İdrar testindeki silik çizgim ^resimli^ ( meğer hamileymişim)

derintaha

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2018
61
35
Merhaba arkadaşlar biz eşimle 3 yıllık evliyiz yaşımız küçük olduğu için😬 ( benim 24 eşim 26 şu an ) ☺ çocuk düşünmedik hemen herneyse eşim çocuk isteyince onu kıramadım ve Kasım’da planlamamızı yapmıştık o kadar emindik ki olacağından ovülasyon günlerini değerlendirdik ama bir stres bir stres oldu mu acaba diye ? Her gün araştırmalar internette erken hamilelik belirtileri ve kadınlar kulübü yorumlarını aşındırdım resmen neyse Aralık adet günüm geldi çattı o da ne kırmızılar :) çoook şaşırdım hemen bebiş oluverir sanmıştım oysaki... 😱 Aralık - Ocak periyodunda da olmadı artık düşünmeye başladık bi sorun mu var diye ... sonra bi sonraki ay aramızda bebek muhabbeti bile geçmiyor du en son 28 Ocak’ta adet oldum daha sonra spora filan başladım yani o derece kafamdan silmişim daha sonra adetimi beklerken 28 şubatta adet olmadım bazen adet düzensizliğim oluyor diye umursamadım sonra 2 Mart 2019 da test aldım negatif çıktı umursamadım 2 saat sonra testte yok denecek kadar silik bir çizgi gördüm camın önüne ışığa gittim bakıyorum bakıyorum var orda bi çizgi eşim göremedi bile çizgi yok dedi 🤒 hem 5 dakikadan sonra çıkan cızgıler olumsuz diye okudum hep ben sonra eşim ertesi gün bir test daha aldı negatif 👎 hımmm dedim hamile değilim sonra ne yaptım 7 Mart 2019 persembe lazer randevuma gittim hemde genital 😓😬 ertesi gün 8 Mart 2019 Cuma iş yerinde bir sancı girdi kasıklarıma 7 saniye sürdü ama daha önce tanımadığım bir sancı hala adet olucam ondan herhalde diye düşünürken iş çıkışı test aldım tekrar ve anında iki çizgi hemen eşimi aradım hastaneye koştuk doktor kese yok dedi🙄ah dedim idrar test yanlış kesin eşimi de boşuna heveslendirdim dedim sonra beta hcg yaptırdım 133 çıktı doktor hamilesin 2 haftalık ama adet tarihinle uyuşmuyor dedi geç döllenme olmuş olabilir başka olumsuzlukta olabilir ama pozitif düşün 🤔 dedi testi 2 gün sonra tekrarla dedi bugün tekrar kan verdim kan sonucum 540 çıktı büyüyor minik 🤩 en önemli belirtiler - vücut ısısı artışı eşim sen geceleri neden terliyorsun bu kadar demişti daha hamileliği öğrenmeden - gece uykudan uyanma ve çok korkunç kabus gördüm sabaha kadar uyuyamadım 👎 - adet olacakmışım gibi sancı ama benzemiyor kramp gibi sancılar - gözümün önünde pul pul hayali noktalar - ağız kuruluğu bol su içme ihtiyacı - burun akıntısı ve grip * göğüslerimde silikon varmış gibi dolgunluk ve hassasiyet en önemlisi göğüs uçlarımda daha önce hiç görmediğim damarlar çoook uyuma isteği ve gerçekten ağlamak durduk yere ağlamak yani en ufak bir seye göz yaşım pıt 😓 🍇 Meyve yemeyen ben sulu sulu portakal yemek için gece 12 de kalkmıştım bebişten haberim yoktu tabiiii benim belirtilerim bunlar inşallah yardımcı olmuştur
2245030

Eklentiler

• E3C8FC37-E70F-46D2-B949-C945A6953A1E.jpeg
    E3C8FC37-E70F-46D2-B949-C945A6953A1E.jpeg
    402,2 KB · Görüntüleme: 657
Son düzenleme:
Benım regle 5 varken böyleysi .
Geç döllenme olmus sanırım .
Rabbım sağlıkla sıhhatle kucagınıa almayı nasip etsin
Zaten ben
Benım regle 5 varken böyleysi .
Geç döllenme olmus sanırım .
Rabbım sağlıkla sıhhatle kucagınıa almayı nasip etsin
Zaten benim kafamı karıştıran da adet günüm geçtikten sonra silik çizgi çıkmasıydı büyük ihtimal geç döllenme bu arada çok teşekkürler inşşallah allah isteyen herkese nasip etsin

Benim de öyle olmuştu belirtiler :)) ama evet geç döllenmiş bnm de son adet tarihi 28ocak.25inde olmam gerekiyordu olmadım 26sında kan verdim 1022çıktı.ayın 5inde 17357.62 ydi değer 11inde de kalp atışlarını duyduk :)) ❤️

Merhaba arkadaşlar biz eşimle 3 yıllık evliyiz yaşımız küçük olduğu için😬 ( benim 24 eşim 26 şu an ) ☺ çocuk düşünmedik hemen herneyse eşim çocuk isteyince onu kıramadım ve Kasım’da planlamamızı yapmıştık o kadar emindik ki olacağından ovülasyon günlerini değerlendirdik ama bir stres bir stres oldu mu acaba diye ? Her gün araştırmalar internette erken hamilelik belirtileri ve kadınlar kulübü yorumlarını aşındırdım resmen neyse Aralık adet günüm geldi çattı o da ne kırmızılar :) çoook şaşırdım hemen bebiş oluverir sanmıştım oysaki... 😱 Aralık - Ocak periyodunda da olmadı artık düşünmeye başladık bi sorun mu var diye ... sonra bi sonraki ay aramızda bebek muhabbeti bile geçmiyor du en son 28 Ocak’ta adet oldum daha sonra spora filan başladım yani o derece kafamdan silmişim daha sonra adetimi beklerken 28 şubatta adet olmadım bazen adet düzensizliğim oluyor diye umursamadım sonra 2 Mart 2019 da test aldım negatif çıktı umursamadım 2 saat sonra testte yok denecek kadar silik bir çizgi gördüm camın önüne ışığa gittim bakıyorum bakıyorum var orda bi çizgi eşim göremedi bile çizgi yok dedi 🤒 hem 5 dakikadan sonra çıkan cızgıler olumsuz diye okudum hep ben sonra eşim ertesi gün bir test daha aldı negatif 👎 hımmm dedim hamile değilim sonra ne yaptım 7 Mart 2019 persembe lazer randevuma gittim hemde genital 😓😬 ertesi gün 8 Mart 2019 Cuma iş yerinde bir sancı girdi kasıklarıma 7 saniye sürdü ama daha önce tanımadığım bir sancı hala adet olucam ondan herhalde diye düşünürken iş çıkışı test aldım tekrar ve anında iki çizgi hemen eşimi aradım hastaneye koştuk doktor kese yok dedi🙄ah dedim idrar test yanlış kesin eşimi de boşuna heveslendirdim dedim sonra beta hcg yaptırdım 133 çıktı doktor hamilesin 2 hastalık ama adet tarihinle uyuşmuyor dedi geç döllenme olmuş olabilir başka olumsuzlukta olabilir ama pozitif düşün 🤔 dedi testi 2 gün sonra tekrarla dedi bugün tekrar kan verdim kan sonucum 540 çıktı büyüyor minik 🤩 en önemli belirtiler - vücut ısısı artışı eşim sen geceleri neden terliyorsun bu kadar demişti daha hamileliği öğrenmeden - gece uykudan uyanma ve çok korkunç kabus gördüm sabaha kadar uyuyamadım 👎 - adet olacakmışım gibi sancı ama benzemiyor kramp gibi sancılar - gözümün önünde pul pul hayali noktalar - ağız kuruluğu bol su içme ihtiyacı - burun akıntısı ve grip * hararet 🍇 Meyve yemeyen ben sulu sulu portakal 🍊 yemek için gece 12 de kalkmıştım bebişten haberim yoktu tabiiii benim belirtilerim bunlar inşallah yardımcı olmuştur Eki Görüntüle 2245030 Eki Görüntüle 2245032
Hayirliiii olsun ozaman 👏🏼👏🏼👏🏼💝💐

hayırlı olsun canım herşey gönlünüzce olsun:KK200:

Benim de öyle olmuştu belirtiler :)) ama evet geç döllenmiş bnm de son adet tarihi 28ocak.25inde olmam gerekiyordu olmadım 26sında kan verdim 1022çıktı.ayın 5inde 17357.62 ydi değer 11inde de kalp atışlarını duyduk :)) ❤
çook sevindim allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah <3

Merhaba bata 3 gün var bugün yaptığım hamilelik testine 2 saat sonra baktığımda silik bir çizgi gördüm. Yumurtlamadan sonra da ovulasyon testi yapmaya devam etmistim o da gitgide koyulasıyor. Acaba hamile olabilir miyim? Buraya atıyorum fotoğraflarını. Lütfen yorumlayabilir misiniz 😊 şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• IMG-20190316-WA0006.jpg
    IMG-20190316-WA0006.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 710
  • 20190316_162105.jpg
    20190316_162105.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 576
Merhaba arkadaşlar biz eşimle 3 yıllık evliyiz yaşımız küçük olduğu için😬 ( benim 24 eşim 26 şu an ) ☺ çocuk düşünmedik hemen herneyse eşim çocuk isteyince onu kıramadım ve Kasım’da planlamamızı yapmıştık o kadar emindik ki olacağından ovülasyon günlerini değerlendirdik ama bir stres bir stres oldu mu acaba diye ? Her gün araştırmalar internette erken hamilelik belirtileri ve kadınlar kulübü yorumlarını aşındırdım resmen neyse Aralık adet günüm geldi çattı o da ne kırmızılar :) çoook şaşırdım hemen bebiş oluverir sanmıştım oysaki... 😱 Aralık - Ocak periyodunda da olmadı artık düşünmeye başladık bi sorun mu var diye ... sonra bi sonraki ay aramızda bebek muhabbeti bile geçmiyor du en son 28 Ocak’ta adet oldum daha sonra spora filan başladım yani o derece kafamdan silmişim daha sonra adetimi beklerken 28 şubatta adet olmadım bazen adet düzensizliğim oluyor diye umursamadım sonra 2 Mart 2019 da test aldım negatif çıktı umursamadım 2 saat sonra testte yok denecek kadar silik bir çizgi gördüm camın önüne ışığa gittim bakıyorum bakıyorum var orda bi çizgi eşim göremedi bile çizgi yok dedi 🤒 hem 5 dakikadan sonra çıkan cızgıler olumsuz diye okudum hep ben sonra eşim ertesi gün bir test daha aldı negatif 👎 hımmm dedim hamile değilim sonra ne yaptım 7 Mart 2019 persembe lazer randevuma gittim hemde genital 😓😬 ertesi gün 8 Mart 2019 Cuma iş yerinde bir sancı girdi kasıklarıma 7 saniye sürdü ama daha önce tanımadığım bir sancı hala adet olucam ondan herhalde diye düşünürken iş çıkışı test aldım tekrar ve anında iki çizgi hemen eşimi aradım hastaneye koştuk doktor kese yok dedi🙄ah dedim idrar test yanlış kesin eşimi de boşuna heveslendirdim dedim sonra beta hcg yaptırdım 133 çıktı doktor hamilesin 2 haftalık ama adet tarihinle uyuşmuyor dedi geç döllenme olmuş olabilir başka olumsuzlukta olabilir ama pozitif düşün 🤔 dedi testi 2 gün sonra tekrarla dedi bugün tekrar kan verdim kan sonucum 540 çıktı büyüyor minik 🤩 en önemli belirtiler - vücut ısısı artışı eşim sen geceleri neden terliyorsun bu kadar demişti daha hamileliği öğrenmeden - gece uykudan uyanma ve çok korkunç kabus gördüm sabaha kadar uyuyamadım 👎 - adet olacakmışım gibi sancı ama benzemiyor kramp gibi sancılar - gözümün önünde pul pul hayali noktalar - ağız kuruluğu bol su içme ihtiyacı - burun akıntısı ve grip * göğüslerimde silikon varmış gibi dolgunluk ve hassasiyet en önemlisi göğüs uçlarımda daha önce hiç görmediğim damarlar çoook uyuma isteği ve gerçekten ağlamak durduk yere ağlamak yani en ufak bir seye göz yaşım pıt 😓🍇 Meyve yemeyen ben sulu sulu portakal yemek için gece 12 de kalkmıştım bebişten haberim yoktu tabiiii benim belirtilerim bunlar inşallah yardımcı olmuştur Eki Görüntüle 2245030
Hayırlı olsun. Sağlıcakla doğur ve büyüt inşallah. Senin yaşadıklarını ocaktan beri yaşıyorum. Hemen olur sandım ama olmadı. Inşallah bu ay olurr dua et bizlere. Gebelerin duları çabuk kabul olur derler. :dua::21::halay::anneadayı:

Merhaba bata 3 gün var bugün yaptığım hamilelik testine 2 saat sonra baktığımda silik bir çizgi gördüm. Yumurtlamadan sonra da ovulasyon testi yapmaya devam etmistim o da gitgide koyulasıyor. Acaba hamile olabilir miyim? Buraya atıyorum fotoğraflarını. Lütfen yorumlayabilir misiniz 😊 şimdiden teşekkürler
Bence pozitif :)

Canım hamilelik var gibi bence hemen beta hcg testi vermelisin😘

Hayırlı olsun. Sağlıcakla doğur ve büyüt inşallah. Senin yaşadıklarını ocaktan beri yaşıyorum. Hemen olur sandım ama olmadı. Inşallah bu ay olurr dua et bizlere. Gebelerin duları çabuk kabul olur derler. :dua::21::halay::anneadayı:
Stres yapma lütfen çünkü bizim hiç stres yapmadığımız bi ayda geldi bebeğimiz allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ❤️❤️

Sonuç ne? Hamile misiniz acaba? :)

X