İdrarda protein kaçağı

Haklısınız gerçekten ama 14.9 olmadan gelme diyorlar yarın sabah hastaneye gideceğim belki benim tansiyon aletim bozuktur diyr düşündüm 🥴🥴
Bozuktur diye düşünüyorsan evde beklemek neden? 14 ü görmüşsün. 9u çokta önemli değil ki. Bugün başka bir hastaneye/doktora gittin ve yeniden aynı şeyi mi söylediler?

Burada bu kadar kişi tecrübesini anlatıyor. Dinlemeni tavsiye ederim. Tek başına mısın? Yanında senin yerine bunları düşünecek kimse yok mu?

Şişmeniz de normal miymiş?
Hastanede kaç çıktı tansiyonunuz?
Hastanede 13.8 çıktı. 24 saatlik idrar verdim. Sonucu çıkınca beni arayacaklar bide kontrolde bebeğim 2 kiloydu pazartesi tekrardan gideceğim kilo almısmı almamısmı diye doktor bakacak gelişmesse ona göre yol izleyeceğiz demişti

Hastanede 13.8 çıktı. 24 saatlik idrar verdim. Sonucu çıkınca beni arayacaklar bide kontrolde bebeğim 2 kiloydu pazartesi tekrardan gideceğim kilo almısmı almamısmı diye doktor bakacak gelişmesse ona göre yol izleyeceğiz demişti
Genelde yemek yedikten sonra çok şişiyorum tuzu şekeri tamamen kısmam lazım onuda beceremiyorum

Umarım bir sorun çıkmaz. Siz de bu arada tuzlu yememeye özen gösterin.

Hastaneye yatış yaptılar 24 saatlik idrarımda sıkıntı çıktı beni gebelik zehirlenmesi yaşıyorsun diye aradılar bebeğin çok küçük oldupu için doğum yaptıramayız çam sakura hastanesine yönlendirdiler şimdi yatıyorum
Keşke hiç beklemeseydin canım ben sana yazmıştım Allah acil şifalar versin bebeğini Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Kontrol altında olmama sevindim. Geç oldu ama bunada şükür.
İlaçlarla düşük çıkıyordur tansiyonun. Bebek nasılmış?
Bebek iyi tansiyonumda düşük çıkıyor akşamm13.9 çıktı basım çok ağrıyordu. Tekrardan 24 saatlik idrar doldurmamı istediler bebeğin kilosu 2 küsürlerde bebek iyi dediler ama benim hergün basım aprımaya basladı ve şişliklerim inmiyor idrarda proteinime bakacaklar tekrardan sizce nolur

X