaptırdım <2 çıktı. sizce 4 gün sonra tekrar yaptırmalı mıyım? yoksa gerek yok mudur? ah Allahım çok üzgünüm :'(
Üzgünüm benimde transferim negatif. Varsa silik de olsa idrar da çıkıyor. 5in üstü olması lazım.

Merhaba, bende acıbadem atakentte tüp bebek tedavisi gördüm ama 3. Transferimde nefatif oldu, bende tekirdağlıyı , cem çelik e gitmeyi planlıyorum. Siz memnun kaldınızmı
Cook memnun kaldim ben burdan bir arkadaşimizi daha gonderdim onunda olumsuz tedavileri varmis oda hamile kesinlikle oneririm cem hocam bitanedir

Taa bende gidicem ozaman siz nezaman başlamıştınız. Ücretleri nasıl acaba
Canim benim.surecim cok uzundu ben 2 kere rahim ameliyat oldum falan uzun surdu yani ben 2022 de basladim tedaviye son transferimi 2023 agustosta oldum. Cok sukur tuttu. Benim yumurtalarim buyumezdi onceden doktorlar tedavimi yarim birakirdi adet bile olamazdim. Saolsun cem.hocam tabi once Rabbimin izniyle buyulttu yumurtalarimi. Ben 14 senedir uğraşiyordum inan ki... Rabbim kimseye aratmasin insaAllah ben son transferimi 4 agustosta oldum sadece transfer ucreti 30 bin odedik. Cem hoca su an brukselde fiyatlar cok zamlanmis Rabbim sizlerinde yardimcisi olsun

Canim benim.surecim cok uzundu ben 2 kere rahim ameliyat oldum falan uzun surdu yani ben 2022 de basladim tedaviye son transferimi 2023 agustosta oldum. Cok sukur tuttu. Benim yumurtalarim buyumezdi onceden doktorlar tedavimi yarim birakirdi adet bile olamazdim. Saolsun cem.hocam tabi once Rabbimin izniyle buyulttu yumurtalarimi. Ben 14 senedir uğraşiyordum inan ki... Rabbim kimseye aratmasin insaAllah ben son transferimi 4 agustosta oldum sadece transfer ucreti 30 bin odedik. Cem hoca su an brukselde fiyatlar cok zamlanmis Rabbim sizlerinde yardimcisi olsun
Bakalım bende refl olunca gidecepim, inşallah en kısa sürede en huırlı zamanda pozitifi görürüm.

X