İdrar testindeki silik çizgim ^resimli^ ( meğer hamileymişim)

kızlar banada bi yardım streçli olan bugün sabah idrarımla yaptığım test. diğeri dün akşam saatleri. adetime 4 gün var. kafam karısık sizce? çizgiyi gören ben miyim çok silik ama var gibi değil mi ya

Eklentiler

• 17F16873-3A01-41BB-81DD-668B6C62B6F7.jpeg
    17F16873-3A01-41BB-81DD-668B6C62B6F7.jpeg
    101 KB · Görüntüleme: 244
kızlar banada bi yardım streçli olan bugün sabah idrarımla yaptığım test. diğeri dün akşam saatleri. adetime 4 gün var. kafam karısık sizce? çizgiyi gören ben miyim çok silik ama var gibi değil mi ya
silik ama gözle görülen 2. çizgi var :) testi tekrarlayıp kan verebilirsin bence Allahım gönlüne göre versin :KK200:

Merhaba malesef değilim..
testler resmen pozitif görünüyor o_O demek ki çok yanıltıyor insanı..
benimde sizinkinden çok çok daha silik bir çizgi çıktı ama pek umutlandırmak istemedim kendimi..
Allahım gönlümüze göre versin inşallah en hayırlı zamanda sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim..

testler resmen pozitif görünüyor o_O demek ki çok yanıltıyor insanı..
benimde sizinkinden çok çok daha silik bir çizgi çıktı ama pek umutlandırmak istemedim kendimi..
Allahım gönlümüze göre versin inşallah en hayırlı zamanda sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim..
Merhaba canım yorumlarını okudum ve ovülasyon testlerine baktım ve merak ettim aradan epey zaman geçmiş. Tekrardan test yaptırdın mı ? Sonucu neydi?
Çünkü ben ovülasyon testi sayesinde hamile olduğumdan şüphelendim

X