İğneli Epilasyon İğneli epilasyon uzmanının paylaşım alanı

benim gittiğim yer doruk bakırkoyde. merkeze yakın. tavsiye etmem benim sütten agzım yandı 15 yıllık tecrübe diyor. ordaki beli 1-2 yıllık çıraklara yaptırıyorlar. ben geç uyandım pişmanım. acele etme ne geldiyse başıma aceleden geldi. Allah yardımcın olsun.

Oncelikle yorumun icin cok tesekkur ederim. Dikkate alicam.
Valla tam gidicektim oraya tum kol icin. Bi sorun cikti hala gidemedim. Zaten tum kol cok pahali sadece el falan yaptiririm artik heralde gidersem. Bi de dedigin gibi tecrubelilere yaptiririm insallah bi sorun cikmaz. Bi tek senin yorumun kotu dorukla ilgili o da ciraklara yaptirdigin icin sanirim. Yoksa diger yorumlar iyi. Cok dikkat ederim bakarim kim yapiyo diye artik. Bi de dksi 2.5₺ sordum. Yani 1 saati 150₺ demisti kol icin mesela.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aysel hanım meraba ben de bi soru sormak istiyorum 1 hafta önce iğneli epilasyon yaptırdım ve hala kızarıklıkları devam ediyo ve farkettimki önceki yaptırdıgımdan kalma kahverengi izlerde var geçermi bilmiyorum ama bicok kişi bu izlerden şikayet etmiş sonra araştrdığımda lazerle iz giderme tedavisi varmış bu izlerede etki edermi böle bişey deneyen sonuc alan varmı acaba?

Oncelikle yorumun icin cok tesekkur ederim. Dikkate alicam.
Valla tam gidicektim oraya tum kol icin. Bi sorun cikti hala gidemedim. Zaten tum kol cok pahali sadece el falan yaptiririm artik heralde gidersem. Bi de dedigin gibi tecrubelilere yaptiririm insallah bi sorun cikmaz. Bi tek senin yorumun kotu dorukla ilgili o da ciraklara yaptirdigin icin sanirim. Yoksa diger yorumlar iyi. Cok dikkat ederim bakarim kim yapiyo diye artik. Bi de dksi 2.5₺ sordum. Yani 1 saati 150₺ demisti kol icin mesela.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

valla hilal olumlu olan kişileri de bi araştır derim. orda çalışan kızlar buraya üye olup yazadabiliyor. gidince fazla güler yüzlü olma yani saf gibi durma kesin ve sert konuş yoksa seni yolmaya çalışırlar. dakikası 2.5 da çok pahalı bence. 1.5 olan yerler var 1 tl olan yerler var bence hiç de farkları yok bunladan diye tahmin ediyorum. bi de iğnene çok dikkat et altın uçlu olsun.

Eki Görüntüle 1069503
üst kollarımdada boyle beyaz lekeler var kabuklara hıc mudahalede bulunmadım ama durum boyle 4. aya girdim. Dermotolaga gıttım doktorun cevabı "İğneli epilasyon olur okadar yancak tabı dıye cevap aldım" pek doktor tatmın etmedı cokda ilgilenmedi benimle.

4 ay sonraki hali bu demişsiniz. acaba 4 ayda hiç yeni kıl çıkmadı mı? hepsi döküldü mü?

4 ay sonraki hali bu demişsiniz. acaba 4 ayda hiç yeni kıl çıkmadı mı? hepsi döküldü mü?
tabi çıkıyor yıne tüyler eskısı gıbı degıl tabı ama yine cıktı benım ve de kollarımı yaptırdıgıma pişman oldum yanmadan mı ılerı gelır bılmem kollarım bı karanlık koyu oldu. Pürüssüzdü benim alt kollarım sımdı alcalı derler ya o şekil .Keşke tüyümüz olmasada ıgnelı epilasyon yapan kişilere muhtaç olmasak. ücretı ayrı bır dert randevu alması ayrı dert acısı ayrı bır dert . Allah yardımcımız olsun ....

Aysel hanım, benim sorum teknik olacak. Acaba kullanılan cihazın kaç mhz olduğu önemli midir? düşük mhz'li cihaz kullanan kişilere o kadar para vermek doğru mu?

ayse hanim size o kadar soru sorulms ve neredeyse hepsine titizlkle cewap vermisinz öncelikle bunun icin tesekkr ediyorm. ben yeni üyeym 21 yasindaym ve pilokistik overm var tüm vücut bastan asagi lazer olmk istyorm kayseride mavi ışik die biryer var orayi önerdiler ama korkuyorm bekarm ve calsiyorm oraya verdigm paranin da bosa gitmesini hic istemyorm. bazi yerlern parayi aldiktn snra bastan savma is yaptigni da cok yerden okudum. ben giderken uygulanacak islem icin onlarn hazrlams oldugu sözlermebin yanisira verms oldugm paranin mktarini uygulanacak seans sayisini tüyler bitene kdar uygulamaya dewam edecegiz gibi bi dilekce yazip onlara imzalatsam herhngi bir durm oldugnda parayi alip islem yapmamalari durumunda hak iddia edip mahkemeye basvurabilr miyimm ????? cewap verirseniz cok sewinirm.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herkese iyi bayramlar diler sağlıklı günler temenni ederim. Bu vesile ile uzun süredir ilgilenemediğim sayfamda sorularınızı cevaplamak için yeniden aranızda olduğumu belirtmek isterim.

merhaba, yüzümde ve özellikle boyun bölgemde kalın ve ince olmak üzere çok miktarda tüy var. gittiğim bir güzellik merkezinde aldığım 1 tüy bir daha çıkmaz dedi ama ileride kalan ince tüyler kalınlaşır dedi. bana çok sacma geldi aysel hanım sizce hiç iğneli epilasyonla alınmamış tüyler yanındaki kalın tüyler alınınca sonradan kalınlaşabilir mi?

merhaba, yüzümde ve özellikle boyun bölgemde kalın ve ince olmak üzere çok miktarda tüy var. gittiğim bir güzellik merkezinde aldığım 1 tüy bir daha çıkmaz dedi ama ileride kalan ince tüyler kalınlaşır dedi. bana çok sacma geldi aysel hanım sizce hiç iğneli epilasyonla alınmamış tüyler yanındaki kalın tüyler alınınca sonradan kalınlaşabilir mi?
Böyle bir durumda ince tüyler boya gidebilir ancak kalınlaşmaz.

merhaba ben yüzüme ve koltukaltıma iğneli epilasyon yaptırmaya karar verdim polikiniği aradığımda sadece 15 dakikalık bir boşlukları olduğunu söyledi sizce bu süre içinde en azından faul kısmına iğneli epilasyon yapabilir mi( hafif yanaklara doğru da var) :110:

Cilde göre değişse de bel ve karın bölgesinde iğneli epilasyon uygulaması yapıldıktan itibaren oluşacak kabukların dökülme süresi vücudun diğer bölgelerinden daha fazla olup yaklaşık bir ayı bulacaktır. Ama bu süre içinde uygulama yapılmayan köklerden oluşumlar da başlayacaktır. Yani malesef mayıs ayından önce yaptıracağınız tek bir iğneli epilasyon uygulaması ile balayı dönemini pürüssüz bir cild ile geçirebileceğiniz müjdesini veremiyeceğim. Bu sebeple benim size tavsiyem hiç vakit geçirmeden bir uygulama yaptırıp durumu gözlemlemeniz ve neticesine göre yapacağınız değerlendirme ile az oranda tuy ya da kabuk tercihinizi de yaparak balayınızdan yeterli süre öncesinde ikinci uygulamayı yaptırıp olabilecek en iyi cild durumunuz ile balayı döneminizi en iyi şekilde geçirmeniz olacak. Şimdiden mutluluklar dilerim.

Ama bu süre içinde uygulama yapılmayan köklerden oluşumlar da başlayacaktır.

Bu yazdiginiz cümle ne anlama geliyor tam olarak? Yani baska yerlerden tüy mü cikicak daha önce olmayan yerlerde? (Lazerde bazen olabildigi gibi)

Belirttiğiniz düşünce sizin mi yoksa uzmanınızın mı bilemiyorum ama tahrip edilecek kıl köklerindeki oluşumların kalın olması nedeni ile fazla akım verilmesi ve bunun da yanma türü olumsuzluklara neden olarak gösterilmesini kabul etmek doğru değildir. Görmeden, sadece sizin belirttikleriniz ile bu olumsuzlukların sözkonusu olup olmadığı yönünde fikir belirtmem ise uygun olmaz. Ama ciddi endişeleriniz varsa bir dermatoloğa görünmeniz herhalde en iyisi olacaktır.

Kalin killara fazla akim verilmesi gerekmiyor mu yani?

Merhaba aysel hanım bende bir şey sormak istiyorum. Sayfayı biraz karıştırdım ama cevabı bulamadım. Uygulama sonrasında bepanthen falan gibi kremler hiç sürmeyelim mi. Sadece 3 gün antibakteriyel pudra sürmek yetiyor mu ? Bir de ben göbek gögüs bölgesi için gidiyorum ama acıya dayanamadığım için uyusturucu iğne yaptırarak seansı tamamlıyorum. Uzmanım acısına dayanamadığım için kendimi sıktığımı ve deliklerin açık olmadığı için iğnenin girmekte zorluk çektiğini o yuzden uyusturarak yapmamızın daha iyi olacağını söyledi. Bir zararı var mıdır acaba ?

Kcan hanım ; aysel hanım daha iyi bilir ama ben de uzun süredir iğneli epilasyon yaptırdığım için cevap vermek istiyorum. Ben de ellerime ve kollarıma yaptırdım, Bildiğim kadarıyla göz çevresi kulak ve burun içi dışında her yere yapılabilir. Benim gittiğim uzman bayan böyle söylemişti. Ama ellerinize kollarınıza yaptıracaksanız daha dikkatli olmanız çünkü 3 gün boyunca su değdirmeniz gerektiği için bu kısımlar daha dikkat ister.

Çok tesekkur ederim evet benim de endisem o yönde sonuçta ellerimizi her an kullaniyoruz. Bir de iz kalır mı diye korkuyorum siz de yaptirmissiniz sonuçtan memnun musunuz önerir misiniz:)

X