İğneli Epilasyon İğneli epilasyon lekeleri

arkadaşlar, yüzüm için lazere gittim şimdi de 7 ay oldu yüz bölgesi için iğneliye gidiyorum, lk zamanlarda izler olmamasına rağmen son 1 aydır çok fazla iz kalmaya başladığını farkettim.Güneş ışığına da mruz kalmadım, evdeyim sürekli. Ve kıllarımda da bir azalma yok, hatta bazı yerlerde daha kalınlar var. napacağımı şaşırdım.

İğneliyi bırakmak istiyorum. Ama bırakınca ne olacak, bu halde dışarı bile çıkamıyorum, kimseyle yüzyüze bile konuşacak tipim yok şuanda. Heryerden kıl fışkırmış. Kışın yine idare ediyordum ama şimdi fena durumdalar. Tekrar lazeremi başlasam, bir etkisi yok biliyorum ama, en azından yüzümde daha fazla leke kalmaz ve 1 ay temiz gezerim. Yazık verdiğim onca paraya ve harcadığım zamana. Ne dersiniz ne yapmalıyım?:KK43:
Zeynep hanımda mı yaptırıyordunuz siz? 7 ay olmuş ciddi bir azalma olması gerekiyordu kimi 1 seanstan sonra çok fark ediyor diyor kimi 1 yıl yaptırıyorum bir şey fsrketmedi diyor kafam karıştı valla

Ben Bakırköy neka gidiyorum ama geçiyor çöküntü ler ben fazla taktım:) iki ay oldu 5defa gttim şimdiden inceldigini görebiliyorum hatta göğüs ucuna da yaptrmaya başladım
göğüs ucu sıkıntılı bir bölge değil mi sut kanallarına falan zarar verir diye tırsmıştım açıkçası epilasyon yapan yer bir zararı olmaz mı dedi

Eyila23 Eyila23 merhaba. benim epilasyon sonrası sivilceden dolayı böyle gölge gibi leke olusmustu. acnelyse ile soyarak kurtuldum. ama deriyi soydugu icin inceltiyor ve hassaslastırıyor. tekrar uzun bir sure epilasyon yaptırmamak gerekiyor.

Eyila23 Eyila23 merhaba. benim epilasyon sonrası sivilceden dolayı böyle gölge gibi leke olusmustu. acnelyse ile soyarak kurtuldum. ama deriyi soydugu icin inceltiyor ve hassaslastırıyor. tekrar uzun bir sure epilasyon yaptırmamak gerekiyor.
Canim Merhaba; bende acnelys i kullandim svilcelerim icon. Daha sonra gecmeyince 5 ay kadar aknetrent kullandim 1yil oldu ilaci birakali ve igneliye basladim. Biyik bolgem lekelendi uzmanim cildin derisi ince ve hassas normal bi durum ve gecer diyor zamana birakicam baska cagrem yok yaza tuylerimle girmek istemiyorum :KK43: onerin icin cok tesekkur ederim

Yüz ve boyunda yaptım. Bıyık kısmında hassas olduğu için ve iz bırakma riski olduğu için sadece denemelik bir iki kıılı aldı o kadar.
Bende 1hafta once yaptirdim bi kac atis ve maalesef biraz lekelenme goruyorum ama benim cildim cok hassas ondan olabilir yapan kişi isin ehli biri o yuzden sorun cildimin hassasligindan kaynaklaniyor diye düşünüyorum ve gecici dedi uzmanim sadece gec toparlar dedi

Yüz ve boyunda yaptım. Bıyık kısmında hassas olduğu için ve iz bırakma riski olduğu için sadece denemelik bir iki kıılı aldı o kadar.
bende bıyık bölgesinin riskli olduğunu duydum ama uzman ise bir sıkıntı çıkmıyormuş buguün ilk seansıma gittim mesela yuz için favori yanak bolgesine çalışıldı gitmeden önce gözüm korkmuştu kabuk iz şişme vs çok hafif izler var o kadar çok memnun kaldım inş boyun ve bıyık bölgesinden de kalırım

aylarca geçmeyen kızarıklıklarıma çözüm ararken sudocrem 'i keşfettim bi sitede.baya baya etkisi oldu.son bikaç haftadır kullanıyorum.keşke en başından bu üründen haberim olsaydı.internette araştırın isterseniz yorumları.sudocrem bebek bakım kremi olarak geçiyor..ekstra madecassol ve hametan da kullanabilirsiniz..

Bende 1hafta once yaptirdim bi kac atis ve maalesef biraz lekelenme goruyorum ama benim cildim cok hassas ondan olabilir yapan kişi isin ehli biri o yuzden sorun cildimin hassasligindan kaynaklaniyor diye düşünüyorum ve gecici dedi uzmanim sadece gec toparlar dedi
toparlandı mı canım

X